Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Ania73 Wszystkiego Najlepszego Kochana ( Stara Dupo ) 😉 😁 😁 😁

widzialam, ze wczoraj pisalyscie o kitkach 🙂
ja od razu wiedzialam, ze kitki, gumki, warkoczyki to jest to ! 🙂
chociaz tez na samym poczatku wolalam miec synka ...
a to dlatego, ze mam tego mojego ukochanego Brata
i zajmowalam sie nim w Dziecinstwie
dlatego jakos tak wychowywanie Chlopaka wydawalo mi sie latwiejsze i znane
... a teraz moglabym miec same Dziewczyneczki ! 🤪 🤪 🤪

u nas nocka super
Dziecko pierwszy raz od 3 dni nie krecilo sie w nocy !
zejebiscie !
wstalismy o 7.20 🙂

a tak w ogole to Rodzice wczoraj w nocy dzwonili
ze niestety nie przyjada dzisiaj bo Tacie jakis wyjazd firmowy wyskoczyl
i bede wstepnie za tydzien !
wkur sie z lekka 😠
ale z drugiej strony rozumiem bo robota to robota ...
tak czy inaczej - Haniut jeszcze chory i Ania sie rozklada wiec pewnie i tak zlot by nie wyszedl ... ale nastawilam sie juz na Rodzicow a tu dupa 😞

kahna trzymam kciuki za robote Meza !
i juz widze, ze Ksawi na ten usmiech bedzie tonami Laski wyhaczal ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry
Szaher maher chyba w tym głosowaniu był bo brat Agata ma jak inni juz ponad 500 głosów. Nie ogarniam tego 😮
Ksawi uśmiech za milion dolarów albo lepiej euro 😉

Dla emerytki Ani wszystkiego najlepszego, dużo karmi i radości z Aronka 🤪 😘 😘 😘 Buzi od Michałka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaa wlasnie bogusia mi przypomniala
mialam Wam napisac !
firma organizujaca konkurs skontaktowala sie z moim Bratem i przeprosili, ze zle im podliczali glosy
teraz juz podobno wszystko sie zgadza !
dla mnie to super bo przeciez byla ogromna roznica w tych glosach
i widac bylo, ze cos jest nie hallo
a teraz sie wyrownalo
no i zajebiscie ! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka raszpla się obraziła. Przylazła mi do pokoju i zaczęła Miśka stawiać i tak go bez podpierania trzymać. Ja jej mówie że za wcześnie bo nie wykazuje checi do stawania Misiek a ta foch bo co to ona dzieci nie miała. Ja mówie że jak jej dzieci chciały stawać w tym wieku to inna sprawa a Michas sie w swoim tempie rozwija. A bo ona widziała jak Sławek tak robił (to go opitole i tyle to nie bedzie robił) A ta ze mi sie nic nie podoba. nie podoba mi się ona i jej durne gadanie. Miałam jej dzisiaj Miśka zostawić ale zabiore go ze sobą do miasta niech spada stara wiedzma. O! Ja tam Michaśka "stawiam" ale cały ciężar jest na moich rękach. Wtedy udaje sobie ze chodzi bo przebiera nóżkami. Nie dawno zaczął w sumie się obkręcać na wszystkie strony a ta już bedzie go chodzic uczyła. Wielka wsiowa dama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Po dniu wolnego niestety powrót do szarej rzeczywistości czyli pracy.
Na domiar złego jeszcze jutro czea mnie arbeit 😠

Młody po kuracji kropelkowej i maściowej wygląda już o niebo lepiej ale teraz czeka nas tesotowanie od poczatku jedzonka czy czasem go cos nie uczula.
A teraz serwuje sobie herbatke i doczytuje co tam u was sie dzialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc mam ją z głowy na cały dzień. Za to wieczorem poleci na skarge do Sławka. A ja dalej mam to gdzieś. Może troche to nie w porządku że jest między młotem a kowadłem ale jeżeli mi się nie podoba to co ona robi z moim dzieckiem to cicho siedzieć nie będe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 😘
moze uda mi sie troszki doczytac 🤢
pogoda do bani 😠
Adas trenuje siedzenie w lozeczku, lozeczko obnizone juz na parter tylko czekac jak zacznie sie wspinac 🙂
nie mam czasu na brzuszka 🤢 jutro jade zawiezc znow prace mam nadzieje ze juz nie bedzie poprawek 😠 czeka mnie uczenie sie do obrony pytan 25 i juz 😎
a co dobrego u Was slychac? jak dzieciaczki zapewne szaleja i wymyslaja nowe rzeczy bo Adas to normlanie chyba taki rozrabiaka bedzie ze hej taki malusi a czasem jego zachowanie i pomysly rozkladaja mnie na lopatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka rączka mojego bączka
[URL=http://img25.imageshack.us/i/1211100856.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4518/1211100856.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Gu wstał o 5:30 😞 ale udawałam że jeszcze śpię, pokręcił się na łóżku i potarmosił cyca i ok 6:15 zasnął jeszcze 🙂 (do 8:30 🤪 🤪 🤪 )

