Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kawe przed ciaza pilam raz dziennie, jak zaczelismy starac sie o dzidziusia to odstawilam, od tygodnia zaczelam znow sobie popijac rozpuszczalna z mlekiem, ale dzis sie zle po niej poczulam, moj lekarz powiedzial ze jedna mala delikatna rozpuszczalna dziennie nie zaszkodzi jak ma sie ochote,
co do herbaty pije ja litrami, nie przezyje bez niej dnia,
natomiast nie przelkne sokow owocowych, coli itp, mam okropny posmak w buzi po nich, lubie jeszcze syropy z woda przegotowana, samej mineralnej nie pije bo ubzduralam sobie ze boli mnie po niej gardlo:P
ale jak chodze do lekarza to babki zawsze maja ze soba 1,5 litrowa muszyne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba faktycznie nie bede sie szczepic nie byly testowane na kobietach w ciazy 😞 😞 mam nadzieje,ze mnie ominie tylko pracuje w polskim sklepie i mam bardzo duzy kontakt z ludzmi 😞 😞 😞
co do kg to mam 8 kg na plusie 3 kg w niespelna miesiac,ale nie przejmuje sie 🙂 🙂 🙂P: w poprzedniej ciazy przytylam 22 kg i wszystko zrzucilam karmilam do 15 mca piersia i waga po 3 mcach sama spadla bez odchudzania 🙂 🙂 🙂
brzuch mam juz tak duzy jak w poprzednich ciazach w 6-7 mcu,ale tez sie nie przejmuje 🙂 🙂 na szczescie dzidiza codziennie daje juz o sobie znac,ale sa to delikatne kopniaczki u gory z prawej strony kolo zeber 🙂 🙂
zycze milego dnia ja zaraz do pracyu 🙂 🙂 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, nakroiłam się o która ma ochotę na leczo od Kłapouchej?

Perełka te tygodnie same przeskakują i oblicza na podstawi podanej daty porodu. Mi sie naprawdę tygodnie zmieniaja w sobotę a tu w czwartek, ale to olewam.

Herbataka tak, ja już z 17 opakowań wypiłam 🙂
też jakoś soków nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj mezulek ostatnio zasmakowal zurawinki i zakupil nam syrop malinowy z zurawina, calkiem calkiem
perelka ja mam nadzieje ze po tym badaniu z glukoza tez mi przejdzie ochota na slodkie, bo poprostu ostatanio to tylko slodycze wtryniam czekolada z orzechami, 3 bity, jezyki itp itd!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Kłapoucha poproszę

u mnie ogórowa zaraz będzie się robić, to przez te wasze zgagi 🙂 i kurczak z ryżem i warzywkami

a co do herbat, zwykła czarna i melisy z gruszką albo pomarańczą z vitaxa, pycha

ale kawa rządzi, codziennie pije ricore, a jak boli głowa albo senna jestem to rozpucha i duzo mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do moczu.Sorrki że tak w porze obiadowej.
Ja też miałam bakterie i co się okazało, żle go oddawałam.
Potem okazało się że:
1. trzeba sie podmyć bo bakterie z cipki po nocy wpadaja do pojemnika.
2. musi to być środkowy sik, bo poczatkowy sik ma bakterie z ujścia.
3. pojemnik musi być sterylny, ja nakupiłam z 5 w aptece po chyba 50 gr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienko1 napewno ci ochota minie na slodkosci uwierz mi ze nie bylo to zbyt dobre gorzej niz miod kiedys zanim bylam w ciazy tez slodzilam herbate 3 lyzeczki jadalm czekoladki ciasteczka a teraz juz na to patzrec nie moge.

Klapoucha chetnie skosztuje twojego leczo,ale zapewne zanim by do mnie doszlo byloby juz nie zjadliwe i zimne;p;p;p;pi tez nie bede\zwracac uwagi na te tygodnie miesiace bo juz glupieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...