Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Igor od niedzieli wierci mi sie w brzuchu jak najety 🙂wiecej mam tego wiercenia niz kopniaczkow.
tez tak macie?

poza tym u nas swieto wczoraj mial moj maz urodziny i tesciowa a do tego mielismy pol roku po slubie wiec kolejne swieto, od dzis odprawiamy i jeszcze jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
zanim wróciłam do domu i doczytałam co dzisiaj napisałyście zrobiła się przyzwoicie późna godzina. Pora na wyrko. A muszę jeszcze dokończyć ciasto, które zaczęłam robić dwie godziny temu 😞

Więc się witam i od razu wołam dobrej nocy mamuśki! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo
Wróciłam z kina 🙂 taki niespodziewany i zaliczyłam dwa filmy 🙂 FAME i oczywiście musowo jeszcze raz THIS IS IT,Jacek prosił to mu uległam 🙂

Kllapoucha kreta wrzuć do rury i uciekaj szybko z łazienki to przepcha...

Od jutra na obiad same golonki na śniadanie smalec a na kolacje oliva i dzidzia będzie mądra 🙂 już mi nie dobrze a tylko o tym pisałam...

Teraz mykam spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was
widze,ze samopoczucie dobre a humory swietne-to najwazniejsze 🙂 🙂 ja dzisiaj mam dzien wolny od pracy to bede wypoczywac 🙂 🙂
mam juz 8,5kg na plusie ,buzie mam okragla jak pelnie ksiezyca,ale nie jest zle:laugh: :laugh: kopniaczki czuje delikatne i nie czesto narazie 🙂
zycze milej srody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂 Pogoda wstrętna i chęnie bym pospała, a tu mój tato nadawał za ściana jak katarnka, buzia mu się nie zamykała, tak się rozgadał i o spaniu nie było już mowy 😉 Mały wierci się od kiedy tylko oczy otworzyłam 🙂

Przypomniało mi się, jak mama powiedziała, że bąble zaczynają kopać w połowie ciąży i ja wyliczyłam sobie, że mały zacznie mnie boksować dopiero w grudniu, a tu taka niespodziankę zrobił mamusi i zaczął 24.10 🙂 Dzisiaj póki co, brzusio nie boli 🙂

Dziewczyny tylko ciasta pieką, a mi ślinka leci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA73 wczoraj nie dopisalam,ze ciesze sie ze z dzidzia i Toba wszystko ok, strona misie zawiesila a potem maz przejal kompa.

Ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg:laugh: :laugh: :laugh:
Ale szybko zrzucilam,w pierwsze 2 mies 15kg,papa,najwazniesze ze karmilam piersia i trzymalam dietke co zreszta przy karmieniu wazne! Ale nie odchudzajaca tylko zdrowa 🙂 zero slodyczy i "junk food" przeciez nasze dzidzie jedza to co my 🙂

Teraz nie czas na liczenie kaloriitylko dbanie o zdrowko naszei dzidziusiow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoł.
Wygrałam z wanna, nie było łatwo 🙂
Byłam jeszcze wczoraj na imprezie firmowej Brzydkiego i było bardzo sympatycznie.Ma fajne osoby w pracy.
U mnie to nawet nikt nie zadzwoni zapytać jak się czuję, ba nawet czesc tylko odmrukną jak pojade zawieść zwolnienie.

Wazyłam sie wczoraj wieczorem nago 4,3 kg do przodu.

Ktoś pytał o kopniaki to 17tc i 1 dzień. Wcześniej łaskotki.

Ja przyłączam się do klubu "usg 30.11" idę dobadać Kruszynę i naf=grać filmik 3/4d.

Buziaxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mi mama zakupiła RAJTUZY 😁 Takie grubaśne, cieplutkie, ale nogawki wyglądają, jak rękawy od swetra 😉 No ale najważniejsze, że brzuszek nie zmarznie 🙂 Nie mogłam już nosić rajstop, bo we wszystkich cisnęła mnie guma- pod brzuchem, nad no i oczywiście na brzuchu. A zauważyłam, że jak coś ściśnie mi brzuch na chwileczkę, to zaraz robi mi się słabo- tak samo bylo, jak ubrałam na chwilę rajstopy- w biegu je ściągałam 🙂
Ubiorę moje rajtuzy i będę wyglądąać tak 😉 [img size=285]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2353_500_1_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...