Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc
No i dzisiaj Mis ma wiecej tego czegoś przy ustach. Ta plamka bardziej z boku zbledła. Już nie wiem co to. Ide dzisiaj do apteki sie zapytac co to moze byc. Ostatecznie we wtorek do lekarza jak uda mi sie wydostać z tej czarnej dupy 😜

Gwałciłam wczoraj męża prawie dwie godziny ☺️
Teraz widać co ze mną złego robił ten zastrzyk anty. Jego działanie polegało chyba na tym że sie nie chce bzykanka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłam na necie informacje że podobno na pamy super odplamiacz to ten z biedronki. Lepszy od vanisha. Dzisiaj kupie i jak wypróbuje to napisze czy rzeczywiście warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to jak wpadniesz do nas to ja chetnie posłucham jak tam u ciebie świeta wyglądaja, bo ja mam pomimo tego że tu bedziemy lepszy nastrój, ponieważ to pierwsza gwiazdka bąbla.
A co kupujecie maluchom pod choinke?
ja się napalam na różne rzeczy a i tak na końcu cos innego wychodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo,

Niestety z pracy 😞

Kurcze Bogusia jesli to suche plamki to tez bym obstawiala alergie na cos.
Najwiekszy problem zdiagnozowac na co wiem cos bo u nas to jest ogromny problem.

My tez wybieramy sie na wczasy tylko z racji mojego zawodu u nas wchodzi w grę zagranica i tak stanęło na Krecie.
Do tego zabieram ze sobą mamę, żeby wieczorami posiedziała z młodym a my pobrykamy po tawernach i knajpkach 🙂

Weny brak na siedzenie w pracy, pogoda jakas do du..y.
Przed chwilą padał śnieg a teraz zapodaje deszcz.

Agatta też wczoraj robiłam sernik kahny.
Z sera gotowca i wyszedl super 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Wstali.
ja pije kawe w kuchni przed kompem i patrze jak mąż robi jajecznicę 🙂

Bogusia- też mi to wygląda na alergie pokarmowa, pisalas cos o pomaranczach i jakach, wiem ze te krostki byly przed ale moze te pokarmy mu nie pomogly. zwłąszcza ze to właśnie bardzo duże alergeny.bialko kurze dopiero od 11 miesiaca podobno. ale chyba najlepiej jak zapytasz lekarza.

Kasiak a ja jestem magister turystyki ale nie pracuje w zawodzie 😞 a szkoda.
juz wiem do kogo sie bede zgłaszac na wyprawy zagraniczne, ale poki co mamy z brzydkim umowe. Ze poki mlodzi to buszujemy po gorach, lasach i namiotach a na starosc zostawiamy sobie kurroty. poki co ja bardzo zle znosze upaly wiec cieple kraje odpadaja. marzy nam sie trekking po Rumunni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myśle że może to ta lipa co jest w kaszce. Zobaczymy. Oby to nic gorszego nie było.
No właśnie po biszkoptach i chlebie nic mu nie było. Jak damy radę to we wtorek do lekarza bo wtedy to dzieci zdrowe są, a nie chce żeby mi cos podłapał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

bogusia mysle, ze to dobry pomysl zeby odstawic na czas jakis kaszke
jak zejdzie Misiowi to bedziesz przynajmniej wiedziala, ze to jej wina
ja obstawiam te kaszke bo Michas raczej z tych wszystkozernych jak moj Lolek
a kaszke wprowadzilas niedawno i pojawily sie te klopoty

kasiak ale Wam zazdroszcze !!! 😆

ja w koncu nie wiem jak bedzie w te wakacje
czy damy rade finansowo gdziekolwiek pojechac ...
marza mi sie jakies cieple klimaty i totalne lenistwo ( o ile mozna przy Dziecku ) 🙂
na pewno pojedziemy na miesiac do Sopotu, tak jak w ostatnie wakacje
LOlitta ma tam raj
bardzo sie ciesze, ze przynajmniej mamy taka mozliwosc
bo inaczej cale wakacje siedzielibysmy w wawce 🤢

a tak w ogole to juz od rana zaliczylismy lekarza
bo moje Dziecko nie chce nic jesc !
a poniewaz z LOli mega zarlok to wiedzialam, ze cos jest nie hallo
no i okazuje sie, ze gardlo czerwone 🥴
dlatego nie chce jesc
wychwycilismy problem w sama pore
juz sie leczymy
takze pewnie lada dzien bedzie git 🙂

wyniki Morfo sa super
a wynik moczu trzeba powtorzyc
bo mozliwe, ze zle pobralismy mocz
i dlatego tyle tam bakterii ☺️

aaaa dzisiaj sernik sie zsiadl w lodowce
i jest rewelka ! 🙂

ach! Baby wylazic z dolow snieznych i wracac na forum ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam pani dermatolog powiedziala ze jajka z jajecznicy jeszcze bardziej uczulaja niz jajko gotowane wiec moze to tez tak podraznilo Michałka.

A my i zagranica i kraj.
Zgranice ja ciagne męża bo skoro mamy taka mozliwosc to trzeba wykorzystac a kraj weekendowo latem zwiedzamy 🙂

Upały uwielbiam za to bardzo nie lubie zimna.
Brrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to kciuki za Lolka!
Igor ma katar ale juz nie zatokowy, ciagnie sie nadal za uszy- a ja przy karmieniu wpuszczam mu kropelki do uszu, bo to jedyny sposob zeby choc przez 5 min tam pozostaly

ale szykuje sie dolna lewa jedyneczka, widac pod dziaslem, wiec pewnie ta ciagniecie tez z tego powodu jest.

w pon do kontroli, oby bylo wszystko cacy, bo nie chce go faszerowac antybiotykami, a pewnie jak mu nie przejdzie to beda na bank 😞

a dodatkowo mam jakis wisielczy humor- szwagier u nas odprawia urodziny ktore mial miesiac temu, a nas nie zaprosil, bo jego zona nie wpusci do domu mojej tesciowej 😠
dupa a co my winni, gdyby nie to ze Iggi chory to bym pojechala do mamy, a tak bede zmuszona zejsc na dol, ale licze ze na krotko 😜

auto po przegladzie, mozna znow rok jezdzic 😁 a tylna wycieraczka dziala jak ona chce, nie jak my 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...