Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ania nudzisz sie, ja tez, choc zaraz biore sie za pisanie podania i CV dla mojej siorki 😉
mlody zjadl kaszke ryzowa ale nie na mleku tylko na wodzie dopil 120ml mleka i poszedl w kimono, zeby tak dospal jak dzis czyli longiem 6h (moze byc dluzej, nie obraze sie 😉 ) ale pewnie to przypadek ze tak spal wczoraj 😜
czekam na meza az przyjdzie ze skata i zrobi mi kolacje, bo zem glodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciężki dzień............
Pogrzeb byłego teścia i smutek starszej córki rozmowa trudna dla mnie i dla niej eh.......
Malo tego chory pies i diagnoza uspienie nie wiem jak to dźwigniemy
Nadia chodzi trzymając nas za jedna rękę 🙂mój wcześniak kochany 🙂
Do tego wszystkiego praca praca praca .... wciąż w dole,
Czytam was codziennie pisać nie mam sił więc 😘 dla dużych i malych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
5 dla 10 🙂
New- wsłczuje takiego czarnego dnia, ale czasem tak się zbierze wszystko w jedną kupę.Trzymaj się.

Agatko- zazwyczaj zęby idą parami, może ten spadek formy jedzeniowej bo szykuje sie drugi. A jeżeli chcesz to dam ci taką radę żeby np godzinę przed obiadem nic już dziecku nie podsuwać wtedy zgłodnieje i może zje. Chociaż to jedzenie słoikowe jest okropne.

My już prawie wogole go nie jemy, chyba ze musze gdzieś wyjsc.
Dzisiaj znowu zrobilam sliczki tym razem ryba z tyminkim, ryzem, marchewką pietruszką w sosie pomidorwym mam nadzieje że Ha ogarnie. chociaz ja mam w domu 2 odkurzacze co wszystko wciągną 🙂
Ha chyba 2 razy odmówiła jedzenia od początku swego bycia poza brzuchem.

Byłam na jodze jakoś za lajtowo dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem 🙂
Brzuch mi wczoraj nawalał,
nic nie mogłam napisać 😞

Idziemy z Gu jednak do lekarza
strasznie rzęzi
a smarki ma strasznie gęste 😞

IGGI - WCZORAJSZE BUZIACZKI NA DYSZKĘ
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Fiippo - kongratuejszyn pierwszych samodzielnych kroczków 🤪
Lenciu - tobie też śliczna panno 😆

New - 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Napisałam mega długiego posta, nie skopiowałam i mi zjadło 😞
No to jeszcze raz 😁
Cieszę się, że Wasze dzieciaczki robią takie postępy 🙂 Chorowitkom zdrowia a miesiączką piątala 🙂
Aniela tez ostro bryka, non stop zalicza szafę, podłogę, czy pudło z zabawkami- więc guzy i siniaki są u nas na porządku dziennym 😁 Nie stresuje się tym, bo szybko odwracam jej uwagę i po płaczu, więc chyba bardzo nie boli 😁 Nawet luubi się bawić ze mną w bum- wstaje, ogląda się na mnie i upada na tyłek, ja krzycze bum, a ona zaciesza i szybko wstaje, żeby znowu bum zrobić- i tak milion pięćset razy 😁 😁 😁 😁
Odkąd zapodaję jej czopala w dupala mam przespane nocki- więc jednak te zęby dwały jej się we znaki- już są na wyciągnięcie ręki, ale dziady jedne jeszcze dziąseł nie przebiły, trochę Babka ma sraczkę, więc pupa odpażona, na szczęście lekko. Je jak na siebie dobrze 🙂
Dzisiaj mam zamiar się odchamić i jechac do Kutna na trening, w sobotę mecz 🙂
Miś siostry wczoraj ładnie zjadł, ale nadal szukają co mu jest, bo operacja nie przyniosła takich efektów jak by się wszyscy spodziewali 😞 Waży 5kg, więc jak na 3 miesięczne dziecko, to mało 😞
Kocham Was i całuję 🙂
P.S. A teraz skopiuję posta na wypadek gdyby znowu zachciało mu się zniknąć 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hajjjjjjjjjjjjjjjj słońce słońce słońce wreszcie za oknem 🤪 🙂 🙂
gratulałki dla chodziaży jednoręcznych a dwunożnych 😘
u nas Adaśko zaczyna słuchac co się do niego mówi o co się pytamy rozumie wszytsko co jest wokól jego łóżeczka czyli pytamy się gdzie są motylki , kwiatki, króliczek i inne stwory a on tak fajnie spogląda tam gdzie jest rzecz o która pytamy bądź szuka w łóżeczku maskotek jeszcze troche i wytrenujemy wskazywanie palcem 🙂 no i rozbraja nas jak chwyta smoka z ziemi bądź krzesła podchodzi i jak piesek bez rąk łapie w buźke częśc ssącą smoka 😁
a po drzemce mleko i spacer 🤪 nareszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...