Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia nie chce sie kłócić ale tam jest napisane ze do złobka przyjmowane są dzici pracujacych rodziców.
Dla mnie to oznacz ze w momencie przyjmowania trzeba pracowac. bo co z tego ze ty dzisiaj pracujesz jak za pol roku nie bedziesz a dziecko np wtedy bedzie przyjmowane.
Ale to chyba najlepiej sie dopytac, tak tylko ze swojego doswiadczenia pisze.
W warszawie krytaeria pierszenstwa obowiazuja tylko w przedszkola a do złobków nie ma.




aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobra doczytalam.
ale macie tam tych kryteriow 😞
ale one dotyczą pierwszenstwa wiec moze za 3 lata sie dostaniemy 🙂



swoja droga to dziwne ze panstwowe żłobki mają różne regulaminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mieszkam na takim wygwizdowie na koncu tej ulicy sa tylko dwa domy, a ja jak siedze na tarasie to mam widok z prawej na trzy domy, pola na wprost własnie z ta sciezka
jak snieg tak ostro popadał to tych ludi odciał od swiata, bo autem nie dało sie przejechac

no to pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Misiek miał pójść do żłobka to musiałabym wcześniej jakąś prace dorwać tylko bym chciała tu w okolicy. jakoś nie uśmiecha mi się mojego bąbla z teściówa zostawiać chociaż wiem ze chetnie by wyciągneła swoje łapska po niego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorową porą dół gigant chyba dzisiaj sobie grób wykopie i będzie dobrze
byłam na zebraniu w szkole i dowiedziałam się że jestem impertynentką cóż powiedziałam tylko że wniosek z wypadku miał być wypełniony a nie dopiero jak ja przyszłam pani stwierdziła że siedzi od 7 rano i nikt jej za to nie płaci jak nie płacą jej i to z moich podatków poza tym robię nie potrzebnie aferę bo
- złamany ząb mleczny to nic takiego nosz kurwa mac
- druga afera to sprawa stopki czyli pani która stoi na przejściu nie ma jej szkoła nie widzi problemu cóż droga dwu pasmowa przedzielona torowiskiem coś stanie to będzie potrzebna,
po powrocie do domu ciśnienie do 300 dźwigła mi mamuśka ale to pokrój Waszych teściowych
IGOREK wszystkiego naj naj
Sztunia będzie dobrze zobaczysz
Madzia podziwiam za nerwy do bliźniaków mój jeden i ma rupie w dupie
więcej nie pamiętam]
a do PFRON nie udało mi się dodzwonić 7 godzin wisiałam na telefonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja jestem zła,zła na przedszkolanke remika....
Przyszłam po niego do przedszkola a Pani do mnie
"proszę pani,trzeba nad remikiem pracować"
Ja wystraszona,matko co się stało,myślę sobie ,zawsze grzeczny,nigdy poważniejszych skarg nie było na niego od pan,a tu mam nad nim nagle pracować?
Pani mówi,że remik bardzo brudno je.......
tzc rozsypuje jedzą,dużo spada pod stół i na stolik....
Ze jak przychodzi pani sprzatająca to za łowe się łapie.
Więc ja się pytam od keidy tak się dzieje,no okazuje się ,że od 3dni.........
Mówi,ze jadł kasze gryczaną i porozwalał dziś bardzo,mówie pani ,że my kaszy w domu nie jadamy bo nie lubimy,może nie umiał i jadł jak potrafił na co pani
"mógł nie jesc a nie rozwalać"
W całej rozmowie uczestniczył remik,zwróciłam się do niego
"remik powiedz mamie co sie stało,jak to naprawdę było"
dziecko mówi
"mamusi ja się starałem jeść ładnie ale chciaem szybko,zeby pani na mnie nie krzyczała"
Pani w szoku,ze ja sie dziecka zapytałam....
widziałam w jego oczach takie poczucie bezpieczenstwa wtedy,ze mama mimo wszytsko jest za nim.
W szatni pwoiedział mi,ze on nie bedzie juz tam jadł bo sie boi......kurwa noi sie jesc!!!!
zeby nie nabrudzić.
Wróciłam na góre,powiedziałam pani to ,co remik mówił i powiedziałam,ze czy woli dziecko najedzone a brude czy czyste a głodne,nic nie powiedziała....
Powiedziałam także ,ze nie chcę żeby moje dziecko przeżywało jakikolwiek stres podczas jedzenia,bo on ma dopiero 4,5 roku,niewierze ze wszytskie dzieci tam jedzą idealnie,sama pracuje z dziecmi i widzę jak to wtgląda,cieszę się,jak są najedzone,ze radz sobie w jedzeniu i też czasem musze pod stołem posprzatac ziemniaki i nogdy mi do głowy bo nie przyszło by mówić o tym rodzicom......ze to jakiś problem jest!
Dodam,ze w domu je normalnie,tak jak dziecko,czasem cos mu spadnie ale kuzwa ja nie robie z tego problemu.



