Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Byłam z Miśiem w sklepie. Zabic sie można. Na ulicy jest warstwa 15 centymetrowego lodu. Wózek jechal w swoja strone a ja w swoja 🤢
Jak wam brakuje śniegu na sanki to wpadajcie do mnie 😜
Jak przyjdzie odwilż to bede mieć wesoło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
mój poranną kaszke dobija po jakieś godzinie kromka chleba z masełkiem osełkowym i czasem zagryza parówka z indyka bo chyba najchudsza ale nie jakaś dla dzieci - normalna indykpola.
dziewczyny a jak dajecie maluchom ze swojego talerz np. obiad to te zupy macie jakieś pod katem bobka czy normalnie z kostka rosołową i jakimiś przyprawami jak normalnie?
VIKI zdrówka i najweselszych dzionków 🙂
Morfi - tulę 🙂
my byliśmy na sankach ale Aro srednio zadowolony - nie wiem czy mu sie podobało.
po pół godziny przesiedliśmy sie do wózka i tak nam zleciały 2 godzinki 🙂
teraz w domku jemy deserek no i sie troszke pobawimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kuruje sie, kuruje
mam w domu chyba wszystko co bylo w aptece 😁

ale szczerze mowiac czuje sie gorzej ...
z nadzieja wiec oczekuje jutra

najgorzej oczywiscie martwie sie zeby LOlek ode mnie virusa nie podlapal 🥴

u nas sloiki wiec nie doradze
ale poniewaz moje Dziecko je za dwoch
chyba powoli bedziemy przechodzic na normalne jedzenie
bo z torbami mnie puszcza te sloiki 🥴

czy Wasze Dzieci tez maja polamane pazurki od nog ? te duze
LOla wali o podloge tymi nogami pol dnia i straszne ma te paznokcie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu ja daje takie same zupy jak dla nas z kostkami rosolowymi, tylko pieprzem kazdy sobie doprawia w talerzu, ja daje lili berlinki
dzisiaj trzymajac sie za moje rece lila przeszla cala chalupe no nie potrafie jej uspokoic daje jej rece a ona od razu wstaje i stawia twarde kroki... 🤢 😮
agata zdrowiej dziecinko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta zdrówka i precz z cholerstwem 🙂
klapi - cierpliwości i sukcesu w lulaniu 🙂
emilko, dzięki za info.
ja też czasem chciałabym podać "nasze" ale jakąś blokadę mam przed zapodawaniem juz zup z kostkami no ale takiej lury na warzywach tylko to nie jestem w stanie przełknąć 😁 więc chyba zacznę normalnie dawać mu choć troche na początek.
narazie je słoiki ale woła wszystko co jem ja, a ja jem różne "przysmaki" 😉
i tak jest nieuniknione, ze Aro bedzie jadł kostki, rosołki, bulioniki itp sztuczne bajery dosmaczacze.
tylko mam problem techniczny: zupki w słoikach są z reguły gęstsze od takich domowych, a mój dziubasek potrafi sie tak ujebać i narozlewac, ze jak sobie pomysle o podaniu mu np. mojego krupniku czy rosołu to ja sobie tego nie wyobrażam 😁 😁 😁 😁 😲
a aaa i jeszcze jedno: w rosole jest makaron (najczęściej kupny) i dajecie też???? jakieś durum kupujecie czy - nie chce mi sie wierzyć - ciśniecie własne ciasto a potem krajanka do ranka??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje laski za odpowiedz i za zyczonka 😘 bedziemy probowac wszystkiego po trochu 🙂

anka ja daje normalne zupy przyprawiam kostkami i mala wcina razem z nami,co do makaronu to jeszcze nie probowalam dawac niewiem jakos sie boje 😉 ale tez chyba juz zaczne dawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOlitta tez juz dawno powinna spac, ale jakos dzisiaj rozbrykana jest na maxa
i caly czas slysze jak szaleje z Konradem 😲

