Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja pamiętam dzień w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży... to był 5 tydzień i 5 dzień... i to było tak niedawno a to już 18 tydzień 🙂 czas leci szybko od wizyty do wizyty 😉
No mi też przepowiadają córeczkę, nawet robiłam sobie te głupie testy na internecie i też wyszło, że raczej córeczka, ale to się jeszcze okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Mamuśki
wpadłam do was na chwilkę ulżyć swojemu sercu.
dzisiaj znów mam dołek. I to potrójny. Kolejne spodnie okazały się na mnie za małe - a tydzień temu wchodziłam w nie bez problemu 😞
Problem numer dwa - zważyłam się - masakra. Jak można przytyć tak szybko 2 kg? Waga na dzisiaj 64 kg, czyli 7 na plus. Ja to chyba słonia urodzę. Załamka chyba muszę jedzenie ograniczyć. W takim tempie to do końca ciąży będę ważyć tone. A problem numer trzy czuję się jak jakiś paskudny Grinch - brzydko jak wieloryb wyrzucony na plażę. Już się dzisiaj z takim nastawieniem obudziłam. Buuuu..... chce mi się wyć 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia nie martw się kochana ja mam tak samo. Brzuch wyskoczył jak z procy - więc garderoba nie ta a i przy okazji całość- więc jest się do czego przyczepić.
Na pocieszenie kochana- przełknij tą gorzką prawdę bo przed nami jeszcze 5 m-cy:P
W 9 m-cu będziemy marzyć żeby wyglądać i czuć się jak teraz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżaliłam się, ale cos nie pomogło tym razem. Chyba przez to że Tatuśko jak zwykle nie widzi problemu i w końcu w ciąży jestem i podaje mi przykład tej znajomej co wam pisałam ostatnio. Coś mnie to tylko bardziej rozeźliło.
Ech... Zmykam pod kołdrę poużalać się nad swoim losem.
Do jutra Dziewczynki.
Miłego popołudnia.
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się, jesteś teraz w okresie , w którym dzidzia najintensywniej rośnie,to trwa podobno do ok 7 miesiąca, potem wzrost dziecka jest spowolniony. Poza tym po porodzie na pewno wszystko szybciutko zrzucisz. Póki co ciesz się, że dzidzia rośnie sobie zdrowo. Niech buja w ciepełku 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwilkę wpadłam zobaczyć co tam u Was.

Madziaa – fajowo, podwójnie, różowo. Brakowało nam tu takiego debelka 🙂

Agatta specjalnie dla Ciebie podaję link strony, którą charytatywnie zorganizowali ludzie z TVP (mój Bart też ma swój wkład bo kręcił te spoty).
Może się skusisz 😉
http://www.przytulpsa.pl/
Dziewczyny zobaczcie, może uratujemy jakąś psią istotkę 🙂
Może ktoś z Waszych znajomych chce przygarnąć cztery łapy?

Klapoucha, ja też się dzisiaj zryczałam przy piosence Mariah Carey.
Bogusia23 – to wina pogody, przecież wiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Madzie bliźniakową, super 🙂

ja na stronke z psami nie wchodze, już jak tylko pomyslałam o nih zła się w oku kreci

wstałam po pieknej drzemce, pomilałam się z mężem, potem schabik z frytkami a teraz lody i ciastko z Mc, ciekawe jaki smak mi kupi (ja nie mogłam się zdecydować)

Bogusia stwórzmy na dzisiaj Klub +7, ja tez tyle przytyłam i miewam słoniowate mysli, ale jak dzidek mnie walnie to od razu uśmiecham się i olewam te kilogramy, mały ssak potem wszystko wyssie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że ciekawy temat mnie ominął - tycie w ciąży 🙂
Ja jak narazie nic nie przytyłam nawet schudłam kilogram, ale brzuszek już mi tak fajnie urósł mama się śmieje, że brzuch mi rośnie jak na bliźniaki hehe 🙂
No to smacznego ja lecę na brzydulę 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...