Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 😉
nocka super!pobudka o 8.00 😜
kurcze rzeczywiscie drogie te zlobki u nas tak samo, a panstwowe?szkoda slow chyba trzeba zapisywac dziecko jak jeszcze jest mala fasolka w brzuszku to MOZE sie dostaniemy 😉
anka chcialam zaglosowac na Aronka w tu wałek!pisze Oddałeś już głos na to zdjęcie. Dziękujemy.
przeciez dopiero otworzylam ta strone dzisiaj 1 raz 🤨
co do fotelikow to my tak samo sie jeszcze rozgladamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
noc do bani, choc spalismy do 9, po 7 zrobilam mlodemu butle, zjadl 60ml i zasnal, w pon i we wtorek tak malo ssal moje cycki ze mam teraz malo mleka, a teraz oprocz mleka nie je nic innego.
Teraz bidulek spi po zwymiotowaniu dawki antybiotyku danego mu godzine wczesniej.
Czy mam jechac do lekarza, jak jutro mamy kontrole?
Zreszta sama sie nie wyraznie czuje, nos zapchany, glowa boli, glupie przeziebienie.

beznadzieja, a dzis mamy 8 miesiecy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny już te bardziej doświadczone
Zaglądam tu do was bo może któraś z was miała taką samą lub podobna sytuacje w czasie ciąży.
Jestem w 21 tyg ciąży dziś byłam na usg i wszystko jest prawidłowo z tym ze mam łożysko na przedniej ścianie i zasłaniało ona dokładny obraz serduszka dziecka. Serce bije czynność serca miarowa 142"
Trochę się martwię że nie można było dokładnie zbadać serducha może któraś z was coś poradzi??
Serdecznie dzięki za odp


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Witajcie dziewczyny już te bardziej doświadczone
Zaglądam tu do was bo może któraś z was miała taką samą lub podobna sytuacje w czasie ciąży.
Jestem w 21 tyg ciąży dziś byłam na usg i wszystko jest prawidłowo z tym ze mam łożysko na przedniej ścianie i zasłaniało ona dokładny obraz serduszka dziecka. Serce bije czynność serca miarowa 142"
Trochę się martwię że nie można było dokładnie zbadać serducha może któraś z was coś poradzi??

Serdecznie dzięki za odp
ewelina tez tak mialam wszystko jest ok serduszko pieknie stuka 142 to bardzo ladny wynik uszy do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igorku zdrowia, szczęścia oraz uśmiechu na twarzy który bedzie rozświetlał dni Twoim rodzicom 🙂

Irysku mi FIlip też zwracał antybiotyk.
Po prostu to jest takie dziadostwo ze ja sama bym tego nie przelknela a co dopiero taki maluch.
I jak na złosc dzialo sie to 1.11.
Ale na nastepny dzien maz szorowal z mlodym do lekarza zeby sprawdzic czy wszystko ok.
No i dala nam zwykle syropy na kaszel 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, może wy powiecie mi o co chodzi... 😮
7 Grudnia byłam na comiesięcznym badaniu córeczki i moja gin po badaniu na fotelu zanim położyłam się do USG pytała mnie chyba ze dwa razy czy twardnieje mi brzuch ok 10 razy w ciągu doby 😮 Odpowiedziałam jej, że nie.. najbardziej to czuję wieczorem, kiedy dzidzia wariuje i rano przed oddaniem moczu (stwierdziła, że to normalne) po czym znowu zapytała mnie o to samo... wychodząc już z gabinetu po USG i badaniu na fotelu przepisała mi No-Spe FORTE 3 x dziennie 😮 Z tego, co wiem, to przecież lek rozkurczowy 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny przestaje sobie radzić z dziewczynami... Sa dosłownie wszędzie, włażą w każdy kąt, zakamarek, jedna idzie w prawo, druga w lewo, jedna obrabia kable, druga pcha sie do kaloryfera który jest gorący... niby wszystko jest w miare zabezpieczone a i tak zawsze znajda jakąs drogę... nie nadążam... jakby tego bylo mało cały czas sobie dokuczaja, ciagna za włosy, wyrywaja zabawki, pchaja se paluchy do japy i oczu nawzajem, wspinaja sie jedna po drugiej i na dodatek cały czas płaczą... newry mi pomaału puszczają... ja pier*&%$#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszkonella z tego co wiem to od nospy nie powinno sie nic Fasoli stać. Niektóe jedły to po 6 sztuk dziennie. moze na usg , ktg wyszło jej ze twardnieje ci brzuch albo masz lekkie skurcze. nie przejmuj sie ja mialam twardnienie brzucha od 15 tygodnia. a tak mi sie skurcze wycwiczyly ze urodzilam w 3 godziny 🙂

kolezenka z serduszkiem, nie wiem, nie czytaj nic na necie bo głupiejesz pytaj lekarzy!ale na jka łożysko zasłania to chyba nic sie nie da z tym zrobic, chyba ze sie fasol przekreci jakios. Serduszko bedzie zdrowe i wszystko bedzie okej, a najlepiej jak sie mama nie denerwuje.
Basik- suwaczek, wowwwwwwwwwwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igorku -słodkości!


Razdze wam sie wyspac po 8 miesiacu jest skok dziecko ma jakies leki nocne i budzi sie z wrzaskiem ja mam tak od tygodnia, inne kolezanki, nie forumowe ze starszymi tez tak mialy 😞

Dotis a jak fotelik w testach wypada? ładny ale mam nadzieje ze bezpieczny 🙂
nie można zapisac dziecka do żłobka jek jest w brzuchu bo musi miec pesel 🙂 ja jestemn 400 w kolejce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...