Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam i od razu wzięłam się za sprzątanie i zapełnianie tych moich ikeowskich pudełak.
Niestety, buuuu, nie widziałam bobo, ale jest wszystko w porządku. Nawet mam Duphaston odstawić. Receptę profilaktycznie dostałam i gdyby coś to mamzacząć brać.
Szyjka zamknięta, macica rośnie, wszystko jak należy, słuchałam też serduszka przez jego detektor. Wali jak dzwon.
Mam wyjąć kolczyk z pępka, a no i dostałam zelazo bo krwinki czerwone poleciały na łeb na szyję 🙂
To wszystko. Malucha zobaczę dopiero za jakieś 5 tygodni na połówkowym (no chyba, ze sobie pójdę sama 😉 ) w 22 tygodniu.
Teraz wcinam kanapeczki z pasztetem francuskim z pieprzem, mmm... i ogórek kiszony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta w sumie za racja. za 20zł to jakbym oddała 😉

Anka super, że z Dzidzią ok, choć trochę szkoda, że nie pooglądałaś...

emi może spróbuj kąpieli albo delikatnego masażu? a może wypij coś ciepłego - też rozluźnia. jak będziesz szła do gina to spytaj, co to może być. ja sobie robię notatki, bo później jak jestem na wizycie to nie pamiętam nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mój gin powiedział, że kłucie to też wtedy, kiedy macica rośnie-mnie też czasem coś pokłuwa w brzuchu, a potem widze, że brzusio większy sie zrobił 🙂 I gin ze szpitala i drugi- ordynator powiedzieli mi to samo, więc to pewnie to 🙂 Dzisiaj np. brzuch pobolewał mnie od rana, niedawno przestał, i w miedzyczasie też kłuł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze 🙂 ogladam sobie teraz nasza-klase i widze taka daleka znajoma ( z liceum ) - nigdy nie nalezala do jakichs mega atrakcyjnych laseczek, zawsze taka wstydliwa i skromna a teraz MEGA GWIAZDA 🤪 SUPER wyglada 🤪 ... i meza ma jakiegos takiego ladnego - amerykanskego 🙂 ... normalnie ciacho ...

( taka mala dygresyjka ☺️ )

emi1986 pewnie jakas niestrawnosc - bo przeciez musi byc dobrze ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za kciuki. W sumie to nie mogło być inaczej niz dobrze skoro wszyskie zaciskałyście piąstki 🙂
Mnie też czasem tak pokłuje dziwnie koło pępka, takie kłucie co pół minuty, krótkie i trwa nie raz pół dnia.
Jak tak sobie obliczyłam to usg będę robić gdzieś 17 grudnia dopiero. Jak ja to zniese, to ja nie wiem 😞
Mam nadzieję, ze mnie nie przełoży na po Nowym Roku bo go chyba oskalpuję 😉
W sumie to fajnie, jak przed samymi świętami nagramy filmik, to będzie co pokazywać rodzinie w święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...