Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moje dziecko lubi dłubanie w nosie 🤪 czym bym nie robiła - nie protestuje 😉

JoZo - dzięki, nadal nie do końca kumam ale może jak spróbuję w praktyce to się rozjaśni 🙂 co do laktatora używałam ręcznego tommee tippee (czy jak mu tam) i działał ekstra...na raz ściągałam po 120ml 🤪 a jak się ręcznie doiłam to do 80ml wyciągałam, ale ja to mam mega mleczarnię 😉 nie wiem, jak teraz by było, bo nie mam takiej potrzeby...ale wydaje mi się, że teraz bardziej na bieżąco się produkuje to mlesio 😆

przeciąganko pierwsza klasa - a ja rosnę i rosnę... 🙂

a tu uspokajacz na mniejsze szały
http://www.youtube.com/watch?v=5du8pkKRHNw&playnext_from=TL&videos=0RpidPVYNaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie u mnie laktacja jest już unormowana i dostosowana do potrzeb dziecka
może dlatego nie ciągnę tyle na raz...
troszeczkę się martwię 🤔

Ania78 - skoro ręcznie tyle odciągnęłaś, to myślę,że jednak doskonale wiesz jak to prawidłowo zrobić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 to co napisałam jest z książki Magdaleny Nehring-Gugulskiej z Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią, a tam wiedzą jak to robić 😉

zakładam, bo zbieram się na moje pierwsze wielkie wyjście bez synka 🤪
jednak coś już czuję że szybciutko wrócę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia muszę Cię pocieszyć że nasze Dziewczynki rosną i dlatego teraz tak mało śpiochają w dzień bo są ciekawe świata i do tego jeszcze ta pogoda. Ja moją Myszkę noszę po całym domu opowiadam gdzie co mamy i jak widzę jej skupiony wzrok na czymś to się zatrzymuję żeby mogła dłużej sobie poobserwować swoją zdobycz 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co usypia mojego Rozrabiaka rano? Idę z nią do łazienki i siadam na kibelku a Jacek wówczas leje sobie wodę do kąpieli i Lenka taka wsłuchana w ten szum zasypia jak Aniołek i się wtedy uśmiecha całą buźką przez sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny podziwiam was że tak często na brzuszku siedzicie, ja teraz wchodze z czestotliwoscia raz na dobe...nie daje rady czesciej
'
maly w koncu poszedl spac po 2 godz okupowaniu cyca..zasypial chyba z 5 razy i jak probowalam go odlozyc to robil "oko taliba" (malgo terrorysty) i cyc od nowa..

mi sie wydaje ze nasz jest bardziej w nocy nie spokojny..jeszcze chyba brzuszek go boli bo caly czas baki sadzi..dzis zrobil dwie mega kupy..najpierw zapuskudzil sie az po plecy a potem az pod pepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna moja wczoraj takiego kupala zrobiła aż wypłynął na pleckach i był wszędzie...nawet szyja ucierpiała w tej wojnie a o ubrankach już nie wspomnę 🤢 i musiałam najpierw ręcznie uprać 🙃 Wiecie że Lenka uwielbia kąpać się pod kranem 😮 🙃 wczoraj jak ją myłam po tej kupie to była taka zadowolona a ja się bałam że będzie płakać i nawet przy wycieraniu nie protestowała a jak wyciągam ją z wanienki to zaraz w płacz i weź tu zrozum małą bestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17:45 🙂
szkoda że się nie zsynchronizowałyśmy i o jednej porze nie urodziłyśmy 🙂

u Nas w Lubienie 29 kwietnia urodziło sie najwięcej dzieci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...