Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haniuta 100 lat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
My jutro z Nadią Moniądad i Arusiem świętujemy!!! Szok że to już 7!!!!!

Rajtki z kiecką - super chyba zgapimy.
My na antybiotyku jestesmy już od tygodnia i jeszcze ze 2 dawki zostay - daje do końca + osłona od pierwszej dawki- oczywiscie lekarz mi nie przepisał sama kupiłam w aptece
ale coby za słodko nie było dziś akcja ząb - druga jedynka na dole więc kupa darcie paszczy ciąganie za ucho i inne mega tematy na tapecie

Do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pusto.
Ja prawie po pakowaniu. Jeszcze kilka rzeczy musi doschnąć.
W piecu zgasło i musiałam rozpalać a nie umiem. Jakimś cudem za pierwszym podejściem się udało. Głupi ma szczęście 😜
Misiek wciągnął danonka i chrupki i zasnął z płaczem. Zawsze działa na niego jak mu róg kołderki dam to sobie do twarzyczki przykłada i się tak pomizia nią i zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody zjadl pol sloika obiadku, zagryzl chrupem, wypil 80ml herby i sie bawi z babcia

oczywiscie kaszka mleczno-ryzowa tez gardzi 😜

mam taki plan- bo ja raz bede pracowac od 7/8 a raz 11/12 na 5 godzin wiec jesli nic nie bedzie chcial jesc rano to bedzie ok.9-10 jadl deser, a pozniej obiad i bedzie cyc, a jak bede chodzic na 11-12 to bedzie cyc rano, pozniej obiad, i deser,pozniej cyc, wiem ze powinno byc to o stalej porze, ale jak ni e bedzie innej opcji to bedzie ta 😉

klapi wiem ze Hania to ładne imie, mąż chce Hanie, on sie zgodził na Igora wiec ja godze sie na Hanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia hahaha dobry tekst troskliwej siostry 😁 kciukaski za Areczka 😘
z tymi uszami to jest u nas tak Ze Adaś non stop sie smeraza lewe ucho 🤢 wczoraj zapodałam mu jogurcik gerbera i dzis ma naderwane uszko i takie czerwone od spodu ale masc juz zalatwola problem.
Adaś spiochal 2 godzinki, 2 okna umyte firany uprane wyprasowane powieszone praca mgr prawie juz na finiszu , przepisywanie z ksiazek strasznie mnie meczy 🤢
Martusia fajosko siedzi aniowa niunia z tausiem miodzio caluski, a anka aronkowa to gdzie? do lodzi wybyla czy co?
ilonka z wygladu niczego sobie tesciowka 😎 no ale z charakteru juz niekoniecznie 😉 😜 a psiak jak maskotka wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja trzymam kciukaski za wyniki Haniutka a Wy prosze trzymajcie kciukaski ze mojego męża bo pojechał do okulistki na skrobanke oka 🥴 😞 opiłek żelaza wczoraj Mu wpadł i cierpiał biedak całą noc 🤢
rany jak Adaś widzi moje kapcie to normalnie z drugiego kąta pokoju pełznie do mnie i chce gryźc jak mały piesek no i wazon sobie upodobał i też non stop go atakuje 🤢
widze ze laski się rozjazdzaja na weekendy fajnie udanych spotkan i wypoczynkow zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńki mężu trzymamy za oko.
Ania- a my mamy taką samą czapę.

Ja to mam za-wsze pod górkę. Mam chory kegosłup. Nie moga nie leczyć farmakologicznie bo albo jestem w ciąży albo karmie piersią a wcześnie poprostu rzygałam po prochcach jak kot. Teraz okazało sie że na rehabilitacji mam uczulenie na diody od prądów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...