Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia - tulę. Może to żeby co? Daj fenistil to dobry usypiacz 🙂 Zart.

Dotis widze że twojemu szkraboli tak samo wychodzą zęby jak Haniutowi. Ja dzisiaj sie nie chwalilam ale wyszla ostatnia górna jedynka 🙂

Ania- ale żeś nalupowal tych puzzli, fajnie 🙂 Bartek ma chyba takie same spodnie jak Brzydal 🙂
Chybaże to nie Bartek tylko za dnia Brzy cię odwiedza.Bo nogi tak samo owłosione 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis ja tak miałam. Ale moja jariera krowy mlecznej już się dawno skończyła. Nakładki powinny trochę pomóc. Albo jak dsz rade to odciągnij i butelką o ile niunia pije z butli. No i jakas maść lub mlekiem posmarować sutki.
A co do teściowej to znam ból. Moja dalej obrażona. A dla mnie to gitara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis tule, kurcze co jest z tymi tesciowymi, dobrze ze moja daleko i tylko czasem mi podnosi cisnienie
np. maz do mnie dzisiaj dzwonil i sie pochwalil ze jak wczoraj bylam przy garach w kuchni to tesciowa czestowala mala coca-cola na lyzece, no kurwa rece odpadaja, bylam na niego taka zla...a on do mnie ze przeciez to tylko troche a ja mowi mowie ze czemu od razu jej wina na lyzeczke nie dal przeciez to tez tylko troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
mlody sie juz raz przebudzil i teraz spi na naszym lozku 🤢
ja zaraz zjem kolacje, umyje sie i ide spac, jutro o 6 pobudka i Iggi zostaje z tesciowa sam na 7 godzin prawie 😮 pierwszy raz wiec sie troche denerwuje 🥴

lece was doczytac, a pozniej powiem wam dobranoc i standard zaglosuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania- ania nogi to mozna ogolić ale łapy to ci spuchły 🙂 Właśnie aro ma jakieś krótsze hery na tym zdjęciu.

Jakiś poprzedni post mi krzywy wyszedł 🙂

Bogusia wyślij teściową paczką będziesz miała gwarancję że nie dotrze ale i też nie wróci. 🙂 tylko pocztą!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...