Ania73 ja daje juz zwykly makaron, kupny, wlasciwie kazdy
ale raczej dla zabawy czy zajecia dla LOlki
chociaz ona oczywiscie wszystko wpiernicza i chce wiecej
w sloikach to przede wszystkim jest ryz
ja tez juz myslalam o zupkach i chyba zrobie takiego gesciocha jak w sloiku
czyli duzo zmemlanych warzyw, miesko
zrobie tego od chuja i zrobie weki

jesoo Morf tak mi zal tego Maluszka
i Twojej siostry
musza przechodzic pieklo 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha byłam w przychodni z Anielką zważyć ją i od miesiąca przybrała 100g, czyli ogólnie od 3 miechów 600g 😞
Piotrek postanowił jej nie odpuścić dzisiaj przy jedzeniu i mimo moich próśb karmił dalej i dziecko pawia puściło- głupi Cosiek 😠 😠 😠
Agatta ja już nie wiem, serio nie mam zielonego pojęcia co mam siostrze mówić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aro ma w dupce takie gęsciochy z mieskiem gotowane specjalnie dla niego - czyli bez sztuczasów.
gardzi nimi, a mi przykro 😞 z na przemian strzelającym chujem 😠
dlatego postanowiłam dawać mu kupne bo to je w miarę, ale do mojego się rwie - takiego właśnie przyprawionego więc moze bedę kłaść jedną kostkę a nie 2 i ogólnie mniej doprawiać dla nas to on posmakuje a i mi na zdrowie wyjdzie 😉 - złoty środek 😁 😁
a jaki twarożek dajecie?
pewnie chudy ale czy taki biały normalnie ser twarogowy czy jakiś almette czy inny kanapkowiec?
i powidła np. śliwkowe to raczej mozna no bo powidła mają najwiecej owoców.
a czy zwykły dzem np. truskawkowy???
sory, że tak się pytam o takie duperele ale gupio jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytanie do Moni - podpowiedz prosze które parówki dajesz bo ja cały rynek nasz zweryfikowałam i parówki o najwiekszej ilości mięsa mam nietety 43% - a reszta to syf... i tak jak miesiąc temu dawałam tak się zraziłam.
Morf pieklo ta towoja siostra przechodzi bidulka - to trzeba zbiorowe kciuki dla malego zacisnąć.
A moj maly ogniodym pełza i chodzi prowadzona za łąpki a jak już zobaczyłą że chodzi to taaaakie milowe kroki robi bo chce szybko , w ogóle jest taka żywotna i zadymiara że nie nadązami często mam poprostu dość!!!
Dostałam wysypki i tylko po jednej stronie - dziwne to strasznie ale takie obzydliwe że fuu... jakieś krosty nieregularne pod liszaje wpadające a do tego po wyrwaniu ósemki chyba mi się zębodól robi nic ta dziura mi nie zarasta i napierdziela mnie pól gęby tak że na ketanolu forte jade- Kaleczniak jestem i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Michałek. Ja bym się załamała.

Ania- ja daje zwykły makaron nawet nie durum. Ostatnio było nawet spageeti pomidory całe z puszki cebula podsmazona , czosnek, bazylia wtrąbiła aż jej sie uszy trzęsły.
Zupy raz na dwa tygodnie robie hanuli swoje gotuje warzywa pokrojone w kostke albo poszatkowane, kasze, ryz, miecho, soczewisce i jajka dla zółtek i kasze manne dla glutenu.
I robie pomidorowa z ryzem i indykiem, kartoflanke, buraczkową i co mi tam wyjdzie.
Zajmuje mi to ze 2-3 godziny ale mam na 2 tygodnie spokój zamrazam i luz. Słiczki jakieś jeszcze mamy wiec one tylko na wyjscia bo zamrożonych nie biore bo mokre.
Nie podoba mi sie w sliczkach to ze to jest papak a Ha już doskonale radzi sobie z memłaniem (schaboszczka dała rade). Jak mam jakąś fajną zupę naszą to daje ( ale przed rosolkami i doprawianiem) tylko lisc laurowy i ziele...angielskie 🙂

Mam dosc swojego dziecka. Dopijam wino sliwkowe ze wczorajszego sushi party.
Małż oporządza słonia.

Małż dostał podwyżkę i równocześnie propozycję zmiany pracy. No i ciezko podjac decyzje. Bo z jednej strony tu wie co i jak i ma w miare luz konczy o 17 i mam go w domu do oporzadzenia słonia. Ale druga praca bardziej wymagajaca i samodzielna.
i pomyslec ze to ja mam dwa kierunki studiów ukonczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...