Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatta dzięki 😘 a widzę, że u was dzisiaj okrąglutki miesiąc mija... 🤪 najlepszego dla Oliwki!

mój tata się ostatnio zastanawiał, jak się nazywa taka dziewczynka, co miesiąc ma. bo skoro tygodniowa to "tygodniówka" 😉 więc miesięczna - "miesiączka" wychodzi 😉 😁 😁 😁 😁 😁

przerwa na pampersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morfi jakie slicznosci usmiechniete 😆
... ale ksiezniczka cieplo ubrana ...
moja w domu to normalnie ostatnio na plazowicza smiga 🙂
bo inaczej ciagle jest zgrzana 🤢

[URL=http://img210.imageshack.us/i/70545103.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1961/70545103.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz sie cieszylam, ze Mala caly dzien wlasciwie przespala a tu takie pieklo nam przed chwila wygenerowala, ze rece opadaja ... ryczala i nic nie pomagalo ...
teraz Maz zabral ja na spacer to jeszcze na ulicy slyszalam jak wrzeszczy 🤢
z tymi dzieciakami to niestety nigdy niewiadomo czego sie za chwile spodziewac ...
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ubiór to wybór Babki, próbowaliśmy za radą pediatry ubierać w sam bawełniany cieniutki pajac i powiem Ci, że strasznie niespokojna była, wyła nic nie pomagało, a jak ja Piotrek ubrał w jeszcze jedną warstwę to poskutkowało, skórkę ma ładną więc chyba jest ok, a w pokoju temp.21-22. Czapa to bardziej lekarstwo na czkawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi no to dobrze, ze znalezliscie sposob na placz Malucha 🤪
my tez testujemy wszystko co nam w rece wpadnie 😜
ale tak w ogole to u nas jest strasznie goraco 🤢
Mala najchetniej by caly czas na golasa lezala ...
ciekawe na kogo wyrosnie skoro tak lubi tylkiem swiecic ☺️ 😉

Tata jeszcze spaceruje, ale juz sie boje co bedzie jak wroca i Mala bedzie caly czas tak wyla 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
my na oczko dostalismy na pierwszej wizycie pediatry w domu antybiotyk TOBREX masc nie pomogla po 10 dniach musielismy odstawic, potem dostalismy TOBREX krople nie pomogly 😞 teraz odstawilam i masc i krople przemywam przegotowana woda albo roztworem soli fizjologicznej i uciskam kacik chorego oczka oraz robie masaz dolnej:powieki: w kerunku noska i wtedy troche ropki wychodzi, generalnie uwazam ze te leki oczyszczaja oczko super ale nie przepychaja zapchanego kanalika 😞 mam nadzieje ze uciskanie i masaz poskutkuja jak nie to czeka nas zabieg 😞
w ciagu dnia oczko juz malo ropieje bardziej zachodzi lza jak mlody sie wkurza lub placze wiec jestem dobrej mysli ze sie uda.
my po pierwszych wyjazdowych zakupach do galerii 🤪 mlody spisal sie na medal 🙂
dobranocka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propo foty agaty bez urazy ale mam wrazenie ze mlode mamusie tuz po porodzie maja garbata postawe tzn lopaty sterczace i lekko obwisly biust 🤢
dzis patrzylam na siebie i dziewczyny w szkole ktore w tym czasie tez zostaly mamami i jak teraz spojrzalam na ciebie agatko to siebie zobaczylam, mam nadzieje ze cie nie urazilam 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cos Ty asienka - nie urazilas - mam lustro w domu 😁 😁

no, ale niestety - ciaza i porod uroku to mi raczej nie dodaly ☺️ 🤢
... a jesli chodzi o cycki to tylko na focie wyszly obwisle bo w rzeczywistosci nie wisza 🤪
chociaz jedna rzecz udalo mi sie uratowac smarowaniem ! 🤪
reszta do dupy ... i cale szczescie wiekszosci na focie nie widac ☺️ 😁
w ciuchach czlowiek ujdzie w tlumie 😜 😉
... ale o bikini w wakacje to juz chyba moge zapomniec ...
na zawsze 🤢

ide spac ... bo padnieta jestem przez te "awanture"Malej ...
dobranoc Brzuchaczki bez brzuszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...