Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja niestety sienie moge poratowac tymi ogorkami i kapucha,mam refluks żolądka i takie rzeczy jak cytrusy mleko maslanka kwasne rzeczy mi szkodza a jak mi to i mojemu dziecku.zamiast mleka zwyklego pije mleko sojowe z owocow jadam tylko jablka i banany,ostatnio skusilam sie na ogorki malosolne pychotka:P :P :P :P :P .obawiam sie ze nie bede mogla karmic dziecka piersia bo wiadomo mleko zwykle jest najlepsze i ma duzo witamin,ale za to jadamsery zolte i twarozki,musze jakos sobie radzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Perełka a naproxenem można smarować???
Ja jadłam sałatke z majonezem i popijałam ją mlekiem. A wczoraj jadłam chleb z konserwą (to oczywiście przez was hehe) a później z nutellą. Ogórki wogóle mi nie smakują tak jak kiedyś. Wolę słodkie smaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bała na świńską grypę szczepić. Podobno używają rtęci do jej produkcji. Koleżanka ma siostre w Norwegi i ta jej tak mówiła że dzieci nie zaszczepiu choćby nie wiem co. Chyba tylko na zwykła bym się zaszczepiła. W sumie zwykła jest groźniejsza bo ją zazwyczaj wszyscy bagatelizują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie co do spodni to rozgladalam sie ale nic specjalnego nie widzialam a drogie sa jak niewiem :/ no ale co sie nie robi dla dzidzi 🙂

aha wczoraj bylam z moim mezem w kinie na 2012 - fajny filmik, ale niewiem czy podobal sie mojemu malenstwu bo jak tylko cos w glosnikach zabrzmialo glosniej to "odzywal" sie co chwile :P pewnie sobie myslal "wylaz matka z tego kina za glosno tu ":laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja najchetniej tez sie w spodniach dresowych czuje ale ze pracuje i raczej u nas obowiazuje styl elegancki w pracy to na taki luz nie moge sobie pozwolic, na szczescie wspomagam sie jeszcze spodniami mojej mamy, tyle ze w biodrach i tylku sa luzne a w pasie robia sie po tygodniu ciasnawe 😉
wypilam kawe z mlekiem i chyba dzidzius srednio szczesliwy bo brzuch mi wywalilo jak balon:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...