Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Filip nam też wyleciał już z nosidła i wtedy też zostało ono spakowane i wyniesione do piwnicy.

teraz rewelacyjnie sprawdza sie krzesełko do karmienia. Młody zadowolony że patrzy na wszystko z wysoka no i ma frajdę jak zrzuca zabawki 🙂

Co do ubrań mam ten sam problem. Czasami kupię coś i nie mam z czym tego nosić wiec leży w szafie i zazwyczaj nie widzi swiatla dziennego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo
6 stron, nie nadrobie bo sie śpieszymy teraz.
idziemy do lekarza z Aro bo tak kaszle, ze aż mu rzęzi w oskrzelach, a wczoraj dopiero pokasływał pod wieczór kilka razy.
gile z nosa to do pasa na przemian z wielkimi babami 😲
oby to nie było nic poważnego.
na szczęscie ten kaszel jest mokry i odkasłuje mu sie.
trzymta kciuki za zdrówko Aronka 🙂
narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się powoli rozglądam za krzesełkiem do karmienia bo leżaczek i tak tylko do tego służy. Powinni dawać 5 punktowe pasy do tych leżaczków.
misiek się nie wierci tylko wtedy jak bajka leci
tak się gapi w telewizor ze jak mu zasłaniam to się odchyla na boki albo moją rekę odsuwa i trzyma żebym jeszcze raz nie próbowała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciukaski za Aronka, ja na kaszel poczatkowy mam w razie w zwykly syrop prawoslazowy, jak juz jest powazniej to daje stodal i na katar nasivin soft, poki co jest Adamo zdrowy ale katar u babelka to przerabana sprawa udreka dla dziecka szczegolnie podczas jedzenia no i w nocy, oby tylko na lekkich przeziebieniach przetrwac ta jesien i zime a najlepiej to zdrowo 🙂
wlasnie synek opedzlowal jablka w musie bananono - truskawkowym, mam nadzieje ze po truskawkach nic mu nie bedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Adas ma tak jak Michas maniak tv i sprobuj mi zaslonic ekran to zobaczysz na co mnie stac hehe
tez zamawiamy wkrotce lezaczek drewniany ale nie wiem dokaldnie jeszcze ktory 🙂
czy Wasze dzieciaki pełzaki też tak fajnie same sobie rzucaja zabawki i pełzną za nimi bo Adaś potrafi tak sobie fajnie rzucac coś przed siebie i sobie do tego "isc" 🙂
ale ja chwalipięta jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak taki niemowlak to jak szczeniaczek jest wszystko gryzie slini no i te klapki normalnie super zabawka a czlowiek szyka gryzakow wymysla 😁 i skad dzieciaczki wiedza ze komorka stara ktora lezy w szafce to nie to samo co ta z ktorej mama czy tata dzwonia 🤢 nie da sie oszukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka no strzelilas w dziesiatke z ta komorka.

Mlody jak dzwonie do swojej mamy to gada z nia przesz tel ale jak mama dala mu stary nieuzywany telefon to nawet na niego nie popatrzyl bo nikt sie nie oddzywał 🙂

Rodzice wydaja kase na wymyslne zabawki a dzieci najlepiej bawia sie najprostszymi rzeczami u nas hitem sa podkladki pod kubki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIU STO LAT I JESZCZE TROCHĘ!STARA BABO CZUJ SIĘ JAK 20 BO SUPER LASKA Z CIEBIE! 😘 😘 😘 😘

Spam Xavikowy rewelacja!

Gratki dla Filipa!

kciuki za Aro!

Adaś jaki zdolny 🤪 ale on to chyba sportowcem zostanie 😜

Finka nie wiem nic o wiotkości krtani 😞 mam jednak nadzieję, że to nic poważnego!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale te Wasze dzieciaczki śmigają, Babulec chyba za dużo czasu na spanie poświęca, a za mało ćwiczy 😉
Salta we wszystkie strony ma opanowane, znaczy plecy brzuch, brzuch plecy w każdą stronę, siadać próbuje ostro, znaczy dźwiga się w bujaczku i potrafi utrzymać równowagę jak ją się samą posadzi na naście sekund- oczywiście nie zawsze, jak jest na brzuchy to potrafi dupę podnieść i coś tam kombinuje, ale jak przesunie się o kilka cm to jest sukces. Tak to u nas wygląda 😁
Co do wiotkości krtani, to podejrzewają u Michasia mojej Olgi, dlatego pytam czy może któraś coś wie, bo o biedny ma problemy z jedzeniem i piguła tak stwierdziła, że w tym może być problem, siostra czeka na lekarzy żeby oni go zdiagnozowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Michaś 😞

A my dzisiaj pójdzimy na spacer. Krótki ale musze Hanke na dwór trochę wywalić. Zwłaszcza że chyba już jest prawie zdrowa. jeszcze dzisiaj bede jej dawac leki tylko.


Babka śmiga jak ta lala potrafi wszystko co powinna umieć w jej wieku więc Morf co się dziecka czepiasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...