Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
e tam klapi Hanka tylko zyskuje na atrakcyjnosci przez te gorne dwojki 😉

u nas kapiel to tez zabawa
a najlepsza jest kapiel z Rodzicami w duzej wannie
to jest dopiero czad 🙂

Apel !!!
Laseczki, ktore jeszcze nie kliknely dzisiaj na kawalek mojego Brata
bardzo prosze o glosy na Skrag&Mlodziciel
http://www.d-w.pl/index.php?option=com_muzeetop&Itemid=226
http://www.studio5150.pl/konkurs/?vote=25
mozna kliknac w jednego i drugiego linka
wtedy beda mieli po 2 glosy

dziekuje ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja popadnę chwilowo w samozachwyt nad moim cudem 🙂
teraz kape ją sama bo Michał nic dżwigac nie może (wykorzystuje mnie namaxa hehe), on pojechał do pizzy hut po pizze a ja wzięłam się za dzidziorrę, no i kąpiel chyba przeniesiemy do wanny bo dzisiaj to zalała całą łazienkę na maxa, uwielbia wywijac grabkami i ta wodę rozlewać, potem ubieranko tego ostatnio nie lubi, i jak widzi fridę to też dostaje białej, a potem do łózia a ja idę robić mleko. Ona gada, napinkę robi na miśki, karuzelka gra, księżyc w pokoju świeci a ona czeka... no i wkońcu wpadam po jakiś 10 min. z mlekiem, chlip chlip, 115 ostatnio wypite, ciałko na boczek wygięte w ala atomówkę i oczki się zamykają. kocha ją, kocham na nia patrzeć, wychodzę gaszę światło i daję jej chwilkę na mocne zasnięcie (czasem zostawiam ją jeszcze nie spiącą, a nawet do mnie zagadującą) po jakiejś chwili jak już spi twardo wracam i poprawiam jej kołderkę żeby ciałko nie zmarzło. uwielbiam to robić, taka opiekończość wtedy ze mnie emanuje i patrzę znowu na nią w tej ciemności, na ten nosek i usteczka, i pucki moje piekne 🙂 a potem koło północy wzywa mnie i zabieram ją do łózka i już siły nie mam żeby ją odnieść no chyba że zbytnio się awanturuje i rozpycha to wtedy.
ok koniec mojego eleoratu

na koniec wspomne Agatta ty masz bohatera w domu, ale bosko.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek przegina 🙂 a mi się wydaję że moja Lenka to jakas niemowa będzie 😞 a ja tyle gadałam jak byłam mała nawet przez sen a tato ganiał mamę by radio wyłączyła a to ja nadawałam 😉

ALE MAMY BOHATERA!!! KONRAD TY NASZ SUPERMENIE 🙂 RACZEJ SUPERMENIE AGATKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdąrze do was jutro zajrzeć więc sie pożagnam juz teraz. Jak będę miała możliwość to poczytam Was u ciotki ale tam od powodzi problemy z netem.
Więc mówie papa. I do spisania za jakiś czas.
Juz tęsknie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, NAJLEPSZEGO HANIUTKOWI od cioci i LIsi 😘

Nie doczytam Was 😞 bo nie mam siły, jakoś ostatnio brak mi czasu na cokolwiek, Lisia zdrowa, , widziałam że o uszach pisałyście- moja Oliwka ciąga się za uszy, ale lubi też jak ja ją po nich smyram i też się zastanawiałam czy to nie zęby (chociaż przy dwóch pierwszych tak nie robiła), ale ja od dziecka i została mi tak do dzisiaj ☺️ lubię tarmosić się za uszy... ☺️ ☺️ ☺️ koniecznie zimne 🙂 więc albo zęby, albo dziedziczność, albo marcowo- kwietniowo- majowe dzieciaczki mają fazę na uszy 🙂

Aaaa no i najlepsze życzenia dla jutrzejszych solenizantów, bo jutro dzień na wariackich papierach więc na pewno nie dam rady zajrzeć.
Buziam, dobranoc i do spisania najpóźniej w poniedziałek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata jaki bohaterski czyn męża 🤪 🤪 🤪 chyba mu się odpowiednia nagroda należy 😉 i fakt, że to super męskie było i wali testosteronem na odległość 🤪 😁 😎

kciuki za oko i słup, niech nie bolą

Bogusia ja też będę tęsknić, więc zaglądaj czasem!

Iskra u nas wiało.

ciekawe, co tam u Anki i Aronka 🙂

ech po rozdziewiczeniu jakieś plamienia mam 😮 nie wiem, czy to okres taki dziwny może być? oby nie i jak najdłużej nie 😉

spokojnej nocki, bo pewnie już śpicie wszystkie.

miłego weekendu wyjeżdżającym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to cześć wilekie mózgi 🙂

zbieram się do pracy, słonko pięknie świeci, dzidzia kupę zrobiła z wystrzałem więc co nie co brudne było:P maż dosypia my już po bułeczkach maslanych, teraz wyciąganie glutów z misiowego noska i czekamy na babcię

bogusia miłego wypoczynku, spokojnej podróży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek u mnie pobudka o 4 rano co za debil wymyślił służbę od 5 zrobiłam Piotrkowi śniadanko i do łóżeczka ale nie pospałam przyszli lokatorzy Wera i Scoobi więc nie miałam gdzie się położyć ale i tak ich kocham nawet jak zajmują mi łóżko.
Arunia już lepiej i mam nadzieję że szybciutko wyzdrowieje.
Wczoraj kupiliśmy mu paperaki w rossmanie dla sprawdzenia mówiłyście że są super po nocy też mogę tak stwierdzić bo mój syneczek leje w nocy jak konewka.
Dobrze trzeba się ogarnąć na 10 do fryzjera zrobi sobie belejak na głowie
wszystkim dzisiejszym solenizantom wszystkiego naj naj naj od zwariowanej rodzinki
a do dziewczyn uczących sie nie ma może któraś z was jakiejś pracy na temat pomocy społecznej była bym wdzięczna za każdą pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
bogusia udanego wyjazdu wypoczynku powrotu 😘
linki klikniete
dzieki za kciukaski oko uratowane 🙂
sztunia czytajac Ciebie wzruszylam sie i widzialam siebie wykonujaca krok po kroku to co opisywalas 🙂 identik jets u nas poza spanie we wspolnym lozku 🙂
dzis adamo obudzil sie o 1 ale nie dalam mlesia tylko smoka przekrecilam bobaska na bok i bujalam za dupcie i usnal i na jedzonko obudzil sie o 4 🙂
agata ale historia gratki dla Konrada 😘 ja ostatnio zostawilam karte platnicza w kasie samoobslugowej tesco 🤢 i przypomnialo mi sie dopiero w galeri jak chcialam wyplacic kaske z bankomatu ze karty brak 🤢 no i sie wracalismy na szczescie karta sie odnalazla 🙂
udanej soboty zycze laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...