Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przespalam z Michelle pol popoludnia...zaraz wstanie wiec kapiel 🙂 🙂
pogoda u nas dzis senna
jak sie ciesze 4 marca przylatuje brat z bratowa i 2 corek 🙂 🙂
nie moge sie doczekac
dzieciaczki sliczne macie
Agata mala mala modelka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pierwszy raz udało mi się wykąpać szkraba tak żeby nie płakał. ?Nalałam całą wanienkę wody i było mu cieplutko i milutko. Popłakał się dopiero jak go wyciągałam z wody.
Teraz śpi sobie słodziutko a ja mam chwilę dla siebie.

Julka to na ciebie trzeba uważać normalnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jestem mamuśką wykończoną przez kilka dni musiałam napisać większość swojej pracy bo promotor zmienił termin 😠nie miałam na nic innego czasu oprócz pisania pisania czasami do Was zajrzałam ale nic nie pisałam bo brzuszek wciąga jak narkotyk 😁 i bałam się że nie będę mogła Was opuścić 🙂
Arunia rośnie jak na drożdżach waży już 4700 podobnie jak wasze dzieciaczki zresztą najpiękniejsze na forum 😁 zaczynam mieć biegunkę bo czkają mnie w czerwcu konsultacje u lekarzy którzy odwiedzali Areczka kiedy był na ojomie wiem że wszystko będzie dobrze ale mimo to stres jest niesamowity 🤢 🤢
We wtorek wielki powrót Weroniki z zielonej szkoły 😁 wszystkie moje szczęścia będą w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - kciukasy za badania Areczka zaciśnięte bardzo mocno!
Życzę mnóstwo sił w twoim napiętym planie, na pewno świetnie sobie poradzisz ze wszystkim tak jak do tej pory!

Kirrke - u nas tak właśnie to przeważnie wygląda, w kąpieli mały rozkosznik (zwłaszcza jak kapiemy najedzone dziecko; wcześniej karmiłam dopiero po kąpieli bo mówili że z pełnym brzuszkiem to niedobrze kąpać no i chciałam żeby się potem porządnie najadł i zasnął łatwiej), a jak wyjmujemy to płacz i lament.

Myślę nawet, że te kąpiele to za krótkie mu robimy.
A wy jak długo myjecie maluszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciukiza Arunia, Oli jak Magellan 😉

moje nie chce spać w dzień. bo przeciez matka nie ma nic innego do roboty tylko nosić, bujać, przytulać i przede wszystkim karmić, karmić, karmić - właśnie po to wstaje słonce i robi się jasno, nie? 😉

spokojnej nocki matuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪Guciu jakie kciukaski slodziuskie takie to na bank dzialaja 🙂
Ja tez trzymam kciukaski Monis 🙂
Ja jutro odbieram wypis i reszte wynikow zobaczymy co tam powiedza 🙂

Kirrke maz zadzwonil i wytlumaczyl co zrobic bo nam sie centralny
zamek zacina i wtedy bagaznik nie dziala i musialam wyjac tylne siedzenie znalesc rurke
od centralnego zamka i dmuchnac 😁 😁 😁 😁 i prosze bagaznik otwarty 🙂 😉
Ale zawsze jakies nowe doswiadczenie i umiejetnosc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuski

Zdjęcia Remika powinno mieć tytuł "przygarnij kropka" a Emilia jak zwykle cudowna
Hanula czarująca w tej sukni i kapelutku
a Agatta lachon z wózkiem normalnie a o córuni nie wspomne 🙂

