Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dzisiaj rozmowę o pracę 😞 jest mi smutno że muszę do niej wrócić no ale cóż trzeba. My będziemy mieli nianie bardzo fajna Pani na szczęście nie bierze dużo 600zł u Nas żłobek 750 kosztuje.Oczywiście w domu od czasu do czasu będziemy zostawiać kamerę ale nasza Ciocia niania 😉 jest polecona od innych rodziców no i znajomej nie ma żadnych nałogów ale i tak trzeba to jeszcze sprawdzić. Kurcze dziwnie się z tym czuje bo jeszcze niedawno sama byłam nainią a teraz ja jej szukam 🙂

Morphi glowa do góry 🙂 ale to brak czasu każdy coś tam o sobie naskrobie i dalej myka do żcia codziennego.

Adaśko Ty spryciulo mała 🙂

No ja już się napisałam to teraz idę wymoczyć brud w wannie 😉 z Mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez uwazam ze homeopatia to nic złňego.

Na FIlipa działa zarówno Camilia jak i Viburcol.

I podobnie jak u Emilki katar przeszedł po homeopatycznym leku w sprayu.

Morf tak jak dziewczyny pisza dzieci rosna i obowiazkow jest coraz wiecej wiec faktycznie zdazy sie ominac jakis post ale i tak wiesz ze bardzo cie kochamy.

Ja na dwa miesiace przed powrotem do pracy juz bzikowalam co to bedzie, jak ja zostawie moja kruszynke itp.
A jak sie okazalo powrót okazał sie bezbolesny i dla mnie i dla młodego.
A Filip jak w zegarku jak przychodzi godzina 17 czeka az stane w drzwiach.
A niedaj borze sie spoznie to mama mowi ze est jakis nie swoj cos mu nie pasuje.
Mój szkrab najukochanszy.

A wracac do pracy niestety trzeba bylo od razu po macierzynskim.
Takie uroki posiadania kredytu 🤢

Dobrze slyszec dobre wiadomosci.
Brawo dla Guciaczka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dla mnie homeopatia czy nie wazne zeby podzialalo bo po to te swinstwa sie lyka zeby szybko skutecznie dzialaly 🤢
wiecie co ja tez zagladam zadziej a juz napewno nie tak intensywnie myslowo jak kiedys poprostu realna codziennosc jest dla mnie bardziej pochlaniajaca uczuciowo i fizycznie niz net 🤢 taka jest moja prawda i nie odpowiadam na posty nie skladam zyczen bo nie pamietam a nie dlatego ze mam to gdzies , skumalam sie z wami podczas calej ciazy a teraz mamy jeszcze wiecej wspolnych tematow ale nie zagladam tu po to by przeslac najpiekniejsze zyczenia i komus sie przypodobac bo chyba nie o to chodzi tylko po to azeby spojrzec co u Was jak babelki sie rozwijaja podpytac jak sobie poradzic z danym problemem 😘 a nasze dzieciaczki robia sie coraz bardziej inteligentne i dorosle 😜i wiadomo ze zdrowsze jest dla dziciakow azebysmy z nimi pobyly jak sleczec na necie 🤢 i bez urazy fajne sa te kamerki bo fajnie sie kogos obserwuje ale troche dziwnie zaczyna wygladac wspoczesne macierzynstwo z dzieckiem na kolanie przed kompem oczywiscie nie dotyczy to kazdej i nie caly dzien ale mimo wszystko 🤢 odrazu przepraszam za me slowa tych ktorych urazilam 😘choc z drugiej strony jest to okno na swiat zasiedzialych w domu mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez dopiero w domu ...
od rana w biegu ...
zreszta wczoraj tez mnie nie bylo
bo tez smigalam 🙂
troche Was chcialam podczytac na miescie
ale dupa z tego wyszla
co odpalilam laptopa to juz musialam leciec dalej ...
takze ostatnio tylko na zakladkach jade 😁
ostatnio w firmie mamy HARDCORE 😲
myslalam, ze w tym tyg sobie odpoczne troche ...
i na mysleniu sie skonczylo 😁 😉
ale nowy towar przyszedl do nas zajebisty
takze jestem happy 😆

nie doczytam niestety
bo wlasnie lece dalej ...
narazka wiec ! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weekend 🤪
jeszcze mąz sie wykaraska z jelitowki i moge gdzies se pojechac

(a tak na prawde marze zeby sie wyspac, dzis spalam chyba 1h, Iggi od 23 przebudzal sie co chwile, do tego maz mial ponad 39 goraczki i dreszcze, wstawalam w nocy, podawalam koszule, zeby sie przebral, bo biedak tak sie pocil ze szok 🤢, od 5.40 juz nie spalam a na 7 do roboty mialam, ech

no ale juz popralam zmienilam posciel i juz jest przytulnie w pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z rozmowy mają dzwonić w środę...zobaczymy co to będzie

