Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tylko troszkę doczytałam bo brak weny mnie dopadł, taka podjarana byłam kawke zrobiłam, ciacho ukroiłam i siadłam a tu obok podunia jest i mnie tak ciągnie normalnie i kusi zapachem, że nie daje rady 🙂

od poniedziałku dostałam okres, super, nic nie bolało tylko tyci tyci, stosuje anty za 54zł -fuck, normalnie przeginka ale podobno sa super i nic nie blokują i jak myslimy o kolejnym potworku to trza brac 🙂

wkurwa mam na meza bo wzoraj była impra, wypiłam półtora wina i faze złapałam niezłą, około 24.00 królena sie obudziła i zebrało ja na zabawe wiec uczestniczyła w imprezce 🙂 nadmieniam mój michał wypił kilka piwek wiec był rześki, około 1.00 Majka dostała butle i poszła z nami spać, ok budziła sie trohę w nocy ale bez zadnych akcji tuliłam ją czy Michał i spała dalej, wstała o 7.30 i wariactwo, a mój królewicz kurwa spi!!!!!!!! z maja zjadłysmy sniadanie, posprzątałysmy w łazience, Maja teraz spi a królewicz dalej w łózku, chuj nie obudzę go ale se normalnie jaja robi. Kurwa jest święto a ja zapierdalam od rana, a on grzeje dupe w łózku, sprzatam, piorę obiad gotowac bede, a on spi, cikawe o której zwlecze oj czuje że postanowienie wigilijne dziś naruszone bedzie bo mam kurwice dziś, i tak długo wytrzyałam 🙂

całuje wszystkie gardełka bolace, noski zakatarzone i jubilatów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wchodzę do Mai do pokoju bo jak zasypiała to zrobiła demolkę z babyfonemi go wyłączyła i wiedziałam że latała po całym łóżeczku i sięodkryła, wchodzę o tu smród jak cholera, Maja śpi z kupą, ale.... żeby tego było mało, Maja spi z dupką do góry, i normalnie jej pampers odstaje z bobem jak jakieś żądełko 🙂 nie wiem czy jej ten smród nie zaszkodzi bo jebie okrutnie, ale może bardziej opalona będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wchodzę do Mai do pokoju bo jak zasypiała to zrobiła demolkę z babyfonemi go wyłączyła i wiedziałam że latała po całym łóżeczku i sięodkryła, wchodzę o tu smród jak cholera, Maja śpi z kupą, ale.... żeby tego było mało, Maja spi z dupką do góry, i normalnie jej pampers odstaje z bobem jak jakieś żądełko 🙂 nie wiem czy jej ten smród nie zaszkodzi bo jebie okrutnie, ale może bardziej opalona będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem laski że powinnam wrzucić na luz, ale kurwa to jest frustrujące, on wstaje o 6.30 i idzie do pracy wraca róznie 16.00-17.00 ja teraz chodzę na 10.00 wracam o 18.00 lub 11.00 i wracam o 19.00 nie ma nas całymi dniami w domu, Maja siedzie z nianią albo z moją mamą, ja wczoraj przyszłam łeb mnie napierdalalam okropnie, to zamiast wziąć Majkę to on kurwa tą cudowną gierkę gra i mówi do Mai że ammusia przysza to niech się z tobą pobawi, no tak mam się bawić, zrobić obiad, wykąpać, uspić i najlepiej laskę jeszcze zrobić, poczym jak proszę żeby odkurzył to mówi po co przecież jutro się odkurzy, no i finał jest taki że odkurzam rano, że młodą jakieś tygrysy nie zaatakowały 😠 na mojej głowie jest cały dom, to i tak dziękuje mojej mamie że gotuje nam czasem i wyprasawała nam sterte prania.
A jak ostatnio zrobilismy sobie że w jeden dzień świat Michał gnije w wyrku do 10.00 a w drugi ja gnieję, to oczywiście przybili do mnie o 8.30 zapłakani bo Maję zęby bolą i co on ma zrobić i tyle miałam ze spania.
KURWA mnie też się chce od tego odpocząć tylko jak ja mam się połozyć jak wkoło jest rozpierdol i fakt że nikt tego za mnie nie zrobi doprowadza mnie do kurwicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dzisiaj od rana na nogach Molek wstał o 6.30 i dopiero zasnął Patka wyrzucona do kościoła a Werka siedzi koło mnie i ogląda film na jedynce mąż kurwa śpi bo idzie na noc do pracy cóż znowu jest że albo jest po nocy albo idzie na noc ale wiecie co pomimo tych jego pieprzonych humorów fochów i tak go kocham wczoraj posprzątali mieszkanko że aż mi oczy wyszły z orbit
nie ma siły już do wstawania w nocy po 10 razy wiem że macie jakieś sposoby na oduczanie dziecka jedzenia w nocy i usypiania na rękach pomóżcie proszę bo ja nie daje rady
dzisiaj na obiad roladki śląskie i ziemniaki pieczone z ziołami co prawda nie pasują do sosu ale dziewczyny sobie zażyczyły
Arunia je to co ja robię na obiad kostki dodaję tylko z umiarem staram się przyprawiać łagodnie jak co to doprawiamy na talerzu
parówki daję z morlin lub indyk pola ostatnio na tvn style był program pt wiem co jem i tam mówili o parówkach te z drobiu gdzie pisze mięso mechaniczne czy coś takiego są nie dobra wbrew pozorom te co pisze dla dzieci też nie są wcale dobre ostatnio jadł bobaski z hama nawet nie wiem składu bo nie było a jemu smakowało pasztet wcina aż mu się uszy trzęsą a ten co zrobiłam na święta sama to już przeginał jak go wcinał
wszystkiego najlepszego dla naszego solenizanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pograłam sobie w też w gierki a co 🙂
a ten ciulik dalej śpi 🙂 z reszta dwa ciuliki spią 🙂

