Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
LOlitta padla
marudna juz byla ze zmeczenia
no to kapiel, mlesio
i przy mlesiu juz byla beton
nie jestem w stanie jej dluzej przetrzymac ...
moze by wtedy rano spala dluzej
no, ale trudno ...

a w Mam Talent Chlopak strzelil jakas gadke na temat tego jak kocha muzyke, chce spiewac dla calego swiata, ze wie, ze jest ladny itp itd
w ogole zaprezentowal sie jako taki zadufany, zakochany w sobie mega spiewak
a jak Foremniakowa go skrytykowala za to, ze taki z niego pustak
to tlumaczyl sie, ze on tak tylko mowil, ale zartowal bo on wlasnie tak zartuje, ze wszyscy mysla, ze mowi prawde, ale to sa zarty ☺️ 🤪 😮
i, ze w ogole on wie, ze jest brzydki ...
heh
co nie powiedzial to bylo gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale sobie zafundowalam dzien na kaca
odwieść mame
na cmentarz do prabaci Hani bo podrodze
Ciotki nr1 zawiesc zaproszenie
potem chrzestna i ciotki nr 2
potem zawiesc mame brzydkiego (znowu mam na nią wkurwa*)
potem brat cioteczny Brzydkiego
potem po moj samochod

pies pluto jestem

* wkurw bo mówie do Brzydala czy jedziemy do Cioci X zawieść zaproszenie czy damy jej synowi a ja poinforujemy przez tel. A tęczowa, mimo że slowa kierowane do B., ze ona juz dzwonila i ustalila ze nie musimy przyjezdzać.
Wkurw nr dwa. Chciala ja non stop nosic na rekach. i mi ja zabiera z rąk jak chcialam ja dac Hani chrzestnej na kolana. Ale powiedzialam NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh i zaraz koniec niedzieli człowiek od poniedziałku znowu do pracy ale w sobotę idę balować mamy spotkanie klasowe mamuśka zaszaleje 😁 😁 😁 a jeszcze będzie tam mój były czyli Piotr będzie miał wqur..a bo po ostatnim spotkaniu wylądował u mnie w domu i spał w naszym łóżku hihihii był tak pijany że nie chciałam go puścić samochodem więc zgarnęłam do wyra a ja grzecznie siedziałam w kuchni ale przez następne kilka miesięcy miałam wypominane że koleżkę do domu sprowadziłam to nic że było ich 2 a ja z koleżanką bo jakbym przyszła z nim sama to dopiero by gadał ale dzisiaj mu ciśnienie podniosłam bo powiedziałam że będzie a i tak zalewajkę je cały tydzień
spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi podziwiam za asertywnosc
ja czesto mam z tym problem 🥴

Monia szalona Imprezowiczka 🙂

Iskierko na takim filmiku przed wystepem mowil, ze sie podoba Dziewczynom bo jest ladny
a po wystepie, jak mu pojechala Foremniak to mowil juz, ze jest brzydki ...
Chlopak sie zamotal totalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już będę asertywna, bo jak teściowie u nas byli to dałam małą na ręce, bo teściu chciał, gdybym nie dała to pewnie by była pogadanka że im dziecka nie chcę dawać, ale teraz w dupie, jak mała znowu będzie płakać to zabieram, dziecku ma być dobrze a nie im- sory wery. I tak zabrałam im małą po jakimś czasie, to się nasłuchałam, że rozpieszczam, a w dupie mam sucz, już nauczyłam się wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim.
Dziewczynki moje kochane, a powiedzcie mi jeszcze, skoro daję antybiotyk dwa razy w ciągu dnia, to osłonowy powinnam tez dwa, bo tak teściowa twierdzi, ja daję tak jak lekarz kazał czyli raz. Antybiotyk rano i wieczorem, a osłonowy w godzinach popołudniowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...