Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zdrówka i dużo miłości dla wszystkich maluszków 🙂

No i naszego młodego wysypało na buzce ma kaszkę i najprawdopodobniej to skaza bialkowa bo mamusia w ramach ratowania pokarmu zapodawala sobie mleko 🤢 Zeby chociaz byly tego efekty a tu nic mleka coraz mniej a mlody takiego nerwa dostaje jak przystawiam go do cyca ze szok. Gdzies doczytalam ze czeste przystawianie poprawia laktacje niestety u nas to nie dziala. Dziecka glodzic nie bede. W sobote mialam z tego powodu dola ze ho ho bo strasznie nastawilam sie na karmienie piersia a tu tak szybko sie skonczylo.

No i czekamy na kupke bo od niedzieli wieczora niestety zastój 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały sie nie najada i po cycu jest ryk wnieboglosy, poza tym czuje ze pokarm coraz slabiej mi nachodzi kiedys musialam karmic co 3 godzinki bo persi mialam twarde jak kamien a teraz ze tak powiem flaczki.
Do tego sprawdzam pokarm sciagajac laktatorem i po 4 godzinach kiedy przychodzi do karmenia ja sciagam zaledwie 50 ml albo i mniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nigdy wkładek nie nosiłam, bo nic mi nie ciekło.. 🥴
a żeby upewnić się że jeszcze mam pokarm muszę mocno cyca ścisnąć 😮 🥴 😲
mały jest karmiony cycem (tak jak karzą) ale wiem że się nie najada więc dokarmiam go butelką.

Kiedyś zrobiliśmy eksperyment i cały dzień był karmiony cyckiem, to jak go przystawiłam ok 10 to wisiał przy nim dosłownie cały dzień, łapiąc krótkie 20min drzemki. Stąd mój wniosek że się nie najada. Nawet położna powiedziała, że mam mało pokarmu bo cycki mięciutkie jak przed ciążą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytalam ze w 2 miesiacu sie ilosc pokarmu stabilizuje i cycki miekkie sa caly czas. ja widze po malym ze go rozleniwilam butelka. Szarpie głowa przy cycku czyli mu za mało leci. Wysłałam Tatuska po herbatke laktacyjna i zobacze czy pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez takie mam ale to chyba normalne. Tesciowa mnie wkurw... ciagle gadajac ze moze mam chudy pokarm to jej powiedziałam ze czegos takiego nie ma.
W koncu ja nie krowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...