Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewi - ja miałam candeteski pomarańczowe (mini kalie) włożone w kłosy zboża - Wszyscy mówili, że oryginalny bukiet.

A fryzurkę miałam podpięcie, a tylne włosy wyprostowane. Qrczę jeszcze nie mam niestety fotek.

Twoja widać, że czasochłonna 🙂 Ten kwiatuszek dużo daje uroku. A sukienka biała? Kiedy masz ślub - cywilny czy Kościelny? Ale się wypytuję :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Amii kupywałam na dziale ciąża 🙂

Ewi śliczna fryzurka 🙂

Ja miałam cały bukiecik z róż ecru a w między nimi były takie małe kwiatuszki białe które w środku miały przyklejone perełki a na bukieciku były złote motylki bo tak sobie wymyśliłam 🙂 przetrwał aż dwa tygodnie i szkoda było wyrzucać 😞 ale podobno nie wolno zasuszać bo pecha przynosi.Więc pozostały zdjęcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Przejechałam dzisiaj 200 km, rezultat-zakupione zimowe oponki.Kołpaczki sama wybierałam.

Brzydki lezy i ogląda Bruce Lee i czeka na gołotę i Adamka.

Ja czekam na pizze. Nie mogłam się zdecydowwać więc wziełam 2 🙂

Ewi- łoł, ale misterna 🙂

Głoooodna.

Kto wpadan na pizze?Serowa i z mięchem.Do wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, byłam na zakupach. Nie udało mi się majtosów i rosnącego sexi stanika nabyć, ale kupiłam 2 pary spodni 🙃
Bardzo jestem zadowolona. Z fotkami Aniu78 to nie jest tak łatwo bo sama narazie jestem w domu a ręka krótka 🙂
Prześlę linka dokładnie z tymi modelami, które nabyłam. Dodam, że niewiele razy coś w realu wygląda fajniej niż na fotkach, a tak jest w tym przypadku.
Naprawdę jestem przeszczęśliwa, że udało mi się w końcu kupić jakiś ciuch, z którego jestem tak zadowolona.
Przytaszczyłam do domu dżinsowe ogrodniczki i brązowe sztruksy.
Wygoda - to mało powiedziane. Luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie kupiłam w tym samym sklepie.
Konkretnie te ogrodniczki: http://www.allegro.pl/item784509381_mega_ogrodniczki_ciazowe_wloski_jeans_r_38.html
i te sztruksy:
http://www.allegro.pl/item787630856_nowosc_sztruksy_ciazowe_r_38_3_kolory_w_wa.html
ale jest tam dużo innych fajnych modeli.
Miałam to szczęście, ze mogłam przymierzyć. Oto link, tu jest wszystko co mają:
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6581033
Ceny na stronie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta 🙂 łączę się w "bólu" 😉 do tej pory zdarzają mi się mocne nudności, aż do wiszenia nad kibelkiem...a piszą w książkach, że już powinno mijać....

ewi śliczna fryzurka, wygląda bardzo elegancko i misternie 🙂 bukiet miałam zielono-biały takie coś jak chryzantemy (?) niewielki, okrągły z dosyć długim dołem...o taki:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skonczylo sie "Mam Talent" - ja to juz nawet w tej ciazy nie moge ogladac rozrywkowych programow. Ludzie placza ze szczescia, przytulaja sie i sciskaja a ja siedze ogladam i rycze 🙂 Normalnie wszystko mnie wzrusza 🙂

Ewi24 vov! ale misterne loczki 🙂

Aniu78 juz myslalam, ze ze mna cos nie tak bo wszyscy tak zachwalaja ten drugi trymestr - ja co prawda dopiero zaczynam i chyba oczekiwalam jakiejs spektakularnej poprawy samopoczucia a tu ... dupa 🤢
no nic ... kiedys musi byc lepiej 🙂

Ps. Sliczny bukiecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...