Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja tesciowa jest wlasnie typu dajacych zlote rady.
Ktore czasami wolaja o pomste do nieba.
No i nieraz zdazylo mi sie sprowadzanie jej na ziemie, pomimo ze urodzila i wychowala 6 dzieci to akurat jest moje i nie pozwole zeby ktos mi sie wpierdzielal z cudnymi pomyslami na wychowanie malucha.

Za to moja mama jest z typu osob ktore nieproszone nie wchodza z butami w zycie innych.
Za to jak tylko poprosze o cos jest wniebowzieta ze moze pomoc przy Filipie.
I pewnie dlatego Filip ja uwielbia, ale co sie dziwic jak cale dnie jest wlasnie z nia 🙂

Biedny Michas. A i siostrze Morf nie zazdroszcze nerwow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maju, baju, Maju baju, Maju cóż zobaczymy dziś??? sto latek 🙂
morfi ale jazda z tym rudym łepiszonem 😁 😁-i rozgwiazdą - uśmiałam sie 🙂

jeśli chodzi o cytrusy to Aro juz mandaryny wciagał i nic - zero uczulenia, no chyba, ze pojawi sie za jakis czas.
na prawej łydce z zewnątrz ma leciusienko szorstką skórke wyczuwam to tylko pod palcami bo nie widać nic ale to juz było przed tym, jak sie tak rozkręcił z jedzeniem więc na pewno nie jest to reakcja na te "nowości".
wiecej nie pamietam co chciałam.
idę w kimkę bo tatuś synka uśpił i z nim sie połozył wiec skorzystam i rozłoże sie w salonie na kanapie 🙂
zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, rozszfrowałaś me zamiary ale niestety przymierzałam swoja klabzdrę do nich i brakuje im jakieś 20 cm w szerz żebym ją tam wsadziła.
musiałabym odrazu zdemotować oparcie i dorobić deski po bokach ale wtedy musiałabym też wszyć jakieś "pomocnicze" lampasy w moim wypasionym śpiworku 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

my z ranca bylismy w przychodni, lekarz zbadal mlodego, gardelko czyste, plucka czyste, tylko mu troszke kataru zostalo i kaszlu, ale mysle ze sie z tym uporamy sami, no i ostatni zastrzyk nr 8 byl, Igor ma to chyba po mnie, bo jakos zastrzyki mu nie straszne, skrzywil sie, przytulil do mnie i po bolu 😁
Iggi teraz spi, maz w pracy a ja was poczytam 😉

p.s. Igor zdarl mi skore na sutkach- smaruje bapanthenem i najlepsze ze zdarl skore z tej strony z ktorej zębów nie ma, bo jakby od gornych jedynek, chyba mam juz malo pokarmu i tak mnie nocne karmienie boli 😞

Dla Majeczki z okazji 9 i dla Aronka z okazji 8 wielki calus od ciotki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze, że IGGI gut 🙂
Aro mi daje chrupka do buzi,jak go proszę: daj mamie 🙂
mój kochany - umie sie dzielić 🙂
robi papa i czasem daje łapkę na cześć.
no i baran baran buc - tak główkę przychyla, ze nieraz to porządnie przywali.
no i tańczy tancer jeden na maxa juz do tego kawałka co wam na zlocie kahnowym puszczałam.
no i pilot, wciska i patrzy na tv czy sie coś zmieniło, to samo z kompem, wali w klawiaturę i na ekran, znów wali i znów patrzy 🙂
dzieci to nieźli obserwatorzy są 🙂 uczą sie same z obserwacji - to chyba inteligencja jest właśnie 🙂
niestety brawo jest u Aro nieosiągalne do tej pory i kosi o własne rączki. kosi tylko o moje ręce i chuj! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na początku wszystkiego dobrego dla naszych kochanych
kruszynek, świętujących dzisiaj miesiączki
Majeczce i Aronkowi buziaki 😘 😘 😘 😘 😘


