Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystko jasne - 5 ząb wyszedł stąd to kupsko i zyganie a do tego dzisiaj ugryzł ją w policzek chłopczyk 1,5 roku całą szczękę odbił - oczywiscie jak byla u babki pilnowana........ja pierdole jak ona dzieci wychowała zawsze jakieś nieszczescie u niej sie dzieje z drugiej strony chłopczyk mały ale to dorosli mają być przewidywalni!!! łóżeczko-kojec obniżone 🙂 jak zawsze podglądne złotą myśl i tak robie wiec love za to i nie tylko....
Spadam dalej pracować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suche plamki są już od kilku dni. A jajecznice jadł dzisiaj a kawałek pomarańczy wczoraj. Więc to napewni nie to. Teraz Miskowi robię ekspozycje na gluten. Po całej dawce na noc nie mógł spać bo brzuszek mu dokuczał a wtedy nic nie było na drugi dzień jak nowy był i zero jakichś plamek czy wyprysków.
Ja ciagle stawiam na śline lub wpływ smoczka, bo pod tarczkę mogła mu się ślina dostać i podrażnić skóre. nie drapie się więc to chyba nie żaden liszaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na wakacje nad morzem polecam mierzeje wiślaną. ja byłam w kątach rybackich. niedalekonkrynicy ale mnostwo plaz. takie komercyjne z lodami, knajpami, i calym tym jarmarkiem po zaciszne ze 10 osob na plazy. drogi przez las ale dalo rade wozkiem.
mieszkalm w wynajetym domku. na nie pogode sporo miejsac do ziwedzania kilka kilometrow samochodem w zdłóz mierzej sporo atrakcji.
polecam zrezerwat kormoranow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do suchych czerwonych plamek to syn kumpeli taką dużą na policzku miał (taka szorstka w dotyku, jakby zrogowacenie), lekarz nic nie kazał robić bo mówił, że samo zniknie i faktycznie zniknęło. Ppjawiła mu sie jak miał ok pół roku i po roku zniknęła. teraz nawet sladu po niej nie ma.

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Klapi, ale ja chce nad otwarte morze, bo Gdansk, Gdynia, Sopot a to nad Zatoką, a ja zatoki nie uwazam za morze 😜 zwiedzilam, ale nigdy nie bylam nad samym morzem i teraz chce to nadrobic. 😉

pozmywalam naczynia, maseczke tez zrobilam, nawet odpechalam rury w umywalce i kabinie metoda eko*, spływa woda ze hej!

* dwie lyzki soli
dwie lyżki sody oczyszczonej mieszamy i wsypujemy do otworu, zalewamy rownoczesnie wrzatkiem i octem- polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...