Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny i chłopaki

Widzę, że o chrzcinach. ja na szczęście ma to juz za sobą... Chciałam małą "imprezę", w sensie babki, dziadki, chrzestni, ale mój sie uparł i było 40 osób (jak na małym weselu)... Poszło 4,5 tys zł... masakra...
o fotelikach też myślałam i zastanawiam sie nad Romer King. maja ponoc fajną opcję "spania" choć nie wiem jak ona sie sprawdza.
Moja szafa też nie prezentuje sie jakos specjalnie rewelacyjnie... Zresztą póki co cos wysrzałowego sie u mnie nie sprawdzi bo cały czas obrzygana chodzę 🙂 podobnie jak Agatta stawiam teraz głównie na wygodę 🙂 jeszcze przyjdzie czas na wariacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi lekarz mówił, żeby nic nie robić. ponoć kupa raz na 2 dni jest normą do jakiegos czasu. spróbuj podać małej coś do picia. Jak to nie pomoże to polecam laktylozę. Julka85 juz ja testowala i u niej sie sprawdziła, moniadad. chyba też. Nie przeczyszcza tylko "zmiękcza" kupę i lepiej "wychodzi" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek miał miłe sranko po świeżo robionym soku z marchewki i jabłka 🙂
Ja się musze na tańszą fotelikową opcje zdecydować. tragedia jakaś.
Madzia a ty jeszcze podwójny wydatek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż już u siostry- miał trochę do przebycia, bo 90 km, jutro rodzice zajrzą i Olga powinna dać radę- oczywiście tajnos agentos do nich zadzwoniłam, mają frana kleić że nic nie wiedzą o jej stanie. Mama to by dawno już podjechała, ale to córka ojca i nie chce mu sugerować, a ojciec to przymuł w takich sprawach, trzeba paluchem macho pokazać 🤢
Babka śpi, a ja spadam rozwiesić pranie.
Co do garderoby, to nic mi nie mówcie, ja mam jedne dżiny, drechy, kilka bluzek, w płaszcz i kurtkę się mieszczę ale nie dopinam, trampki, glany, i kozaki jeśli chodzi o jesienna aurę, chociaż trampy to powoli w odstawkę idą, Muszę kaloszki sobie upić- jakieś taniochy śmierdziochy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koc i mata to za mało dla Tyśki niestety...ona już pełza tyłem po całym pokoju, stąd ten pomysł na rajty bo dziecko mi się frustruje i ryczy (nie mylić z płaczem) 😉

w mojej garderobie poza kilkoma bardziej eleganckimi ciuchami z czasów pracy reszta to smutek i nostalgia 😮 🙃

Finka a siostra niech się tak nie zamartwia, maluch ma jeszcze spore zapasy tłuszczyku z czasów kiedy był w brzuchu, teraz najbardziej mamy mu trzeba blisko, a jak wyjdą to poradnia laktacyjna i mam nadzieję, że da radę! trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia i zaglądaj bo my od ciebie też uzależnione i zawsze utulimy choć to niewiele ale zawsze 🙂
Agatta, dobrze JZ godo - deserek ze śliwek tylko suszonych, surowe jabłko - to z naturalnych wspomagaczy do wysrania.
wiem co piszę bo w tym temacie niedługo doktorat zrobic będę mogła 😁 😁
aaa, u nas piekna (jeśli to w ogóle mozliwe) kupa była po zupce z dyni, którą sama ugotowałam - taka pomarańczowa, plastyczna i tłusta sie wydawała, ze normalnie sama sie od dupy cysiowej odkleiła. o zapachu nie wspomnę bo waliła standardowo 🙂
u nas juz pełzanie po całej chałupie, do przodu.
raczkowanie narazie tylko po kawałku ale za każdym razem pewniej i stabilniej 🙂
aaa i czy liczy sie takie coś??: Cyś był w łóżeczku, leżał na plecach, a ja mu sie chowałam i wyskakiwałam i on, jak mnie szukał to złapał za szczebelki i podniósł się do siadu zeby wyglądać na mnie bo byłam na klęczkach i sie tak wiecie schylałam, ze byłam nizej niz on leżał.
wiec można powiedzieć, ze jakby sam usiadł i tak wytrzymał jakąś minutę trzymając sie za te pręciki. nieźle kombinuje mój steve irvin, nie? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
majn got dziewczyny!!
nie żebym oczekiwała tu toastów i nie wiem jakich zyczeń, ale jutro kończę 37 lat - szok 🥴
jaka ja jestem juz stara dupa, ja pierdziu. połowa zycia moze albo i większa połowa 😞.
masakra. a niedawno po dwudziestce byłam - taka młoda.
korzystajcie bo młodosć to szybko przemija.
czy jest u nas na forum jeszcze taki dinozaur jak ja?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aro też marudny dzisiaj 😞 ale to chyba wina, ze go bierze przeziębienie bo ma takie biedne szklane oczka 😞
no i tylko mama.jest w stanie zając siesam sobą tylko chwilę i zaraz płacz.
a ja też taka chora i plecy mnie bolą 😞
zaraz kąpiel i nadzieja, że szybko kimnie choć niedawno miał krótką drzemkę więc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...