Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iskierka jest taki lekki dreszczyk nie 🙂 ja mam za tydzien i tez juz pomału mnie dopda, a niby czemu to nie wiem 🙂 No dobra moze dlatego ze sukienke mam ale butów nie 🙂 hehe

jestem ciekawa jak Majkowski jutro na basenie bedzie sie zachowywac

nie no ja na mojego chłopa tez nie narzekam, nie moja i jego wina ze ma pojebanych rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pieprzone hormony ...
znowu mam wlosy na nogach i pod pachami 😞 😜
a tak pieknie bylo w ciazy - depilacja za darmo 🙂
gladka bylam jak dupa niemowlaka 🤪

meczu nie ogladam bo mnie to jakos nie wciaga ...
chociaz chetnie dowiem sie kto wygral 🤪

Iskierka za jutro 3mam kciuki ! na pewno bedzie super a Emilia olsni wszystkich uroda 😎

tez jestescie takie zwariowane na punkcie swoich dzieciakow ?
ja to jestem zakochana w tej mojej ponad zycie 🙂
spi a ja jej fotki ogladam ...
totalne szalenstwo 🙂

JOli juz spi wiec i ja napisze DOBRANOC
i ide sie do Meza tulic

[URL=http://img268.imageshack.us/i/fotadzidzia19.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9231/fotadzidzia19.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem zakochana ale juz tak rozsądniej niż z remikiem 🙂
Oli fajna 🙂

[URL=http://img249.imageshack.us/i/naszezdjcia4429.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7244/naszezdjcia4429.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img805.imageshack.us/i/naszezdjcia4425.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7247/naszezdjcia4425.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

moja to by juz najlepiej siedziec chciala,baba niedobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JOli coż za kratka 🙂
ja też tak mam, zakochana jestem po uszy, mogłabym się w nią gapić godzinami, a tymbardziej że z dnia na dzień zaczyna się robić bardziej kumata i smieszna

jutro relacja basenowa będzi oczywiście razem z fotosami, bo to tatuś będzie się kapał z córą a mamusia będzie fotkować, bo ja muszę sobie badania zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bodziaki sa boskie 😎

Iskierka kciukaski trzymam bedzie super 😉
Moja tez sie podnosi z lezaczka tak do przadu sie pochyla silna baba juz pasami ja przypinam nawet jak obok niej jestem caly czas 🤨

Na mojego chlopa tez nie narzekam bo jestem sama jeszcze 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka bodziaki super. Oj kupię i to napewno nie jedno hehe

Dzieciaki słodziaki jak zawsze 🙂

To ja sie już pożegnam.
Powodzenia jutro na basenie i kciuki zaciśnięte za udany chrzest.

Dobranoc laski 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz ja :P

JOli cudo, Emilka również 😘 😘

Sztunia dobrej zabawy basenowej i czekamy na fotorelację 🙂

bodziaki rewela!

Iskra kciuki za jutro! będzie ekstra na pewno 🙂

zakochana jestem na maksa, ale jak mnie terroryzuje krzykiem to mnie krew zalewa ☺️ teraz już se idę na pewno. buziaki na dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po całym gorączkowym dniu 😘
dzień u nas rewelacja ale za dużo do pisania tzn było fajnie dopóki niezaczęłam my wózka 😠jakiś kutas ukradł nam pompkę z koszyka 😠 domyślam się że któryś z sasiadów bo tylko u nas w klatce stelaż pozostaje niepilnowany na kilka godzin kiedy nie mam sił go zatargac do komórki co za debile ja nie wiem ludzie to sumienia nie maja 😠wiecie jak mi sie przykro zrobiło 😞mąż mówi żebym się cieszyła że tylko p[ompka zginęła bo równie dobrze po złości mogli kółka odczepic 🤢
sztunia teśc normalnie zajebisty 🥴 a Wy na ten basen to tak prywtnie idziecie sami a nie na konkretne zajęcia, oj ja chetnie bym się wybrała ale najpierw musze podpytac alergologa o tą skórę małego czy moż emiec kontakt z chlorem.
bodziaki rewelka 🙂
iskraniezły śmieciarz był z Remika 😉 trzymam kciukaski za jutzrejsze święto Emilki no i koniecznie wrzucaj foty małej księżniczki 🙂
ciekawe co u Klapi i Anki 🙂
agata niezła kratowa modnisia z Oli 🙂
ja oczywiście także kocham nad życie mojego "krzykacza" uwielbiam go dotykac przytulac oglądac zdjęcia albo robic 20 zdjęc jednej pozycji a potem wybierac to najlpesze a szkoda kasowac mi każdego 😜 moje bobo wq te upały jest wypompowane nie śpi prawie wcale tylko grzecznie leży i tak sobie czuwa często woła cyca albo butle z wodą. od wczoraj zaczął intensywnie głośno gadac 🙂
lece pazurka zrobic sobie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
wróciliśmy dopiero niedawno z rodzinnej imprezki
babcia tak lulała, że aż z włosów kapało....
młody już wykąpany i po cycusiu padł w dwie sekundy po włożeniu do łóżeczka 🤪 zdążył tylko raz zamiałczeć i coś do siebie zagadać; mąż leciał ze smoczkiem i już nie zdążył 😁 😁 😁