kurcze, piszecie że Wasze pociechy wchłaniają już tyle rzeczy
a ja się dalej trzęsę żeby mu podać takie "dorosłe" potrawy
jak choćby kawałek ciasta, albo kanapkę
boję się, że znowu mu poliki wysypie.
No cóż, chyba muszę się przełamać w końcu ☺️ 😁

moja T to zawsze jak ma małego i się z nim bawi
to patrzy na moją reakcję, czy akceptuję czy nie
więc jest OK 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggi wczoraj zrobil papa- pozniej juz tego nie powtorzyl
robi tez baran baran buc- z moim tata- bo go kiedys nauczyl
kosi kosi robil, teraz przeszedl na styl falowania raczkami zlaczonymi- smiejemy sie ze do boolywoodu go wezma 😜

tesciowa w swieta dala mlodemu konopiotki- ja tego nie trawie, bo to jest bezplciowe 😜 Iggi wypil 2 lyzeczki, na 3 zamknal usta 😜 ale nic mu nie bylo wiec ok.

A co do T. to moja bogu dzieki nie wpieprza sie w wychowania Igora, niestety wpieprza sie do swego syna, najbardziej jesli chodzi o pojscie do kosciola, spowiedzi itp.(kiedys powiedziala, ze zawsze bedzie sie tym zajmowac- kużwa to na dniu ostatecznym tez bedzie cierpiala za jego grzechy? 😜) moja mama dala mi wolna reke- jestem po bierzmowaniu i jestem sama odpowiedzialna za siebie czy pojde do kosciola czy nie, a T. nadal ma w swiadomosci, ze P. jest malym dzieckiem, ktorym trzeba pokierowac 🤢 i T. tez uwaza ze o wszystkim musi wiedziec- gdzie jedziemy, po co, gdzie bylismy itp. ale my mamy system z mezem ze nie gadamy o pierdolach i o rzeczach ktore sa dla nas wazne, a jej nie dotycza- jak bedzie jakas okazja to sie powie, a jak nie to po cholere ma cos wiedziec. Jakbysmy sami mieszkali to by nie bylo takich problemow, a tak dupa blada.


poza tym T. przelala cala milosc z wnuczki- z ktora ostatni raz widziala sie w sierpniu a dzieli ich 8km (bo wnuczka jak ma przyjechac do babci to zaraz jest chora 🤢:angry 🙂 na Igora- i go chce ta miloscia udusic, a ja jak slysze te jej czulosci to mnie cos bierze, no ale mowi sie trudno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf ja bede menda
wspolczuje zieciowi 😁

super, ze Iggi nam zdrowieje 🙂

no to brawo dla pojetnych uczniow i ich nowe umiejetnosci ! 🙂

tak Was czytam i dochodze do wniosku ...
ze musze nauczyc czegos tego mojego Lysolka
bo jeszcze nigdy jej niczego nie uczylam
zlot bedzie i jak moje Dziecko wypadnie przy Waszych ? ani papa, ani brawo itp itd 😉 😉 😁 obciach okrutny ! hehe
czas sie za nauke zabrac ! 😉 😉 😁

dobra zakladam bo idziemy sie spacerowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂 dawno mnie tu nie było ale myślami jestem z wami 🙂 Zaległe Wesołych Świat 🙂 jak wam minęły pierwsze gwiazki z pociechami ?? 🙂 jak wam maluszki urosły 🙂 normalnie szok 🙂 piękne damy i przystojniacy 🙂 🙂 a tu wlkeje wam zdjęcie mojej złośnicy 🙂 ogólnie ma sie dobrze 🙂 je za dwoje, ma juz 4 ząbki i bardzo chce już stać 🙂 a i już nie je w nocy , wstaje tylko na picie 🙂 ale na moje szczęście tylko 2-3 razy. a mi sie przyplątało nadciśnienie ,ale jeszcze nie byłam z tym u lekarza :/ jak sie chwila znajdzie to pójde.
Pozdrawiam was serdecznie i gorąco 🙂 🙂

[URL=http://img600.imageshack.us/i/p1090121.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9388/p1090121.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...