ANKA73 - STO LAT KOBIETO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, RADOŚCI Z OBU CHŁOPÓW I DŁUGO JESZCZE TAK NIESPOŻYTEJ ENERGII NASTKI 🤪 🤪 🤪
Wczorajsze zestawienie fot bardzo wzruszające 🙂

Bogusia
- no pewnie, nie zgadzaj sie żeby ktokolwiek (a już w szczególności teściowa 😜 😜 😜 ) robił z Michasiem coś, co uważasz za niedobre
Sama niech sobie staje np na rękach skoro ma taką potrzebę testowania umiejętności

Morf
- a o co chodzi z tą wiotkością krtani 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nocki dziwne ostatnio 🤢 Adas zasypia tak 7-8 i około 23-24 budzi sie na butle i potem jeszcze kolo 3-4 no i o 6-7 pobódka na dobre 🤪 ale juz sie przyzwyczailam do wczesnegow wstawania ale do nocnego wstawania na jedzenie niekoniecznie 🤢
ANKA "STARA DUPO" STO LAT KOCHANA 😘
Emilkowa kitka wymiata slodziara jedna 😎
ostatnio pisalam ze cos coca cola jeszcze reklam swiatecznych nie zapodaje i wlasnie leciala hehe
Bogusia brawo dla tesciwoki
my z rana mamy taki juz zwyczaj ze Adas jakw stanie to wali takie wielgarne kupsko ze myjamy go w wannie bo nie idzie tego ogarnac wata 🤪 no i jak maz trzyma syna to tak fajnie przebiera nogami jakby maszerowal hehe ale do stania na stopach to jeszcze daleko.
zapomnialam co mialam dalej pisac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat sto lat 🙂 Wszystkiego najl;epszego Aniu 😘 😘 😘

No nam też mały łobuziak rośnie etap kulania sie z boczku na boczek juz sie skonczyl bo mały wlasnie wyczail jak sie raczkuje i tak od dwoch dni potrafi przejsc pewna odleglosc 🙂

Co do płci dziecka od początku czułam że bedzie chłopak i bardzo chciałam pierwszego mięć facecika 🙂
Z to drugie dziecko bardzo chciałabym żeby to była dziewczynka. Ja zawsze marzyłam żeby mieć starszego brata 🙂

A Emilka cudowna z tymi kitusiami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my chcielismy za pierwsze dziecko miec synka no i sie udalo druga ma byc dziewczynka Zosia choc ostatnio myslimy ze drugi chlopak tez bylby fajny , najwazniejsze zeby zdrowe sie urodzilo a kazde bedzie kochane 😘 🙂
dziewczyny Adas juz wylecial z 2 lezaczkow jednego co mamy u rodzicow i tego fiszerowego tez 🥴, uwazajcie bo to niebezpieczne juz dla naszych ruchliwych dzieciakow najbezpieczniejsze miejsce zeby dziecko zostawic sam na sam to lozeczko u nas sie sprawdza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo oczywiście że był przypięty zarówno w jednym jak i drugim ale Adaś jak siedzi w tych fotelikach to koniecznie chce zobaczyc co jest pod fotelem no i sie tak wychyla przed siebie i zawisa i piszczy bo nie może wrócic 🤢 najbezpieczniej na podłodze ale tylko jak jesteśmy w pokoju bo sam to atakuje kwiatki i rozsypuje ziemie z doniczek, wpycha paluszki do kontaktów, ciągnie za firanki, bawi się tym czym nie można 🙂
Kłapi mam podobnie jak Ty z ubraniami wiem co lubie ale ciężko mi kupic coś w sklepach bo w nich narzucają styl i to co teraz jest modne trzeba sie naszukac zanim kupie to co mi odpowiada jestem bardzo wybredna dlatego lubie chodzic po ciuchach tam jest tanio i raczej to co się kupi to inna kobita raczej nie bedzie miec, hehe pojedyncze egzemplarze rarytasy hehe, w ogóel ceny ubran sa porazajace słyszałyście że maja podniesc podatek na dzieciece ubrania z 7 na 22?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...