Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra pakuj slonce i rozsylaj do innych brzuszkow bo ja juz nie pamietam jak slonce wyglada 😠 mala baletnica niesamowita jakie kapciuszki ma bajeranckie 🙂
ja nie mam problemow z odkladaniem dziecka do wiezienia w nocy w dzien maly czasem stwarza problemy ale od wczoraj zaczelam w nocy karmic na lezaco u nas w lozku no i czasem jak usne(czyt za kazdym razem szybciej niz maly) to go juz nie odkladam dzieki temu maly uczy sie spac z nami ale spi dluzej jakies 3-4 godz a sam tylko 2. niewiadomo co lepsze czesciej wstawac czy spac razem 😜 wlasnie wpierdzielilam paczke biszkoptow do kubka herbaty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem lachony, nocka w miarę, od 7 do 10 mała z mamą w łóżku 🙂 nawet się wyspałam. zaraz się na spacer zbieramy, coby z ojca skorzystać przy noszeniu wózka po schodach 😉

Anka moja też czoło ma w krostkach 😞 położna powiedziała, żeby tylko wodą przegotowaną przecierać...

mam pytanie o pępek - bo nam odpadł już i ten strupek, co został po kikutku - ale zostało takie coś jak dwa rogi wystające i one wyglądają jak żywe mięsko - i to już jej taki dziwaczny pępek zostanie?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rzeczywiscie to Iskra w rozpuszczonych wlosach te promienie generuje 😆

ciagnelam wlasnie gilasy z nosa Malucha frida ... pierwszy raz ja a nie Konrad
i stwierdzam, ze on ma jakies lepsze zasysanie 🤪
bo jakos slabo mi to wyszlo i tylko 1 gilas sie ukazal 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noc do dupy, od 2giej syn spal tylko na mojej piersi, jak go odkladalam do lozeczka to ryk byl, dodatkowo zalalo nam piwnice i zimno w domu mamy, bo jeszcze nie ma ognia, wiec poubieralam malego i sie nawzajem grzejemy, i cos mi sie z okiem stalo, ze mam zamazany obraz, ledwo cos widze na prawe oko, grrr

nie lubie poniedzialku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noc z banki..od 23 do 3 ryk przechodzący w darcie i zanoszenia..
potem troche snu i powtórka..teraz spi udając aniołka..
zastanawiam się czy to nie kolka bo jak w nocy sie drze to tak strasznie się wije i kopie nozkami 🤔 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna jesli chodzi o zanoszenie sie dziecka to mam taki maly sposob ...
jak Maluch sie zaniesie to lekko dmuchnij mu w twarz lub w policzek, ale tak leciutko ...
powinien momentalnie zlapac oddech i troche sie wyciszyc ...
moja Mala tez przez chwile zanosila sie w placzu, jak juz tak hardcorowo ryczala
straszne to bylo dla mnie 😞
cale szczescie przestala juz sie zanosic 🤪 🤪 🤪
jestem bardzo, bardzo happy z tego powodu bo konkretnie mnie to stresowalo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj jeszcze sie zanosi, ale juz tak sie nie boje o niego, delikatnie go potrzasne i lapie rytm 😉

maly gada do siebie i mam nadzieje ze zaraz usnie, bo juz ledwo na oczy patrzy.

ania78 ja przemywalam glownie rumiankiem , bo wtedy mialam ta wysypke wokol oczu, wiec ja rumianek, maly tez rumianek przy okazji i sie wyleczyl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy dzisiaj u ortopedy
Mały ma jakiś lekki przykurcz, mamy zrobić USG (termin za dwa tygodnie) i jeszcze raz na wizytę.
Babka nie pozwoliła nosić w chuście przynajmniej do czasu USG (głupia jestem, mogłam nie pytać... 😜 ) raz ze względu na ten przykurcz a po drugie stwierdziła że ogólnie jest przeciwniczką chust bo tak i już 🤢

Wsadziłam młodego do wózka w domu i bujam... Nie śpi 😞
ale przynajmniej nie płacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo przykurcz? ale to o nozki chodzi czy jak? my jutro idziemy na usg bioderek, pediatra badal i ponoc sa okej ale polozna powiedziala ze nic nie zaszdkodzi jak sie zrobi badanie i bedzie sie miec na papierze 60 zl kosztuje wiec idziemy mam nadzieje ze bedzie okej, teraz tylko uporac sie z oczkiem delikatna skaza na buzce i luz 🙂
jupi jupi jej karuzelka z pozytywka uspila mi dziecko w lozeczku 🤪
maly ma dzien bezsenny dobrze ze nie marudzi sam lezal w lozeczku i sobie gadal i sie smial a teraz wreszcie spiocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przykurcz nóżek, ale nie wiem dokładnie o które miejsce chodzi ☺️
babka nie była skora do wyjaśnień...
dopytam za dwa tygodnie jak już będzie wynik usg bioderek
w każdym razie chustę na 2 tyg odkładam, mam też nie kłaść do spania na boku (a to jego ulubiona pozycja 😞 )
postraszyła, że stawy mogą się w wyniku tego przykurczu gorzej rozwijać i mały może być gotowy do chodzenia wcześniej niż stawy i może być problem 🥴
ogólnie stwierdziła że teraz stawy rozwijają się gorzej niż jeszcze 20 lat temu (ale nie wyjaśniła oczywiście czemu) i dlatego trzeba na to zwracać uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja chciałam trochę zmienić temat i spytać o antykoncepcję..
zaczynam już o tym myśleć bo chciałabym niedługo zacząć męza dusić a boję się żeby od razu nie zaskoczyć ponownie..
jutro planuję wybrać się do swojej dźin i podpytać, ale chcialabym poznac tez wasze zdanie..

myslalam o spiralce ale nie wiem czy w moim wieku (24lata) to nie za wczesnie 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki mam pytanie do Was...odpadł nam ten kikucik i jest ładny pępuszek ale od czasu do czasu jest na nim krewka zaschnięta 😞 też tak macie?

zakładam na śpiocha bo padam na ryjek

bierzemy kredyt na mieszkanie bo u nas miarka sie przebrała...szkoda ze nikt nas nie poinformował że jak jest dziecko dostaniemy 50 000 mniej 😞 no cóż lepsze to niż moja tesciowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piekne foteczki Iskierka Mamuska Miodzio 😉

Ja zalatwilam wszystko co na dzisiaj zaplanowalam
jakims cudem sie udalo mala pocmokala cycka i spi 🙃
Pewnie nie dlugo wstanie ale zawsze cos 🙂

Ilonka racja jak najdalej od tesciowej!!! Bez wzgledu na koszta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki!!!!

Kahna ja zaczełam używać tabletek anty. A tak na marginesie ciota trwa mi już 2 tygodnie... Też myślałam o spirali ale moja znajoma miała i musiała wyjąć to strasznie ją p... tam w środku bolała. Poza tym jak rozmawiałam z lekarką to mówiła, że zdarzały się przypadki, że spirala sie tam wrastała, nie wiem jakim cudem... Ja dla większego bezpieczeństwa będę używać tabsów i gumek 🙂 😉

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...