Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja kreske nadal mam ale jakos sie nie przejmuj.

Z kazdego grama maludy ciesze sie jakbym wygrala w totka.
Znaczy ze rosnie zdrowo i to jest najwazniejsze dla mnie.
Własnie wczoraj rozmawialam z kolezanka ktorej na szczepieniu powiedzieli ze jej maluda ma niedowage a wypija wiecej mleka niz moj FIlip.

Kahna gratuluje tytulu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka cudna, Aron się zmienił - taki poważny chłopak się zrobił 😉, Babka działowo-tatusiowa mega 🙂 Kahna gratuluję magazyniera 😉 😁 więcej nie pamiętam ☺️

dzięki dziewczyny za kopniaki, ja wiem chyba co mnie dołuje, poza hormonami...to małżowa praca wieczorna, nie lubię być wieczorem sama w domu i takie mi wtedy durnoty po głowie chodzą ☺️ kreskę mam ale jest taka cienka i jasna, że ledwie ją widać, tylko pępol jak krater czarny 🤢 bobek padł mi coś za wcześnie i nie wiem, co robić...bo jak mi teraz tak długo pośpi to nocka do niczego będzie na 100%, bo przecież ona będzie wyspana 😉 idę ją budzić, bo inaczej to od 3 będzie koniec spania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po całym dniu 😘
kahna pani magisterfiu fiu gratki kobieto 😘
aronek miodzio słodkie lenistwo odwala
widze że dziś na tapecie rozkładówki dnia 😉
u nas
dni o pogodzie deszczowej badz normalnej
7 pobódka cyc mtv mata
9 cyc drzemka
10 cyc spacer
14 cyc zabawa marudzenie zabawa
16 cyc spacer
18 cyc zabawa mata marudzenie
20 cyc marudzenie
21 kąpiel cyc
22 spanie
2 cyc
5 cyc
replay 🙂
dni upalne do kwadratu
7 pobódka cyc
8 wyjazd do rodziców
9 cyc marudzenie spanie
11 cyc zabawa
12 cyc zabawa drzemka
14 cyc zabawa drzemka
16 cyc zabawa drzemka
18 cyc spacer
20 dom cyc mata
21 kąpiel
22 spanie
2 cyc
5 cyc
replay
ilonka ciuszki super gdybym wiedziała że urodze za kilka latek córeczkę tobym policytowała 😉 zakup dla małej równie piękny 🙂
jestem przerażona moim dzieckiem a dokładnie jego szyją robią mu sie straszne odparzenia i niczym nie moge tego wygoic w końcu smaruje sudokremem 🤢 to takie straszne czerwone plamy mokre w zgięciach tragedia a w kąpieli jak juz szyje namoczymy to darcie aż dziecko wysuszymy i przyłoże do cyca 🤢 a lekarz dopiero w przyszłym tygodniu bo urlopuje
pogoda doprowadza mnie do szału aż mnie mdli z tego ciepła i na koniec dnia mam jakieś nerwy w domu 29,4 stopnia mam 🤪
iskra jak pierwszy dzionek zleciał?
nasz bobo tydzien temu ważyl 6400 położna powiedziała że duży chłopak ale nie jest gruby bardzo mi ostatnio rośnie na długośc jakieś takie nogi ma długaśne 🙂 najwiecej przytył do pierwszego szczepienia a teraz tak srednio 500 - 600 na miesiąc wiec norma nie panikuje póki jest tendencja wzrostu to jest dobrze.
powiem wam że ja zaczynam fiksowac jeśli chodzi o moje samopoczucie przez tą moja ubogą dietę która wyeliminowała własciwie białko i wszystko co pożywne trace siłe czasem jak wstane do młodego w nocy boje się zę go upuszcze 🤢 za tydzień u lekarza rozstrzygnie się czy mały ma alergie czy skaze i wprowadzam butle bo długo tak nie pociągne łysieje robie się słaba ale mimo to jestem najszczęsliwszą mamą 🙂
mąż poproszony o rozłożenie łóżka zasnął na dywanie 😠 wiec rozłoże sobie sama łóżko a on niech śpi tam sam jego będzie dupsko szczypało później od frędzli nie mnie.
kłapi masz rację siedz na działce ile się da 🙂
żygam juz tym ciepłem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh masakra,roztapiam sie!!!
moja wazy 8kg i co? 🙂
remik tez był WIELKIE bobo a teraz normalny 🙂

pierwszy dzien zleciał ok,miałam jednego buntownika ale podołałam,cieżko było 🙂
moj remik był ze mną,wrocił mega zmeczony,spi od 19stej 🙂
dzieci chyba zadowolone 🙂

emila przeniesiona do spacerówki i powiem wam,że spacery są o niebo lepsze 🙂
przede wszytski jej wygodnie 🙂

linii juz prawie nie mam ale za to brzuszek troche odstaje a jak u was brzuchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...