Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asienka to fakt pampersy z nieba nie lecą.... 🙂a szkoda bo bym dupskiem do góry jeszcze przynajmniej z rana poleżała ...
anka 73 z butelką to jak wspominałam dr brownsa polecam tą z rurką dla dzieci z dolegliwościami brzuszka - warto zainwestować a mleko pepti Aronek może z dodatkiem glukozy zaakceptuje na dłuższą metę nie polecam tylko start.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki asieńka za wyczerpującą wypowiedź.
ja w tym mleku czuję słodycz ale smak zgniłego sera ją skutecznie zagłusza 🤢
może rzeczywiście pić to gówno pzez jakiś czas to i do cyca przeniknie.
tylko zeby mi syry serem waniać nie zaczęły 😉 😁 😁 😁
asieńka wspomniałaś, ze boisz się utyć.
ja też zwłaszcza, ze tak szybko zleciałam z wagi więc powrót kilogramów byłby piorunujący i z naddatkiem za pewne. 😞 😞
a ja musz emieć motywację bo inaczej gówno nie chcaakter mam.
i jeszcze tenjeden cholerny nałóg fajkowy moze sie u mnie odezwać 😞 😞

a propo cycków, ale nie zaniku mleka tylko zwisania po ciąży, ja mam swoją teorię:
nie od karmienia zwisają cyce tylko od noszenia dziecka. ja nosze przeważnie na lewej piersi i ona jest nizej niż prawa a na pewno nie była.
trzeba powoli kłaść sie bo nigdy nie wiadomo kiedy nas obudzą 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam bo dopiero teraz mam czas, ale widze ze wszystkie juz poszly wiec dobranoc, widze ze juz coraz wiecej mamus na butelke przechodzi, wiecej tematow nie zaobserwowalam, u nas jak narazie tylko na noc butelka zobaczymy jak bedzie, no i marchewka z jabuszkiem z gerbera znika z miski piorunem tak jej smakuje 🙂
no to dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

no to ja sie Juleczka odwdzieczam 😎

znowu wstalam przed moim Dzieckiem
ale dzisiaj w szoku jestem bo juz 7.30 a Mala spi 🤪
bo przeciez codziennie wstawane bylo o 7 🙂
moze jej sie przestawi i zacznie znowu o 11 wstawac 🤪 😉

usmialam sie z teorii NEW, ze my z Marsa a Faceci z dupy hehe
cos w tym jest 😁

asienko moja je 150 ml co 4 h
ale bardzo czesto wszystkiego nie doje ...

Ania78 3 mam kciuki za szczepienie !
nie boj sie - Matyski juz nikt nigdy Ci nie zabierze 🙂

oprocz zmagan Ani73 z cyca na butle to nie wiem co tam jeszcze pisalyscie
... bo zapomnialam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć.
zapeszam ale dopiero wstaliśmy. nocka na cycu bo komu by sie chciało robić na darmo butlę?!
noc totalnie bezbolesna 🤪
pewnie, jak dzicku wczoraj pokazałam czym mam zamiar go karmić to mu dolegliwości odeszły 😉 😁
teraz leżymy i prykamy z własnej nieprzymuszonej woli.
moze i coś więcej sie trafi bo wysiłki są spore.
fuck - juz druga zabawka kupiona i baterie po jednym dniu wysiadły, a to te gówniane płaskie chińskie bateryjki, których nigdzie nie mozna kupić 😠 😠 😠!!!!!!!!
poza tym - miłego dzionka 🙂
wiem Morfi - jeśli słodzić to tylko glukozą zwłaszcza w aronkowym przypadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry babeczki 🙂

ilonka tulam, w głowie mi się nie mieści, co się z tymi chłopai dzieje, tak fajnie przecież między Wami było

Ania73 moja Oliśka przy pierwszych 2-óch butlach darła się wniebogłosy, jedną butlę godzine jej podawałam, już chciałam dać cyca, ale się zaparłam i butlę zjadła. Dopiero Mariusz napił się mojego mleka (wcześniej nie chciał jakoś ) i rozwiązał problem- po prostu moje mleko to sama słodycz w porównaniu do tego butelkowego,dlatego mała nie chciała pić. Zaczęłam jej dosładzać wodę (1/3 łyżeczki na 120 ml, teraz 1 łyżeczka na 200 ml, bo tyle zjada na raz), porządnie wymieszałam cukier, zagotowałam i butla zaczęła smakować 🙂 Co do laktacji, to od kiedy zacz ełam dokarmiać Oliwkę, stopniowo mleko zaczęło zanikać, teraz mam mleko tylko w jednym cycu 😮 i zawsze gotowe o 5-tej rano, czyli wtedy, kiedy Oliśka żąda cyca. Bałam się właśnie zapalenia, ale jakoś fajnie samo mleko zaniknęło. Ja też nie wyobrażałam sobie zakonczenia cycowania, ale jak mi się dziecko darło z głodu... Myślę tak, jak już któraś z Was napisała kiedyś- szczęśliwe dziecko to najedzone dziecko.

Co do chłopów- jutro mam urodziny, Mariusz wie już, że dla niego mam prezent na urodziny (on ma 22.08), ciekawe tylko czy on będzie się jutro wymawiał brakiem kasy czy jednak mogę na coś liczyć. Chociaż dla mnie nie ważny jest prezent, lecz pamięć, ale mógłby chociaż w ten jeden dzień w roku okazać trochę więcej zaangażowania i zabrać mnie chociaż na "głupi" spacer zdzieckiem, co do tej pory mu jakoś nie wychodziło... :/ Zobaczymy jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecię tak się przedwczoraj zaśmiewało, jak je rozśmieszałam, że aż czkawki dostała 🙂 Teraz spiewa piosenki w łóżeczku i robi zadymę 🙂 obudziła mnie dziś o 7.00, tylko dlatego że ją przypiliło i aż się śmiałam jak stękała przy kupczeniu i bączku po 20sekund puszczała 😁 Martwię się, bo piszecie, że Wasze szkaraby to się śmieją już, a moja Oliśka to dopiero kilka razy próbowała się śmiać w głos i wychodzi jej to, ale póki co woli uśmiechać się pełną buzią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...