Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julka współczuję takiego oddalenia i ściskam kciuki, żeby chłopina szybko chałupę znalazł 🙂

moje dziecię padło po 10 minutach cycania. przełożona do łóżeczka śpi całkiem dobrze i oby tradycyjnie do 4 lub 5 dociągnęła. co do dżigi dżigi to ja mam ochotę straszną, aż się dziwię ☺️ dzisiaj próbowaliśmy chociaż trochę włożyć, ale jakoś nie idzie ☺️ potem mnie piekło, kazałam chłopu zbadać i mówi, że jakby lekko popękana skóra wokoło 😲 nie wiem, od czego takie rzeczy się robią, przecież młoda nawet tamtędy nie wylazła 😮 ☺️ więc zostaje tylko oral-b ☺️ 😎 albo wleję sobie z pół litra oliwy i może jakoś pojedziemy 🤪 ☺️ ☺️

idę kąpu kąpu i spać. życzę spokojnych nocek i mokrych snów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach na szczescie mam Was na cale dnie i dzieki za to bo dla mnie to bardzo duzo 😘
Nuna spi to ide sie kapac

A co do wagi to obiecalam sobie w pon do lekarza isc po skierowanie na wyniki ja chudne za szybko waze juz 53kg dzisiaj sie wazylam a przed ciaza waga 58-59 boje sie zeby z tej anemii nic sie nie zrobilo 🤔

To zakladka bo jeszcze tu wroce byc moze zgasic swiatelko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

my juz na nogach od 6
przez ten upal 😠

jesli chodzi o ciuszki zapinane z tylu to tez mam kilka, ale unikam ...
guziczki w plecki sie wbijaja
co innego zatrzaski - takie tez mam
i zdecydowanie lepiej sie sprawdzaja ...

zmeczona jestem, nie wyspalam sie
a tu dopiero dzien sie zaczyna
i to jeszcze taki upalny
cholera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam juz jako pani MGR 😁

dzieki za trzymanie kciukow 🙂

wczoraj spalam tylko 3 godziny, bo jechalismy do Łodzi, obrona, a pozniej powrot, a i tak mialam ochote jeszcze wyskoczyc na miasto i pooblewac sukces sokami i spritem 😉 uspalam mlodego, my wyskoczylismy na kregle i na miasto, a moja mama zajela sie dzieciem, jak mi dobrze bylo wyrwac sie wieczorm z domu, a mialam taka okazje, bo mialam mleko jeszcze odciagniete, wiec bylam spokojna o jedzonko dla Igorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a poza tym moj ma 3 dni wolnego wyskoczylibysmy gdzies do Wisły lub okolic, a przez ta pogode i brak klimatyzacji w aucie nic mi sie nie chce, a dodatkowo nie bede mlodego ciagac biudulka w takich upałach, ech czekam z utesknieniem na temp. 25 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - gratki pani magister 🤪

Ja kiedyś kupiłam kocyki polarowe w Carrefour za 10 zeta i niestety okazało się, że już po pierwszym praniu się zmechaciły i pełno na nich kuleczek 😞 😞 😞
ale tych w Tesco nie widziałam, może będą lepsze 😉

Zabieramy się do parku w cień kocykowy 😆
a po drodze pobuszuję w Tesco 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...