ostatnio Majce dałam moje mleko, wynalazłam jeszcze zamrozone przed spaniem i spała 3,5 godziny i otworzylismy jej drzwi żeby wstawała, chyba jej się smak noworodkowy przypomniał no i taka też drzemę walnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Nierozsądne, gapowate i gupie chłopy - na Madagaskar!
Mojego dziś oszczędzę bo ma urodziny 😉

XAWCIU - SZCZĘŚLIWEJ ÓSEMKI
I SAMYCH UŚMIECHÓW, TWOICH I RODZICÓW


Gu wstał 4:48 i od razu stanie w łóżeczku i nie było innej opcji jak jedzenie i zabawa z mamusią i tatusiem.
Na szczęście 6:20 padł i spał do 8:40 😎
no to się jednak wyspaliśmy

Monia - ja po prostu przestałam dawać jedzenie w nocy i to wystarczyło. Pierwszego dnia było najgorzej, a potem poszło podejrzanie łatwo 😜
Od kilku dni nie ma jedzenia, ale i tak się budzi cztery razy - wkładam smoczek, układam na brzuszku albo boczku, pobujam w łóżeczku (ale nie wyjmuję) i jest spanie dalej.
Mam nadzieję że za jakiś czas przestanie się i budzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Gu problem był właściwie tylko z tym, że on wstawał na cycusia a nie na jedzenie, bo jak chciałam mu zamienić na butelkę to nie chciał (a w dzień nie ma problemów z jedzeniem z butelki); teraz już jestem pewna że nie budził się z głodu tylko z przyzwyczajenia

Gu je między 7 a 7:30 kaszkę (ze 120-150ml wody lub mleka), między 7:30 a 8 zaczynamy kąpiel i zaraz po kąpieli (i rytualnym pożegnaniu z tatusiem) jest cycuś i zazwyczaj przy piersi zasypia (ok 8:30)
Odkąd nie je w nocy budzi się rano koło 5 i domaga się jedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...