Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Teraz większość zabawek jest z chin - tam koszty produkcji sa minimalne. Nawet fishery i inne markowe zabawki tam robią i niestety prędko to się nie zmieni. Mi sie wydaje że dużo zależy od ceny. Znana firma sporo by straciła gdyby cos okazało się nie tak. Najbardziej to moim zdaniem trzeba uważać na podróbki i te taniutkie zabaweczki. Koleżanka kupiła ostatnio w intermarche puzzle piankowe i były beznadziejne bo puszczały farbe i były cieniutkie - 20 zł zapłaciła.
Ja kupiłam Miśkowi w sobote puzzle w tesco tez made in china ale wogóle nie śmierdziały po rozpakowaniu. także nie wiem co mam myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z mamą Ani73 wszystko w najlepszym porządku- ja czarownica Wam to mówię 😁
Puzzli nie kupowałam i teraz podwójnie się cieszę 🙂
Madziaa ja stosowałam metodę 3 5 7 u Anielki i działała, ale później przy antybiotyku odpuściłam, przy ząbkach też, bo jakoś szkoda mi tej mojej perełki, ale ogólnie jak wiem, że jest pora spania i ona przy cycu odlatuje, a w łóżeczku otwiera oczy, to zostawiam ją w nim, chwilę pokwili, czasami powyje i idzie spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie wiem. moje nie śmierdzały, ale np pamitam jak wózek śmierdział.

Wydaje mi sie że nie chodzi o to ze są zrobione w chinah, bo wszystko jest tam robione tylko z czego producent sobie zarzyczył to zrobic 😞

przyjdzie brzydki to obgadamy sprawe, bo u nas leza tylko pod sciana na ktorych leza zabawki Ha na nich nie leż, kiedys je gryzla ale jej przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas puzzle narazie zostaja
LOlitta uwielbia sie na nich bawic a ja wiem, ze jak nawet sie wywali czy walnie glowka to nic jej sie nie stanie
straszna ze mnie panikara, ale nie w tym wypadku
oduczylam sie juz ufac temu co ludzie wypisuja w necie
musialabym jakis powazny artykul dorwac, z wynikami badan, z opiniami jakichs powaznych osob
bo zwykli ludzie sa w stanie wypisywac dowolne bzdety
tym bardziej, ze robia to anonimowo, na necie
ja tez moglabym jutro wrzucic do netu jakiegos newsa na dowolny temat i sciemniac w nim na maxa
czekam wiec na jakis powazny artykul gdzie skrytykuja puzzle
wtedy oczywiscie od razu je usune

jesli chodzi o czas spedzany na Brzuchu
to pisalam kiedys o tym
nasza dzialalnosc gospodarcza prowadzimy przez neta
wiec czesto mam okazje zagladac na Brzucha
laptop u mnie dziala non stop kolor
czasami nawet na noc go nie wylaczam jak na cos czekam
na jakiegos waznego maila czy dokumenty
ponad to - siedze gdy Konrad zabierze gdzies Malucha ( tak jak teraz 🙂)
lub gdy LOlka sie bawi ( a bardzo czesto bawi sie sama )
niestety tez musi miec mnie na oku
bo jak tylko wyjde z pokoju to jest ryk 🙂

Ps. od kiedy moje Dziecko nie je mleka ...
wciaga dwa duze sloiki obiadku 🤪

ide odkurzac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra
no to znalazlam na necie:
http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5iMT7E5_Bdx2FoxNDARX5Osu9mHKQ?docId=CNG.6e7d5c107b2e156d9c0fc9e7631e049e.201

tlumaczenie:
http://translate.google.fr/translate?hl=fr&sl=fr&tl=pl&u=http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5iMT7E5_Bdx2FoxNDARX5Osu9mHKQ%3FdocId%3DCNG.6e7d5c107b2e156d9c0fc9e7631e049e.201

kurwa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra Misiek raczej nie ma alergi. Gdyby to było to raczej by sie to pokazywało w zgieciach kolan łokci, przy uszach na szyi. A ma to w okolicy ust. Przyjrzałam sie pierwszej plamce i jej wyglad odpowiada grzybicy. Sama kiedyś takowa miałam - złapałam na basenie. Zaczęło sę od małej plamki a rozlało mi sie niemal wszedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos kiedys wkleił tu zdjecie poparzonej dziewczynki. cała twarz maiala poparzona była, wałsnie na tvn 21 mowia ze to bylo oszustwo(tzn dziewczynka istnieje ale rodzice niemaja nic wspolnego z tym spamem). maila wysłal najprawopodobniej ktos kto chce zebrac adresy maialowe, by potem np sprzedac to firmie ktore przysylaja nam reklamy.
Brzydki zawsze mnie na to uczula, ze nikt nikomu nie zaplaci 3 gr za to ze przeslemy maial swoim kolegom.

krwe zalewa, ja zawsze przesylam 1 % podatku na jakis organizacje porzytku publicznego albo na owsiaka bo to pewne że pienądze na pewno dobrze będa spożytkowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde no klapi nie wiem juz co zrobic
a z drugiej strony przeciez to chodzi o puzzle dla Dzieci
prawie wszystkie Mamy maja te puzzle
nie sadzisz, ze w tv by o tym juz gadali gdyby cos bylo nie hallo ???
lub w gazetach by pisali
na pewno zrobilaby sie zadyma bo to jednak powazna sprawa
wydaje mi sie, ze non stop by o tym informowali gdyby cos bylo nie tak ...
ale kurcze juz nie wiem ...

znalazlam liste produktow zakazanych ( europejski rejestr produktow niebezpiecznych )
http://publikacje.uokik.gov.pl/hermes3_pub/WebEngine/DocumentSearchForm.aspx?CDC=PublicRPN
wystarczy tam kliknac i wpisac cos podejrzanego i wyskakuje czy to niebezpieczne czy nie
puzzle nie wyskakuja ...
kurcze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm mi sie to wydaje jakies nie halo...mam np ta gasienice co gra(tam jest akurat slimak)i pisze ze jest ryzyko udlawienia malymi czesciamy...ja nie jestes w stanie tego zdemontowac a co dopiero moja mala...chyba ze srubokret jej dam 😜
no niewiem co o tym myslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...