Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To agatta z przygodami zaczelaś Nowy Rok.

Ja przylaczam sie do postulatu ze Brzechwa czyni cuda.

Od 3 dni przed snem czytamy bajeczki nastepnie mowie dobranoc gasimy swiatlo, mlody sie przytula zaspiewam mu kolysanke i juz jest gotowy 🙂

o tego w nocy budzi sie raz na mleko i spimy do rana 🙂

Do tego musze pochwalic mojego lobuziaka a wlasciwie babcie bo nauczyla mlodego kupke robic na nocnik.
Filip jak tylko chce kupke mowi eee i mlody zalatwia sie na nocniczek a jak sie cieszy jak zrobi radosć nie do opisania 🙂

A przed sylwestrem mlodego najprawdopodobniej zawialo bo oczy ropialy mu niemilosiernie na szczescie sytuacja opanowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też taki kupię najzwyklejszy ale powiem wam, zę ja potrafiłam na takim własnie otoczona zabawkami siedzieć ponad godzinę i sie bawić az mama któregoś dnia powiedziała mi, zę jak nie zejdę z nocnika to mi kiszka stolcowa wyjdzie.
tak sie przestraszyłam, ze przez jakiś długi czas nie chciałam kupy zrobić a potem latami miałam traumę z robieniem kupy i wiecie, ze przeszło mi to dopiero teraz jak byłam w ciązy.
no bo kto mądry straszy małe dziecko takim potworem jak jakaś KISZKA STOLCOWA ???!!! 😲 😲
wiec dziewczyny: nie tsraszyć zadnymi dziwami, ze coś tam zje czy wyjdzie czy złapie za rekę nawet tak w zartach bo to moze mieć duuuuze konsekwencje w przyszłości choć to wydaje sie moze smieszne i niewiarygdne to chyba jednak prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za zwykłym. Mój kuzyn miał grający i mądrzy dorośli lali mu wodę do środka żeby grał. Miała to byc zacheta do sikania, ale cwaniak sam sobie wode do niego lał albo mówił żeby mu nalać. Ot i cały pożytek hehe
Z tymi wymyślniejszymi to nie wiadomo co robić - sikac czy oglądać.
Znajoma kupiła dzieciakowi nocnik z fishera za ponad stówe i dzieciak go na czesci rozebrał - tyle ich miał.

Mąż do dentysty pojechał cały w strachu. Zobaczymy co bedzie jak wróci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ja po pracy
mlody spi
maz zepsul ladowarke do laptopa i na razie pozyczylismy od tesciowej
wydluzyli mi czas pracy do 16.15 w srody i pon. i przez to nie moge uciec wczesniej jak dziecka jakiegos nie mam, bo teraz bede miala na pewno do 16.10 bo moje kolezanki robia projekt w pracy.
jutro mam praktykantke na zajeciach i musze jej pokazac jak pracuje sie na swietlicy
obiad sie robi, a ja jestem zla, bo glodna jestem
musze jechac na zakupy
auto mi cos nie gra

chyba sie wyzalilam
aaaaaa no i znowu schudlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,
pojawiam się dopiero teraz
i od razu się chwalę:
GU WCZORAJ NIE CYCAŁ W NOCY 🤪 🤪 🤪 🤪
Udało się go oszukać smoczkiem i bujać/tulić w łóżeczku i zasypiał (trwało to od 5 do 40 minut, budził się 4 razy, płakał mniej lub więcej, ale generalnie było cudnie 😜 )
Ciekawe jak będzie dzisiaj, ale zachęcona sukcesami łatwo się juz nie poddam -
wiem że on nie jest w nocy głodny, tylko chce sie przytulić do cyca.

A w pracy spoko, ale myślami daleko 🤔

Nad nocnikiem też jeszcze się nie zastanawiamy

Ilonka
- śliczny motylek rośnie ci pod bokiem 😘

Agatta - kciuki za szybki i bezpieczny powrót do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
praca na etacie inaczej stosunek pracy
Zgodnie z art. 22 § 1 K.p., przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem.
podstawowe cechy stosunku pracy, mianowicie: dobrowolność zawarcia, odpłatność, osobiste świadczenie pracy, staranność działania i podporządkowanie pracownika w procesie pracy.
Miejsce i czas wyznaczone przez pracodawcę to cechy stosunku pracy wyprowadzane dotychczas z dalszych przepisów kodeksu (art. 29 oraz dział szósty K.p.), a zasada ryzyka podmiotu zatrudniającego z przepisów działu piątego dotyczących odpowiedzialności materialnej pracowników.
Stosunek pracy charakteryzuje się następującymi cechami
a) dobrowolnością zawarcia,

b) odpłatnością,

c) osobistym świadczeniem pracy,

d) określonym miejscem pracy,

e) określonym czasem pracy,

f) ryzykiem podmiotu zatrudniającego,

g) starannością działania,

h) podporządkowaniem pracownika w procesie pracy w zakresie wykraczającym poza problematykę bhp.






Podmiot, na rzecz którego, agent wykonuje określone czynności, może określić szczegółowo czas, miejsce i sposób pośredniczenia przy zawieraniu umów. Wyróżnik czasu i miejsca świadczenia pracy nie jest istotny, natomiast nawet drobiazgowo określony sposób pośrednictwa przy zawieraniu umów nie jest wykonywaniem pracy pod kierownictwem zamawiającego.



Dokładniejszego wyjaśnienia wymaga pojęcie podporządkowania pracownika w procesie pracy,zwane inaczej wykonywaniem pracy pod kierownictwem pracodawcy. Pod tym pojęciem rozumie się podporządkowanie pracownika w zakresie określenia przez pracodawcę miejsca, czasu i sposobu wykonywania pracy.

emilaka sorki że tutaj ale nie mam już siły otwierac poczty






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...