Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata no właśnie już wczoraj miałam pisac że Ty to uzależniona jesteś od tych kocy no ale chociaż będziesz już na zimę zabezpieczona no i współczuje 15 dnia 🤪 ja także chodzę najeżona i sama nie wiem czemu 🤢 a zaraz Cie oklaskam bo uważam że nie mozna zabierac za inne zdanie przeciwnie Twoja wypowiedź mi uświadomiła że to chyba ja bardziej się uzależniam od cyca niż dziecko pokazałaś mi zupełnie inne oblicze tematu 🙂dziekuję 😘
sztuniasesja rewelka
wczoraj mój pan dał tyłka odnośnie zajęc w domu tak dziś bezżadnej mojej uwagi lata koło małego jak nakrecony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje bobo dzisiaj cały dzień ma taką ryfkę jak Misiek Bogusi..i domyśl się o co dziecku chodzi 🤔

Chwilowo zasnął, ale mąż już mówi że coś postękuje, tylko ja chyba ogłuchłam od tego ciągłego płaczu, bo nic nie słyszę

Agata współczuje okresu, mnie mój męczył 13 dni..a na małża też się denerwuje bez powodu..

Chciałam dodać oklaski, ale ktoś szaleje i wszyscy mają klaśnięte i muszę czekać 119 min żeby klaska dodać

o terrorysta już ryczy..słyszę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRYSKU a skąd ja wezmę ognisko w mieście?? zaraz pod blokiem rozpalę 🙂 tylko smaka sobie narobiłam na tą piczkę ahhh....slinka po kolana.

Mąż mi poprasował umył gary a ja byłam na siłowni no i jedzonko mi zrobił jak wróciłam 🙂 za to pogłaskałam go po główce co by się nie rozbestwił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka, tak jak wczoraj pisałam, twój małżonek się dzisiaj rehabilituje 🤪 😁 😆
no i dobrze 😜
oby i na jutro tak zostało 😆

Agatta - udało się dobrego okulistę dziecięcego prywatnie 😆, ale też dopiero pod koniec sierpnia
okres urlopowy 😞
pozostałe badania już wcześniej udało się na sierpień zaklepać
no ale i tak dopiero na początku września wraca urlopu nasz neurolog, więc i tak nie przyspieszę całości, a właśnie to drugie spotkanie z neurologiem jest dla mnie najważniejsze.
Chociaż i tak zamierzam iść też do innego, polecanego neurologa do Instytutu Maki i Dziecka jak już będę miała wszystkie wyniki badania krwi, dobrze że mi przypomniałaś, bo muszę się zapisać jutro 😆
zapisałam sobie na kartce koło lapka, może nie zapomnę 😁 😁 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie ostatnio kupiłam maskę parafinową na dłonie i drugą na stopy 🤪 i oczywiście nie mam czasu i siły poużywać 😞 (bo trzeba zawinąć na 5 minut w ciepły ręcznik po nałożeniu, a to już całkiem skomplikowana procedura... ☺️ )
chyba też kupię sobie błyszczyk 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no baby: ponad 20 stron !!!! jakaś masakra!!! nie czytam bo nie mam szans 🙃
mój syn mi numery tu odstawia i jakiś taki zabawowy sie zrobił.
2 dni bez boleści i zupełnie inne dziecko.
usg bioderek rewelacyjne. wszystko na miejscu, kąty jak należy.
ćwiczenia pomogły znakomicie, mały je uwielbia i nawet pomaga robic kółeczka bioderkami 🙂
pan ortopeda powiedział, ze nie będzie na nas krzyczeć 😉
niedawno wróciliśmy ze spacerku i zamierzamy sie kąpać.
pierdki idą same i to już takie smrodki, ze naprawdę chyba coś sie w tym brzuszku pozmieniało i jelitka juz chyba na dobre podjęły swoje zadanie.
to byłby najmilszy prezent z okazji trzymiesiączki 🙂
poza tym dziecko nie to samo, przesypia do 9-ej z mamusią, jest spokojny i uśmiechniety przez większość dnia i taki jakiś cholernie aktywny sie zrobił.
dźwiga głowę jak jaki szatan, fika kulasami, mostki sadzi, przewraca sie sam na brzuch ale jeszcze trochę niezdarnie mu to idzie i w ogóle przez większą część dnia śmieje sie w głos raczy mnie swoimi dziąsłami, które uwielbiam 🙂
z dwojga złego o niebo wolę taką mżawą pogodę niz te pieprzone upały 🙂

aaa, no i bym zapomniała!!!!
schudłam juz 20 kg. tylko 3 na plusie. 🤪 🤪
teraz przez te 2 tygodnie dużo mi poszło na lepsze do tego stopnia, ze sama to zauważyłam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOlitta padla ...

asienka kochana - ja tylko zdanie swoje wyrazilam ...
i juz 🙂

no, ale oczywiscie tez Cie klikam
a co ! 🙂 😎

JoZo wkurza mnie zawsze ten sezon urlopowy ...
ludzie oczywiscie maja prawo do wypoczynku, ale jak czlowiek w potrzebie to konkretnie wkurzyc sie mozna, ze tak ciezko kogos dorwac i trzeba czekac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo ja byłam u okulisty z małą w fundacji tęcza u dr A. Krawczyk. Wspaniała dr i bardzo znana. Poza tym ma urządzenie którym dokładnie bada wzrok niemowlęcia. Wizyta kosztowała mnie 100 zł To jej strona w necie http://www.okulistykadziecieca.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...