Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irysku Gratulacje ! 🤪

no kocyka jeszcze nie testowalam, ale dzisiaj bede go prala to sie zobaczy co z niego zostanie 😉
a tak serio to te od Pentelki koce - niby ladne - wszystko super
ale sztuczne sa i tak grzeja strasznie, ze Dziecko nawet bez upalow ma plecy spocone ...
ogolnie fajne sa, ale nie jestem nimi jakas strasznie zachwycona ...

mnie to kreca kocyki bawelniane - zazwyczaj drogie sa, ale zajebiste ...
znalazlam na Allegro tansze 🤪 i bede kupowac:
http://allegro.pl/item1087153079_bobas_azurowy_kocyk_100_bawelna_zakard_80x100.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
my własnie posprzatliśmy chatę, Maja śpi a ja padam z upałów, troszkę nam powietrze w domu gęstnieje, ale miejmy nadzieje że bez wojny się obejdzie 🙂
Wczoraj myslałam że umrę bardzo bolał mnie żołądek do tego było mi słabo i gorąco, myślałam że zwymiotuje,Michał musiał sam Mjaę wykąpać, potem przystawił mi ją do cycka, a ona bidulka usnąć nie chciała, no to połozył ją przy mnie i jakoś zasnąła, ja poszłam spać przed 21.00 i obudziłam się już ok.
irysek gratulacje mgr
zakładka bo na obiedzie teściu i prababcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek gratuluje 🙂
Ja mam stresa przed jutrzejszymi chrzcinami.....nie wiem dlaczego jakaś głupia jestem 🥴
Zrobiłam sobie nogi samoopalaczem bo te mam zakryte zawsze w 3/4 przez rybaczki i co....pomarańczowe i na stopach marchewka nosz kuźwa teraz bedę tarła pumeksem a wiedziałam żeby nie robić to sie idiotka skusiłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sama w chałupie siedzę. Wybyli na wesele wszyscy. Jaka cisza w domu. Nie licząc durnego sąsiada co się tłucze za oknem. I jak ja dziecko uśpie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New my się stersować będziemy razem 🙂 bo ja też jutro Majówkę chrzcze, wczoraj bylismy na małych przygotowaniach, więc mniej więcej wiemy co nas czeka 🙂
martwi mnie tylko ta pogoda i nie mam dla Majki jeszcze opaski 🙂

gratulacje dwójek i trójek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...