Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nareszcie w domu !
tak strasznie sie ciesze, ze jestem juz u siebie ! 🤪
w Sopocie super, ale w domu najlepiej !

mam pieprzony katar i boli mnie gardlo
wiec chyba sie rozkladam, shit ! 🥴
LOli narazie nic nie podlapala, ale obserwuje ja
zobaczymy

doczytalam Was na szybko
sciskam wszystkich chorowitkow bo widze, ze ich sporo - niestety

lece cos zjesc bo umieram z glodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia mam pytanie odnosnie tacierzynskiego, ile w tym roku nalezy sie ojcu dziecka, 1 tydzien czy 2, bo mam sprzeczne info

specjalnie czekalismy do nowego roku zeby maz wzial w lutym badz w marcu 2 tyg, ale gdzies znalazlam info z jest tylko 1 tydzien, znow w Fakcie maz przeczytal, ze juz 2 tyg, sa. I zesmy zgupieli 🤨 🤢 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ściskam wszystkie chorowitki 😘

Z Gu też chyba coś nie tak, bo wieczorem przez 2,5 godziny wymiotował 5 razy, co wypił (woda, cyc) to zwymiotował, wymiotował też pomiędzy jedzeniem 😞
I padł spać ponad godzinę wcześniej niż zwykle, bez jedzenia i kąpania.
😞

Za to nocka była znowu bez cyca 🙂
choć budził się na smoczek cztery razy

ale dzisiaj chyba bez cyca w nocy się nie obędzie, szkoda mi go że tak z pustym żołądkiem zasnął;
zobaczymy

Mój mąż też czekał do tego roku i też się zdziwiliśmy że tylko tydzień mu się należy;
też gdzieś czytaliśmy że dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze ze złych wiadomości -
dzisiaj dowiedziałam się że szef nie przedłuży mi umowy o pracę
i od marca zostaję bez etatu...

a ja tak leciałam do pracy 😠 😠 😠 😠

powód oczywiście jasny -
mam małe dziecko i planuję mieć następne

pozostawię to bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo to jest polityka prorodzinna w naszym kraju młode matki się wywala bo po co takiej dojnej krowie praca skoro woli z cyckiem na wierzchu chodzić 😜
niech Ci to da na piśmie chociaż takiej opcji nie ma to jak będziesz z nim rozmawiała to nagraj będzie super argument do sądu pracy
ten kraj nas wykończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i mnie do garstki jeszcze zaliczcie bo sie pojawiam i choć nie często to jednak jestem codziennie z wami choć moze nie do końca w temacie ale mam problemy "małzeńskie" i nie wiem co z tym dalej robić 😞
zwyczajnie nie mam weny.
wszystkim naszym kochanym chorym maluszkom i Michałkowi i Werce naszej to zycze z całego mojego serca zeby w końcu mogły cieszyć sie zdrówkiem 🙂
w temacie polityki prorodzinnej to szef JZ moze sobie podać rękę z moją panią prezes suką bez serca. szkoda, ze na tych chujów nie ma bata.
kiedyś nie zyczyłam nikomu nic niedobrego bo mi przez myśl nawet nie mogły przejść take zyczenia ale z wiekiem zmieniło sie to nieco i wszystkim złym ludziom zyczę tego dokładnie co czynią oni złego innym i nie mam skrupułów i nie jest mi z tym źle.
po co dusić w sobie i udawać, ze nie mam negatywnych uczuć skoro je mam?
wiec zyczę z wielką mocą i mojej prezesce i szefuńciowi JoZo źeby wylecieli na zbity pysk z roboty i poczuli sie dokładnie tak samo mali, jak każą nam czuć sie przed sobą 😠 😠
Agatta - witaj w stolycy - dobrze, ze tym razem bez suprice udało sie dojechać do domku 🙂

saneczkowanie wciąz odkładam ale muszę sie zmusić i w końcu pokazać Aro inną stronę mocy 😁
w sumie za blokiem mam plac ze sniegiem i jest nawet górka wiec klapi pakuj sanki do bagażnika i zapraszam na mój rewir 🙂 dziś tam specjalnie sprawdzałam "warunki" śnieżne i są ok.
ale tu nasuwa mi sie do ciebie klapku pytanie - jak pokonujesz schody z sankami i Ha, jak wychodzisz saneczkować a potem w druga stronę?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie to powiedział, że ma argument o którym głośno wolałby nie mówić a ja pewnie się domyślam...
więc generalnie domyślam się jak napisałam wcześniej
ale byłam tak zaskoczona jego gadką że nie zapytałam o co mu chodzi
Ale jutro mu nie popuszczę i każę sobie jednak to głośno powiedzieć

Gu też nie raczkuje
Pełza jak szalony i już wstaje swobodnie od dłuższego czasu
nie wiem czy zechce raczkować, słyszałam że to jednak bardzo istotne dla rozwoju dziecka
Ale oczywiście traktuję to z pewnym dystansem
Kiedyś lansowali że najcudowniejsze dla dzieci są sztuczne mieszanki i tylko butla
potem zmiana i jedynie cyc jest najlepszy
itp
więc i z tym raczkowaniem pewnie moda przeminie
za czas jakiś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...