Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kirrke ale te wizyty u lekarza to chyba najlepsze 🙂

Ja się już doczekać nie mogę a w czwartek do 18;45 to chyba szajby dostanę.

Ale te nasze dzidziusie są pazerne wszystko nam zabierają zamiast się podzielić.Zaczynam robić się brzydka i jak to mówią na dziewczynkę ale i tak będzie chłop 🙂

A oglądałyście reklamę Bebiko jak te dzieci się śmieją i na końcu jest ten chłopczyk co śmieje się jak ta babajaga na miotle??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną konserwa od początku ciąży chodziła ale bałam się jeść jak widziałam ten program na temat starego mięsa co do konserw dawali...bleee

Ale jak dziewczyny jedzą to zjem i ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wczoraj byłam roztrzepana starsznie. Zapomniałąm portfela z pracy. A w nim wszystko miałam. Dobrze że koleżanka dłużej zostawała to mi go przywiozła. A jak mi leciało wszystko z rąk. Masakra. Na szczęście dziś już jest lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii mam do Ciebie pytanie.Czy czujesz ranoo macicę jak chce Ci się siku albo w nocy?? Ja mam zawsze taką twardą...troche mnie to martwi 😞 ale na szczęście lekarz w czwartek to mu powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuję macicę bardzo często, a taką twardą to miałam ostatnio po orgazmie, aż sama się bałam strasznie. Tak wystawała i taka twarda. Ale to może i mam nadzieje, jest normalne.

Dziewczyny macie kreskę na brzuchu? Ja mam bardzo bardzo jasną i idzie tak jakby co raz wyżej już prawie do pępka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Klapoucha tego nie mam ale ostatnio czuję ciężkość w brzuchu 😞 jakbym kamień nosiła,zwłaszcza rano jak brzuszek jest mniejszy 😞 nie wiem co się dzieje ale się martwię bo w internecie poczytałam że twarda macica i taka ciężkość przepowiadają poronienie i oczywiście mam już stracha 😞

Zawsze sobie mówię że nie będę czytać neta bo głupoty piszą ale ciekawość ludzka jest większa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja mam tak pośrodku i jest to kulka wielkości dłoni i chyba nie potrzebnie robię dym bo teraz też ją czuję może przez to że nie mam tłuszczyku i jest zaraz pod powłoką brzuszną...chudzielce proszę dotknąć brzuszek i sprawdzić czy też to czujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...