Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Morf, no poprostu trzeba być przy niej i wspierać choćby milczeniem albo samą obecnością.

my mamy szczepienie w poniedziałek - ostatnie obowiązkowe i sie w końcu dowiemy ile wazymy 🙂
w sumie Aro nie był w przychodni od sierpnia (2 obowiązkowych) - no i oczywiście nie liczę tej wizyty u dzieci chorych jak sie przeziebił.
oczywiście prosimy o kciuki w poniedziałek bo boję sie, ze moze je tak cięzko przeżyć, jak te ostatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
new ja daje berlinki maja 71 % miesa 🙂
ania ja daje kanapki z samym maslem albo z gotowana szynka narazie
a tak o tych dzemach to polecam w malch pojemniczkach z tymbarka, sa pyszne i nie trzeba wielkiego sloika otwierac
moja narazie jadla sam ser zolty ale jutro mam zamiar dac jej sera bialego poltlustego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trafione berlinki dawalam ale zawsze kupione luzem wiec nie było szansy na sprawdzenie składu 🙂
jutro ruszam z białym serem , poza tym parę razy mala jadla nasze jedzenie i mlaskała z radości ostatnio dałam jej ziemniakiz sosem od żeberek to aż się trzęsła zupki kupne tylko delikatnie posolone zje a tak to bituje i zupka jest wszędzie tylko nie u niej w brzuchu a ja mam wtedy wkurwa na maxa
od paru dni z rana na drugie śniadanie bułka kajzera na sucho i dzieiciaka nie ma 1,5 h syf pozostaje taki że dopiero ruszam ze sprzątaniem po akcji bułka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf wspierac to czasami nic nie mowic
tylko byc
wspolczuje Ci bardzo
bo Twoja rola tez jest bardzo trudna 🥴

jesli chodzi o te zupy
to ja nie pisze o takich papkach dla niemowlakow
tylko o takich zupkach gesciejszych z kawalkami warzyw czy ziemniaczkow
sloiki na 8 miesiac takie sa ( maja wieksze grudki )
wlasnie cos w tym stylu mam w planach

graty dla Brzydalusa 😎

dobra spadam bo ledwo widze
spokojnej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, ze wy macie mozliwość (nie chodzi mi o czas - bo ja go mam od metra) ale o mozliwość fizyczną zrobienia czegokolwiek w kuchni.
ja mam zawsze kulę u nogi i to taką włażącą mi po nogawce, ściągającą spodnie razem z gaciami z dupy, wspinającą sie po ścianach, meblach, kuchence, wszystkim czym sie da, jęczącą, ew. ryczącą i odrywajacą od czynności np. obierania marchewki co 10 sekund.
przecież mnie kurwa pioruny złości strzelają i odechciewa mi sie po pół godzinnej próbie obrania 3 ziemniaków do zupy 😠 😠 😠
jak terminator zaśnie - czyli jakieś 45 min góóóóóra godzinka to ja wtedy nie wiem czy mam sie wysrać w spokoju (bo w kiblu też wierny towarzysz wspinacz glonojad, jęczący człowieczek pajączek) czy do kompa zasiąść, czy posprzątak w mega ciszy, czy zwyczajnie po dupie sie podrapać, a tu weź teraz ugotuj obiad.
na bank macie spokojniejsze potwory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nie mam spokojnego dzieka Nadia jest też ogniodym ciągle jej mało iciagle dużo w kuchni oststnio żeby coś ugotować daje jej gary z drewnianymi łyżkami nie otwarte paczki makarony i płatki kukurydziane - wszystko to żeby się działo i zagradzam wyjście, z reguły stoje w samych gaciach boi też sie po mnie wspinałąm a tak to mnie szczypie i drapie - ja pierdole jak to brzmi!!!no i oczywiście co chwila wciskam jej coś do pysia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ser żółty zapodałam 2 razy niewiele na kanapce z masłem - pyyychaaa.
dziś gnojek w pizzeri dostał ode mnie tą zewnętrzną "oponkę" od pizzy i ciumkał aż miło a ja spokojnie zeżarłam sobie resztę 🙂
NY, nie boisz sie, ze zachłysnie sie mała taką suchą bułą? ja bym chyba srała w gacie i siedziała przy nim z gotową akcja resuscytacyjna 😲 😉 😁
nawet nie wspominam o sprzątaniu okruchów na puzzlach 😮
dzięki emi za info o dżemikach tymbarka.
a ciekawa jestem ile jest miesa w parówkach indykpola - to te żarłam jak miałam tą zajebista dietę 🤔
w sumie po ugotowaniu bardzo niewiele puchną wiec moze ... są ok.
berlinki na mój smak sie zjebały od jakiegoś czasu, a jadłam tylko je odkąd sie pojawiły na rynku- tak mi smakowały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Aro dziś padł dość wcześnie jak na niego.
juz po 19-ej miał szklane oczka i marudził wiec zasadziłam akcje: szybka kąpiek, szybka kaszka i szybko spać.
udało sie i nawet opierdzieliłam górne i dolne pazury 😎
a i Agatto - tak Aro ma często połamane pazurki u duzych paluchów - to standardzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na początku siedziałam i patrzyłam na każdy kęs ale cwaniaczek jest już bystry i jak za dużo do pysia wsadziła to wypluła zlepioną oślinioną rozmemłąną masę - ogólne po akcji bułka jest w pip sprzatania a dzieciak do mycia i przebrania ale jakoś trzeba ją nauczyć a ja mam luz w tym czasie a i bez lenistwa przy bułce pije - nie dziwie sie taka bula zatyka wiec siedzi je szpera w tej bułce i popija co chwila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...