Byłam z Lenką u jej kolegi Wojtusia ( jutro kończy roczek 🙂) tylko się zobaczyli odrazu zaczęli się całować 🙂 tak od najmłodszych lat 🙂

dziś nie mam dnia jakoś mi tak smutno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakupy udane 🤪
kiecka i biżuteria na przyszłą sobotę na wesele koleżanki jest 🤪 🤪 🤪

Klapi - udanej impry jutro

tulaski dla smutasków

Ilona - kciuki za pozytywny wynik rozmowy o pracę
Fajnie, że macie niedrogą i poleconą opiekunkę
będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie stwierdziliśmy że musimy dziś walentynki odbebnić 😁 bo w niedziele do pracy wiec nie będzie jak zarwać nocy, tylko czy myszka nam pozwoli?
Dzisiaj z rana moje dziecko wyło- dosłownie przez godzinę myślałam że sobie włosy z głowy wyrwę z radości i żeby było wiadomo dlaczego...fakt dostała gorączki więc albo zęby albo hugo wie co?czyli dalszy ciąg matka nie wie w co ma grabie włożyć a tu jak zawsze jak nie urok to sraczka 😉
Upolowałam dziś buciki z cocodrillo za całe 24 zeta i do twego zajebiste 🙂no i jeansy i bluzeczkę z nowej kolekcji z reserveda- fuck ciuchy z szafy wypadają a ja wciąż małej kupuje....
Ilonka -trzymam kciuki za pracę 🙂dzieje się u was - chata , praca no to już jak będziesz w tej pracy bezpieczna to tylko fasolina życzyć 🙂

O co chodzi z nieobecnością Anki73??wyjechała , brak neta czy porzuciła nas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEWYORK napisał(a):

O co chodzi z nieobecnością Anki73??wyjechała , brak neta czy porzuciła nas?




Ania by nas nigdy nie porzuciała....



Ja w homeopatie troche wierze ,tzc w leczenie tylko homeopatią to nie ale doraznie na cos tam to tak....
tez mnie mało na forumale co tam,takie zycie.
Asienka dobrze napisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem, ale na uno momento bo padam ...
doczytalam na szybko, ale nie wszystko ☺️

NEW udanego swietowania 😎

ilonka kciuki ! 🙂

klapi baw sie jutro dobrze 🙂

JoZo tylko fotek napstrykaj na slubie i chwal sie potem 🙂
a z kim Gu zostawiacie ?
ach! no i doczytalam, ze Guciaczek zdrowy - no to rewelacja ! 🤪

w Homeo ja nie wierze

LOlus spi
ide sie luzowac 🙂
spokojnej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam ochote na imprezę bo taki długi karnawał i co dupa sama z chłopami nie będę szła - laski ze studiów nie dojechały, wiecie czego mi brakuje? - znajomych na "moim poziomie" zonatych i dzieciatych a takich nie mamy tylko mlodych gniewnych niezaleznych a takie zycie troszke sie rozni od mojego codziennego dnia 🤢
tak tez stary poszedl z kumplami mlody poszedl kimac a ja wygulalam redsa malinowego i sie zakrecilam 🤪
jutro z rana jade z mlodym na caly dzien do moich rodzicow jupi jupi jej 🙂 w tym tygodniu poza dzieckiem i netem jedyna rozrywka byla tesciowa 😜
brawo dla joanny ten wozek to parasolka sorry Klapi 😘
Kłapi super ten pojazd dla mnie jedyny minu to ze sklada sie na plasko a nie w parasolke amy takiego wlasnie szukamy i chyba zdecydujemy sie na coneco saturn w miare duze kola roskladany na plasko duza buda do palaka siegajaca 🙂
brawo dla joanny ten wozek to parasolka, sorry kłapi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze nie myśleliśmy konkretnie o parasolce, ale trzeba coś zakupić niebawem
póki co kolekcjonuję wasze linki 😜 😉 😉 😉

Agatta - fotki pewnie będą (choć wielorybica ze mnie, nie zmieściłam się w żadną starą kieckę i musiałam kupić nową rozmiar większą niż do tej pory 😞 )
a Gu zostaje z moją mamą
już dawno było ustalone, że przyjedzie na sobotę
a teraz jak młody dalej chory to przyjedzie już we wtorek
żebyśmy mogli wrócić do pracy 😉

Asienka - my mamy dużo znajomych dzieciatych
a i tak rzadko gdzieś wychodzimy 😞
Dawne piękne czasy już za nami? 😞 😞 😞 😠 😠 😠 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak za nami.
PRzeciez my wszystkie w nokolicach 30.
ja się łątwo nie poddam, owszem życie się zmienilo, ale nadal imprezuje, oczywiescie nie tyle co kiedys i nie tak opstro, bo rano nie ma przebacz.
ale imprezom nie przepuszczam.A na straży a to mama a to Brezdki zalezy. on tez czasami gdzies pojdzie bezemnie.

Asienka nie rozumienm tego "brawo dla joaany ten wozek to parasloka sorry kłapi".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...