Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki,
Chciałabym dziś z brzuszkiem pobyć nawet kosztem opuchlizny bolacych lędxwi itp. po dzisiejszej nocy jestem wypluta jak po mega imprezie. Mówie Nadunia ty matkę wykończysz i wpedzisz w doline a ona usmiechy wali jak ją odkładam to paszcze wydziera i tak wkoło 🤢
Nic trzeba sie do ludzi doprowadzić i na spacer wyjść może sie na jakiejs ławce prześpie 😜
Buziaki mamuśki rozpakowane i w dwupaku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystkie do maja będziemy czekać 🙂 i na majówkę grilla zrobimy w szpitalach 🙂

Ania ja też chodzę co chwile tam gdzie król piechotą 😉 może korale razem będziemy sprzedawać 😉 ja mam nawet czerwone korale po buraczkach 😁 😁 😁

Julcia śpij śpij i to dużo 🙂 ja Ci to mówię 🙂

New ależ Twoje dziewczynki są uśmiechnięte i grzeczne...a może to Mąż Cię męczył w nocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia te nasze dzieciaczki powinny być spod znaku osła a nie byka 😉 nic się nie słuchają...i tak jak mówisz po porodzie będzie to samo 🤢 o losie juz się boję tak mi da popalić że w dwa dni wróce do wagi wyjściowej 😉

Kahna tylko ostrożnie na tym słoneczku żebyś plam nie dostała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie włączyłam piosnki dla dzieci DOTYK CZUŁOŚCI i coś tak czuję że zaraz znów usnę...Lenka chyba lubi ich słuchać bo się wtedy robi taka spokojna i tylko jak kończy się piosenka i jest chwila ciszy to lekko się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh moja klucha się tak darła,że musiałam z nią iść na dwór,tylko wyszłam z klatki a ona zasnęła i tak spała 2h...a my sobie z Remikiem spacerowaliśmy po wszytskich osiedlowych placach zabaw 🙂
nocka była ok tak jak już wcześniej pisalałam w sumie 2 ostatnie noce były ok 🙂
ale w dzien raczki,rączki,masakra!
terrorystka!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od Morfi:
Noc miałam do bani, po 20 zaczęła boleć mnie głowa, a ok 22 pokapowałam się, ze sie strułam - nie wiem czy szpitalną kolacją, czy jogurtem, który stał trochę poza lodówką.
Bynajmniej do 2 kursowałam między salą a kiblem, wymusiłam pawia - zawsze pomagał, ale nie tym razem więc przestałam cwaniakować i wezwałam wsparcie - skończyło się na domięśniowym w dupsko i po 3 zasnęłam jak bobas.
Ok 7 pobudka na ciśnienie, temperaturę, osłuchanie brzucha, krew i mocz. 8:40 poszłam na zapis ktg i sie zaczeło.
Pod koniec zapisu tętno spadło do 50 i afera. Zleciało się chyba z 5 osób, położna za drugim podejściem założyła wenflon, a ja tak sie zestresowałam, ze tętno dziecku do ponad 200 skoczyło.
Trzymali mnie pod aparturą do 10 i przed odłączeniem znów spadek do 50.
Najprawdopodobniej aparat odczytał moje tętno, ale o 11 znowu mnie podłaczyli i po 13 znowu.
Teraz jestem wolna więc moze odeśpię nieudaną noc. Wieczorem znowy ktg.
Trochę dziwię się, bo jestem tu od piątku i nikt mi jeszcze w pipola nie zajrzał, a Piotrek ekstra fryzurę mi strzelił 😉.
Chyba jutro zbadają mi te wody, jak będzie cacy i zapisy ktg ok to czekamy, a ja tak bardzo do domu chcę, do swoich futerek, pysznego jedzonka, tęsknię nawet za zwirkiem wbijającym sie w stopy.
Chcę swojej codzienności! Ta niewiedz amnie dobija.
Jedno jest pewne - dopóki nie urodzę musze tu gnić :-(
Pozdro brzuszki i mamuśki.

tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...