DZIEWCZYNY TAKA RADA ODDE MNIE OD MATKI,OD PRZEDSZKOLANKI
ZAWSZE ALE TO ZAWSZE STAWAJCIE PO STRNONIE SWOJEGO DZIECKA,NIEWAZNE CO ZROBIŁO,TŁUMACZCIE,KARCIE,ALE NIECH DZIECKO WIE TAK JAK MÓJ REMIK DZIŚ ,ZE MAMA WIERZY JEMU NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE,WTEDY DZIECKO WAS NIGDY NIE OKŁAMIE,WIDZIAŁAM DZIŚ W REMIKA OCZACH TAKIE POCZUCIE BEZPIECZENSTWA I TAKI SPOKÓJ I TEN CAŁY STRES Z NIEGO ZSZEDŁ GDY KAZAŁAM MU POWIEDZIEC JAK TO JEST NAPRAWDĘ.
JEDNO ZDANIE
"REMIK POWIEDZ MAMUSI CO SIĘ STAŁO,W CZYM MASZ PROBLEM"
WYSTARCZYŁO BY MOJE DZIECKO WIEDZIAŁO,ŻE MAMA KOCHA GO I TAK,NIEWAZNE ZE ROZWALA JEDENIE NIECHCĄCY,KOCHA GO I WSPIERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe morfi kocham cie 🙂

wiecie przy nas je normalnie,tam może faktycznie się stresuje albo wygłupia,nigdy czesniej nie mówiły o tym"problemie"u niego
zawszezachwalały,ze tak super je i czeka aż ktoś warzy nie zje bo on by chciał 😁
lubi po prostu,pomidory,ogórki a dzieci słabo to jedzą.
Niech ona sie cieszy ,ze ma w przedszkolu tylko takie problemy,musiałaby isc do mnie... 😁 😁 😁 😁
przemek mówi ,ze okres miała 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra prawda jest taka, że jak by mnie ktoś świrował wzrokiem jak jem, to pewnie też by mi z łyżki spadało- co dopiero dzieciaczynce się dziwić. Nie musisz się tłumaczyć, że normalnie Remik je ładnie, bo na pewno tak jest- a baba jest głupia i tyle, że dziecko stresuje niepotrzebnie.
Niech stracę 😜 😉 Też Cię kocham bejbe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isrka doprowadziłaś mnie do łez....pieknie to napisane 🙂 mi mama nigdy tak nie robiła zawsze stawała po stornie nauczycieli i czułam sie przez nia oszukana 😞 😘 😘 😘 odemnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
nie zagladalam kilkanascie dni
brak czasu 😞 😞
u mnie dzieci pochorowane
Michelle miala taki katar i kaszel,ze domowymi sposobami nie udalo sie zwalczyc wizyta u lekarza byla konieczna i lekarstwo-podzialalo po 4 dniach picia tylko mleka z cycka w koncu zaczela jesc,i powoli wszystko wraca do normy-musialam zalatwic sobie 4 dni wolnego bo jak ja zostawialam idac do pracy przez 5 godzin nie jadla nic a tak chociaz piers..
Jagoda juz tez sie kuruje miala znow temperature
u nas troszke przymrozilo i sniegu spadlo Uwaga 2 mm w seszlym tygodniu
w Irlandii paraliz-szkoly pozamykali wody pozamarzaly w rurach
popyt na sól w skklepie mialam taki,ze caly moj zapas wykupili...
autem jazda 5 na godzine
porzucane auta na pasach zieleni 🙂 🙂
Ale
nie ma sie co dziwic
przymrozki trzymaja 3 tydzien
masakra
drogi sliskie-nikt nie sypie
strach bylo jezdzic
w naszych okolicach juz w porzadku
szal przedswiateczny w sklepach
wszystko ladnie pieknie ida swieta w pracy bedzie mlyn
karpie,serniki 🙂 🙂
a ja sie ciesze bo 18 prztylatuje moja mama do 2 stycznia a ja mam urlop od 24-2 aty
wiec sie ciesze
poza tym nic nowego
Michelle jak nie pije z butelki tak juz nie bedzie,je coraz lepiej ,nie raczkuje-ale jakos sie tam przemieszcza-siedzi pieknie sama-ale jej samej siedzacej nie zostawie bo glupiutkla rzuca sie jak cos zobaczy i spada
wstaje na nogi jak ma sie czego chwycic
kochana jest jak kazde pewnie dziecko
milosci moje
mnie napawa jakies takie szczescie i radosc z zycia tylko brak czasu doprowadza mnie do szalu
mam nadzieje,ze u was wszystko w porzadku-dzieciaczki rosna co widze na Nk
pozdrawiam zyczac milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - pięknie powiedziane 🤪 😘
Fajna z ciebie mama 😎

Elkka
- miło cię widzieć 😘
mimo chorych dzieciaków i braku czasu
aż bije od ciebie pozytywną świąteczną atmosferą 🤪 🤪 🤪
Postanawiam się zarazić 😜

Morfi - i co, udało mu się 😜 😜 😜

Dzień dobry baby, btw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...