Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej u nas nocka rewelacja 🙂

Iskierko Pyza jeszcze je w nocy, ale tylko raz zazwyczaj, w okolicach 5 - 6 i śpi później do 9, więc nie mogę narzekać 😁

Babeczka bidulka 😞 Finka dużo wam jeszcze zostało tej kuracji?

miłej niedzieli kochane 😘

psssss ciekawe jak tam Klapek po imprezie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

dziękujemy za zyczenia ale prosze zrobic koopiuj wklej na 27 🙂 my z Ajronmenem świętujemy razem 🙂
zaległe zyczenia dla 7-miesięczniaków, całusy, zdrówka i samych radości 🙂

człowiek wstaje chce obejrzeć formułe, bo wreszcie mam polsat,a tu kuźwa deszcz i opóxniają, ale wreszcie puścili 🙂

klapi świetnie wyglądasz i jak tam imprezka

Emilka jaka ty zebatka jesteś,a pyzulinka pierwsza klasa 🙂

ja też mam dankę teściową :/

wczoraj u dziadziusia na urodzinach Maja pokazała klasę, gadała jak najęta, była grzeczna i smieszna bardzo, moja ciotka co ma w domu prawie roczną Nataszkę swojej córki nie mogła się nadziwić że Maja umie się sama bawić i że ja mogę siedzieć przy stole i niemusze cały czas się nia zajmować. noc była miła i pierwsza pobudka zaończyła się piciem z butli wody i poszła w kimę 🙂 i wiecie co.... dzis jedliśmy sniadanie w łózku Majka z nami urzędowała, no a potem juz koło 10.00 widze ż etze oczka not o chciałam ją przytulić,a ta się wierci, popłakuje, no to zeszłam wsadziłam ją do łózezka, w czółko pocałowałam dziecko spi 🙂

głosy oddane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Agatta jak on się pogrążył, bo ja wczoraj to przeoczyłam, a dzisiaj tez nie dałam rady powtórki obejrzeć, bo się źle czuje i spałam 🤢 🤢 🤢
Antybiotyk mamy brać przez tydzień, czyli do czwartku, muszę dziecku na siłę buzie otwierać, bo tak zaciska biedna i płacze, nie ma nawet opcji jej oszukać jakoś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...