Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc ponownie 🙂

... natrzeslam sie w tych tramwajach a teraz jeszcze 30 stron zaleglosci 🤢 ... a jeszcze jakis facet przez cala droge - w tym tramwajowym scisku - macal mnie po tylku 😠

... widze, ze tematyka przerozna - od pepkow, przez wozki a na tesciach sie skonczylo 🙂

pepek zawsze mialam wklesly, ale teraz powoli sie splyca takze chyba ostatecznie wyjdzie na zewnatrz ( wyczytalam przed chwila, ze to moze byc boy 😉)

jesli chodzi o tesciowa to zauwazylam to samo - jakas taka zazdrosna sie zrobila, wiadomosc o ciazy przyjela raczej srednio zadowolona ( mimo tego, ze z Konradem jestesmy razem 6 lat 🙂) nie wiem co ona sobie wyobraza, ze bedziemy tak wiecznie z jej malym "synusiem" chodzic za raczki bez slubu i bez dzieci ? ciezko powiedziec ...
dobrze, ze chociaz moi rodzice sa kochani i zawsze moge na nich liczyc ...

a jeszcze przed chwila kolezanka zadzwonila, ze jesli utylam tak malo do tej pory ( bo utylam z 3 kg ) to bardzo zle dla dziecka - wg niej powinnam utyc tak z 20 kg - wtedy byloby idealnie ... uwielbiam takie kolezanki co to maja dobra rade na kazda okolicznosc 🙂

... a teraz siedze sobie i jem winogrona - mniam 🙂

ale sie rozpisalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattko, to według twoich koleżanek jak ja póki co schudłam 3 kg to moje dziecko będzie głupie, śmieszne 😉
Nie ma co..ciocia "dobra rada" jest najlepsza. Mi powiedzieli, że powinnam jeść codziennie tłuste obiady, żeby dziecko duże i silne rosło 🙂 A mnie w ogóle nie łapie na tłuste 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taką sąsiadkę, która, jak powiesz, że boli Cię głowa to ją też boli, jak powiesz, że kłuje cię w brzuchu z lewej strony, ale tak bardziej z tyłu- to ją boli albo kiedys bolało dokładnie w tym samym miejscu 🙂 śmiech na sali z takimi ludźmi, a najlepsze jest, jak któraś nigdy w ciąży nie była, a wie WSZYSTKO na ten temat i sypie radami jak z rękawa, mimo, że wszystko to kompletne bzdury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda, że w autobusach nie reagują tak na ciężarne, albo w kolejce. Ostatnio się 40 min wystałam i po mimo że moja kumpela głośno komentowała, że to chamstwo bo jestem w ciązy a młodzi ludzie nie chcą mnie przepuścić to nikt się nie ugiął 😞
i poza tym brzuszek już mi trochę widać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... nie jestem pewna czy chodzi jej o "madrosc" dziecka, ale nawet nie wnikam dlaczego mialabym przytyc 20 kg zeby nie nasluchac sie jakichs nowych madrosci 🙂

a tak, ze wszystko ja boli lub juz bolalo i w ogole to miala wszystkie choroby swiata to jakbym slyszala moja stara "tesciowa" - pamietam jak kolekcjonowala sterty gazet/ksiazek medycznych i kolorowymi mazakami robila obok notatki lub zakreslala choroby ( ktore zapewne niebawem mialy sie u niej pojawic 🙂 )- to sie po prostu nazywa hipochondria 🙂 szkoda gadac ...

a z tym olewaniem ciezarnych w kolejkach, tramwajach itp to prawda ... ostatnio banda emerytow sie na mnie rzucila z takim odruchem nienawisci, ze prawie musialam uciekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
kurcze wkoncu zdazylam przeczytac wszystko co tam wypisalyscie :P mialam chyba ze 40 stron he musze tu czesciej wpadac moze nie bede miala tyle do nadrobienia :P
wiec tak wiekszosci to juz niepamietam ale widzialm fotki brzuszkow jak sie nie myle od ilonb i iskierki poprostu super 🙂
Emi super ciuszki kupilas juz dla swojego malenstwa i sliczne obraczki 🙂 stresujesz sie?bo to juz tuz tuz :P
a co do poscieli to bogusia jest poprostu boska tez ja dodalam do ulubionych moze sie skusze :P bo naprawde warto!
aha wspominalyscie cos jeszcze o pepkach :P wiec moj sie narazie nic nie zmienia tylko cycki bola jak niewiem :/
to tyle co zapamietalam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...