u mne cały czas co tydzień kilogram w dół, jestem już na wadze wyjściowej, tlko jeszcze troche tej skóry na brzuchu zostało, ale cwicze wytrwale 🙂 ostatnio weszłam do triumpha bo chciałam kupic majty modelujace to panie z politowaniem na mnie spojrzały 🙃- a macie jeszcze kreskę ?
W sobotę zafarbowałam Majce ulubione spodnie, wku...wa miałam ogromnego ale cóż 😞
bylismy wczoraj pierwszy raz w kosciele, szatan na poczatku opierała sie zeby wejsc ale Michał zrobił kilka rundek wkoło koscioła i sie uspokoiła, cała reszte mszy słuchała uwaznie 🙂
ogólnie wczoraj był dzien raczej niespiacy, dlatego przepieknie odpadło nam dziecko pare minut po 20.00 🙂
i mam jeczmien na prawym oku i wygladam jakby mi maz przywalił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc poniedzialkowo 🙂
u mnie deszcz i zapowiadaja do czwartku 😠
doczytalam was wczoraj i tak mi chodzil brzuszek wolno i dziwnie ze nic nie mogalm napisac a dzis malo co pamietam 🤢
kirrke mam podobnie chce umyc glowe a tu maly sie wlacza 😉wiec biore go na lezaczek i razem ze mna w lazience siedzi a suszarka go wycisza 🙂
klapi mala wymiata hehe oj tak gosciny u ciotek itp sa fajne i te komentarze a moze ma mokro moze mu zimno penwe cyca chce aaaaaaaaaa 🤪
agata rosne Ci modelka ale to po mamusi rzecz jasna 🙂lachy jestescie i tyle 🙂
co do kg mam mniej jak przed ciaza 🤪 jakies 58 waze ale chcialabym 55 osiagnac ale tym juz sie nie przejmuje bardzo zlecialy mi nogi i rece a brzuszek hmmmm polubilam go i ta krecha mam jeszcze sporawa. dzis zauwazylam ze jakis babel sinawy wyskoczyl mi na szramie po cc 🤢troche pobolewa bede obserwowac co to 🥴
wymyslilam ze odepne polar od narciarki i bede spacerowac nawet w deszcz a co niech maly sie dotlenia a ja hmmm z cukru nie jestem to sie nie rozpuszcze.
co do suchosci skory maly nadal ma ciemieniuche i suchawa skore na glowie ale wytrwale smarujemy wyczesujemy mysle ze sie uda oczywiscie tesciowa wysyla mnie do lekarza ale maz stwierdzil ze nie bedziemy z byle pierdola do poradni latac bo jeszcze tam sie cos podlapie 🤢
a z mezem cichawe dni mam nie pamieta ze obzygal mi krzeslo wczoraj sie pyta po co je na balkon wystawiam czy bede sie opalac czy co?!zrobilam fotki wiec dzis go uswiadomie bo wczoraj cisza 🤢
normalnie brzuch pobolewa mnie na okres chyba sie zalame jak powroca te czasy, tak jest milusio bez okresacza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

wczoraj padlam ...
mimo, ze Mala spi ladnie w nocy to tego snu jednak mi brakuje
zawsze lubilam sobie pospac a teraz dupa ☺️

Sztunia mam pytanko
czym Mai buziaka smarujecie ?
pisalas, ze jakims specyfikiem co sie nie swieci
tylko nie pamietam jakim
a rzeczywiscie te wszystkie kremy sa tluste i swieca jak psu jajca 🤢

jesli chodzi o kreche to mam chamska, gruba i ciemna
no i pepek brazowy - wielka dziura
fatalnie to wyglada

brzydka pogoda cholera
jak tu na spacerki w tym deszczu smigac ? kiszka

a ja jutro mam wizyte u Gina
popologowa
i juz sie boje co mi powie
blizna po szyciu pobolewa a jeszcze jakis krwiaczek wyczuwalny pod palcami mi sie zrobil
mial sie wchlonac, ale sie nie wchlonal wiec pewnie jakis zabieg mnie czeka
i znowu przerwa w bzykanku ...
jak nie urok to sraczka 😠

a na sam koniec - oczywiscie gratulacje z powodu ukonczonych 2 miechow !
to dopiero jest wiek 😎 😉

no i kciukas Juleczka za wyniki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka kciuki za wyniki
Agata my buziaka w domu, albo na noc smarujemy F18-ale to świecące jest, chce też kupic krem specjalny z emolium- ale podejrzewam że bedzie to samo, ale polecił mi lekarz na jej liszajki
a na dwór jak słońce świeci to smaruje La roche z faktorem 50 dla dzieci i to miło pachnie i nawilża, no i nie ma błysku w słońu 🙂
kurde a ja siedzę na poddaszu i z jednej strony słońće a z dugiej strony chmury i jak tu iść na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZTUNIA na poddaszu na pogodę poluje 🙂

heloł Laski 🙂 Wiedziałam że Lenka wieczorem nie uśnie tak szybko 🤢 obudziła się po 19 mimo tego że chodziłam głośno i wszystko specjalnie głośno robiłam a jej to nie ruszało. Wczoraj wysyłała dziadkowi usmieszki na skype 🙂 i wielce uchachana była jak ja się kąpałam a Mąż ją usypiał przy suszarce a my brechtaliśmy z nią 🙂 i tak nam Lencia padła dopiero po 23 😮 ale spała ładnie do 2.30 potem kupal i lulanie godzinne 🤢 i od 6 standardowo spanie z mruczeniem.
Dzisiaj miałam straszny nawał pokarmu przeciekły mi wkładki i pływaliśmy w mleku nie wiem czy to wina tego że spałam na brzuchu no ale jak się obudziłam to były dwie wielkie plamy na prześcieradle ☺️ 🤢 a cycki jak kamień twarde chciałam Lencie przystawić ale nie chciała mlesia 😞 więc odciągnęłam całą małą butelkę z TT nawet miarki zabrakło 😮 i o dziwo Niusia jak się obudziła wypiła tylko z 60 i więcej nie chciała i teraz śpi a karmiona była o 9 najwidoczniej jej to wystarcza bo ładnie przybiera wczoraj się ważyłyśmy we dwie i na naszej wadze wyszło że waży 4500.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłam sobie siatkę centylową i nie ma co się martwić Lenka rośnie i warzy prawidłowo 🙂 więc to co je to na bank jej wystarcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...