Kciuki za chrzest Iskrowy kościelny i basenowy Sztuni 🤪 🤪 🤪
Mykam się kąpać
jutro kolejny zjazd rodzinny, oj będzie się działo 😁

Asienka - gratki rozmówek 🤪 🤪
u nas też coraz intensywniej z dnia na dzień
dzisiaj naprawdę byłam z synka dumna, tak opowiadał ciociom i babci 🤪

Emilka i Oli śliczne na fotkach 😘

dobranockuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inteligentnie otworzyłam drzwi balkonowe i zapaliłam światło teraz w mieszkaniu mam pełno owadów 🤢
pazurki zrobione teraz tylko zapuszczac bo za 3 tyg chrzciny syna 🙂
dobranockuje 😘
aha pisałyście coś o męzach no to mój tradycyjnie jest na piwie z kumplami 🤢 😮 ale obiecał mi jutro wyjazd zakupowy więc niech mu będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawac śpiochy 😘 🙂
nie ma to jak budzisz się a w domu z rana 27 stopni ciepła 🤪 normalnie pot płynie po rowie ☺️ chyba najlepszym rozwiązaniem w takie upały jest schowac się do schronu, zakopac w piach albo jchac do centrum handlowego jedyne czego to obawiam się klimy w sklepach czy nie zaszkodzi dziecku. a właśnie jak jeździcie z bąblami w autach to używacie klimy? bo my przeważnie 22-23 stopnie i puszczamy na szybe albo jak siedzę z tyłu z małym to patrze czy wieje na niego i jak coś to puszczamy na całe auto 🙂
udanej niedzieli szczególnie dla iskierki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam..
mąż chodzi dzisiaj jak w zegarku 😎

dziś mamy 1 rocznicę ślubu..z tej okazji podrzucamy dziecko teściowej i jedziemy na obiad i do kina..dawno już nie mieliśmy popołudnia we dwoje..potem jak dziecie pójdzie spać w nocy to jeszcze będzie wspólny wieczór z winem 🤪 🤪

dziewczyny bardzo proszę o mocno zaciśnięte kciuki jutro o 11.45 gdyż mam obronę pracy magisterskiej..trochę mnie już stres łapie ☺️ 🤔 😮

Iskierka udanych chrzcin..czekamy na fotorelację..Emilka na pewno będzie najśliczniejszym bobaskiem.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna gratki pierwszej rocznicy wszystkiego naj naj najlepszego 😘
taki świąteczny dzień pozwoli Ci się odstresowac przed jutrzejszą obroną
oczywiście kciuki zaciśniętę, podziwiam że dajesz radę bronic się teraz ja przełożyłam obronę na październik bo jestem w tyle z pracą nie mogę się zebrac żeby napisac jeszcze 2 rozdziały ☺️
dziewczyny dzieci ochrzczonych bądź wkrótce hcrzczonych 😉 gdzie kupowałyście szatki i świece szukam czegoś wyjątkowego na allegro polecacie coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski
a ja jestem wyjebana jak koń po westernie, tak mnie ten pstrag załatwił że najpierw przez pół nocy bolał mnie brzuch a drugie pół klęczałam przy kiblu . Mój cudowny mąż wrócił przed 6 do domu, moim zdaniem w stanie agonalnym on twierdzi że wstaje o 9.00 i jest jk nowo narodzony, poczekamy zobaczymy 🙂 do tego wkurzona jestem bo pojechał do snobów na disco, jakby innych klubów nie było

Asieńka my jedziemy na zajęcia na basenie 🙂
jeszcze raz kciuki za Emilkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna gratuluje pierwszej rocznicy 🙂 tak z ciekawości wy chyba malucha strzeliliście tez zaraz po slubie 🙂 no i jutro kciukole beda trzymane, bo wiem jaki to stres

ja szatkę kupuje w takim sklepie z krzyzykami, świeczkami i innymi różancami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...