Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KAHNA to ja też Cię zmolestuję i poproszę tabelkę [email protected]

moje dziecko dziś śpi i śpi 🤪 tylko budzi się na karmienie pół godzinki podokazuje i dalej w kimę 🙃 szok normalnie

zrobiłam jej test z tej książki język niemowląt i wychodzi mi że jest na pograniczu aniołka i wrażliwca i dużo się z tego sprawdza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy ze spaceru i jestem padnieta ☺️

emilka i asienka GRATULACJE !!! 🙂

... jesli chodzi o potowki to u nas krochmal sprawdza sie super !

Julcia no ja tez w szoku jestem -
odpukuje i pluje za siebie czy cos tam zeby nie zapeszyc 😮
a Ty tez doczekasz sie tego snu juz niebawem -
dzieciaki rosna wiec na pewno !

celulit u mnie na tylku byl, jest i pewnie bedzie obecny ...
stara dupa ze mnie wiec jakos go juz zaakceptowalam
chociaz oczywiscie - nie lubimy sie 🤢

zakladeczka na Oli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie celulit na udkach byl jest i brak nadzieji na rozlake 😜 ale w tym roku nie planuje wyskoku w bikini wiec bede sie martwic na nastepne wakacje 😉 bardziej martwie sie teraz szkolka bo podobnie jak emilka przede mna ciezki egzamin ale to dopiero w czerwcu poki co musze sie skupic na pisaniu pracki to moze jeszcze w lipcu zostalabym mgr 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna u mnie to samo Mala ciagnie cyca
ale sie nie najada bo malo pokarmu jak naciskam to tez musze sie nameczyc zeby cos
wylecialo 😞 dlatego dokarmiam butla by dziecko by mi z glodu padlo
w nocy daje jej cycka bo nie zawsze mam sile wstawac robic to cos tam
podje zmeczy sie i spi 😁 wredna matka wiem 😜

Asienka i Emilka gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna napisał(a):
Ania jak wy piszecie ze przeciekacie, to mi w ogóle nie brudzi ubrań, zeby cos polecialo to musze ostro sciskac te suty..jak odciagam to po calym dniu mialam ledwo 50ml i poza tym maly wypluwa cyca i potem placze dlatego mysle ze sie nie najada a ja mam malo pokarmu

Kahna mi też nic nie przecieka...a nie odciągałam ostatnio to nie wiem. młoda też czasem cyca wypluwa i ogólnie urządza szopki...może więc jednak masz wystarczająco dużo pokarmu? jeśli młody siusia, robi kupki (opcjonalnie - przy cycu czasem nie ma za dużo kupek) i przybiera na wadze to znak, że z pokarmem u Ciebie ok 🙂 Julka to samo u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Aniu 😘 nie poddaje sie 😉
Kahna ja tez dokarmiam i moja juz pyza sie robi ale
poznaje ze sie cycem nie najada bo przysypia na moment po czym budzi sie i piastki zasysa bardzo mocno i plakusia wiedz robie butle zjada i spiocha sobie 🙂
Ale w nocy na cycku dajemy rade przewaznie 🙂
A laktator to taki mam do dupy reczny ze nawet kropli nie sciaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też myślałam o butli, ale na razie dajemy radę...Kluska rośnie jak na drożdżach mimo, że ja mam wrażenie, że się nie najada 😮

dziewczyny, czy wam też tak wolno kilogramy lecą? 😞 czytałam, że niektóre już ciuchy sprzed BigBang noszą...a ja nadal w dresy tylko się mieszczę...buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka85 napisał(a):
Wiem Aniu 😘 nie poddaje sie 😉
Kahna ja tez dokarmiam i moja juz pyza sie robi ale
poznaje ze sie cycem nie najada bo przysypia na moment po czym budzi sie i piastki zasysa bardzo mocno i plakusia
o to moja tak samo! a coraz cięższa jakimś cudem 😮 🤪
trzymam kciuki za cycochy, żeby dały radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po powrocie ze szpitala mialam wage sprzed ciezy czyli 12 kg w pare dni zgubilam
ale jakie mam ciolo zero jedrnosci dupa obwisla uda lydki tez brzuch to wiadomo flak
masakra jak babuszka stara fuj fuj ale ja przez ta anemie jem na sile
zeby pokarm miec jakis, lykam witaminy i zelazo ale jeszcze czuje ze jestem slaba
wolalabym miec te kg i czuc sie normalnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to nie wiem, czy zazdrościć, czy czekać, że może mi też polecą te kilosy 😉 na szczęście rozstępów na brzuchu udało mi się uniknąć, ale po opuchliźnie pooperacyjnej i nawale pokarmu zrobiło mi się ich trochę na cycku i udach 😞 a brzuch jakiś taki galaretowaty jeszcze, fuj ☺️

wprawdzie zgubiłam już ok 10 kg, ale ciągle mam ze 12 na plusie ☺️ ☺️ ☺️ masakra dla kolan 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i mam pytanie, młodej jedno oczko jakby "ropieje" ciągle. zaczęłam się bać, że to coś niefajnego 😞 czy któraś mama wie, co można na to poradzić? no i jak przygotowujecie ten krochmal na krostki, bo nam coś na ryjku wyskoczyło również...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi w szpitalu leciało z cycków na potęgę, a teraz czasami jak się zagapię z odsysaniem ☺️ ☺️ ☺️
Co do kilosów, to nie wiem ile zgubiłam, jak odwiedzę ginekolog to się dowiem- bynajmniej po porodzie tylko 6 mi zeszło, gdzie Babka 4 ważyła 🤢 🤢 🤢
Rozstępów na brzuchu nie uniknęłam niestety, pod sam koniec ciąży się pojawiły, no ale jak się z brzuchem biega 42 tygodnie to nie dziwota 😉 😉 😉 Garderoba domowa to u mnie majtasy i biustonosz- ja muszę swój widok znosić to niech mąż też cierpi, albo zdejmie okulary to wtedy ni nie zobaczy 🤪 🤪 🤪
Babka dopiero zasnęła, walka od 13 🙃 🙃 🙃 Tradycyjnie dobrze, że Piotrek z nią walczył, bo przy mnie skończyło by to się raczej katastrofą 😞 😞 😞
Kahna dzięki za tabelkę :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 woda + garsc maki ziemniaczanej do wanienki = wymieszac
przynajmniej w moim wykonaniu to krochmal 🙂
ale dziala !

a oczko nam w szpitalu ropialo wiec dostalismy jakis lek i minelo, ale juz nie pamietam jaki 😮
pozniej oczka trzeba bylo codziennie przemywac sola fizjologiczna ...
ale i tak robie to codziennie ...
z tego co kojarze chyba asienka cos wiecej wie na temat tego oczka ...
asienka pomocy ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...