Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kapie Maje a on co się stało widze że jesteś smutna, no to mówię ze bezsensu o tym móić bo to dotyczy jego i nie zrozumie jak zwykle o co mi chodzi i jesli pozwoli to podąsam się sama, na to mezus w sumie tak po co mam się denewować. Zrobiliśmy razem kolację (pojechał po świezy chleb) ja się nawdupiałam jak szalona, ale jak tej podłogi nie umyje to jutro na obiad dostanie zupkę chińską, foch po całości będzie, a poki co nie zapowiada się żeby było inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzielnie czekam na to mieszkanie miało być 3 miesiące leci 5...tydzien sie jeszcze przemieszcze
hanka fioletowa boska my tez sie juz musimy na zime szykowac i jakies buty jesienne zakupic 🙂
a lila teraz stoi w lozeczku ze smutnymi oczkami i mowi do mnie mamo amm aammm a ja jej pokazuje ze ma butelke w lozeczku jeszcze a ona rzuca sie na nia jak nie najedzona 🙂
daje mi ostatnio w kosc ale kocham ja
teraz spiewa britney spears czy jak to sie tam pisze
lila super spiewa musze wam nagrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😘

Sztunia - brzuch na medal 🤪
oczywiście zazdraszczam
a mąż niech się chwilowo wypcha,
wsadź go na karnego jeżyka czy innego zwierzaka 😉

Agatta - ja też ostatnio myślałam o spotkaniu
bo wieki się nie widziałyśmy 😜

Klapi - przypomnij od kiedy ty w tej kawiarni, już mam chętkę na dobrą kawkę z rabatem 😉 😉 😉

Emi - no faktycznie ciule 😠 😠 😠

Całuję was wszystkie
a dla Moni - nieustające przytulasy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
madzia graty,ja nie mam problemów z rozstaniememi wyje jak wychodze do pracy ale co mam zrobic?płakac mi się chce ale wychodzę ,bo musze 😞macha mi w oknie i po niby 10min zapomina 🙂

Ilona ,tak to juz jest z rodzicami,ja kupe lat pracuje z dziecmi i wiem ze rodzice są niewdzięczni ,niestety taka prawda(są wyjątki)co bys nie zrobiła i tak tego nie docenią 😞ja juz się przyzwyczaiłam do tego,serio,nie czaje takich ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!
U nas z jedzeniem jest tak samo jak ide z Lena do miesnego to Pani odrazu wazy 5 parowek z szynki 4 mi pakuje a 5 Lence do reki 😉 wtedy mozna robic spokojnie zakupy dalej 😉 Rano jak ide z Dziewczynami do sklepu to wszyscy zawsze wielkie oczy ze ide grzecznie trzymajac sie za rece i ladnie czekaja w sklepie w kolejce ale i tak mi co chwile mowia am am 🙂 smieczne sa te nasze potworli stworki

Iskra i dlatego ja juz dzieci pilnowac nie bede bo chociaz staje na glowie stres powujny a inni i tak wdziecznosci nie maja. Super karny fiutek 😉 chyba trzeba kogos na nim posadzic.

Wystawilam Lenki ubrania na sprzedaz i oczywiscie znow ludzie mysla ze za darmo cos dostana a mi z nieba leci.

Ide bo potwornicka przyjechala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

widzę, że kłopoty małżeńskie to nie tylko u mnie!
mój myśli że służącą w domu!! jego niedoczekanie!
ostatnio kazałam mu wyjść bo nie mogłam na niego patrzyć!

Sztunia, Twój to i tak odważny, żeby kobietę w ciąży denerwować.
Ja to strasznie awantury o byle g... robiłam 😜

Ilonka powodzenia w szukaniu pracy, oby była fajna za satysfakcjonujące zarobki 🙂

Iskra, Xa zdarza się płakać jak idę śmieci wyrzucić! 😞

Klapi, Ha fioletowa pięknie się prezentuje zimowo!
My do zimy kompletnie nie przygotowani 🥴

Graty ślubowe, Madziaa nie zrażaj się naszymi narzekaniami,
małżeństwo ogólnie rzecz biorąc jest fajne! 😜 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście że męża posadziłam na karną skórkę, i poki co wstepu do sypialni nie ma foch na maxa a to co mi mówił w sypialni to tak jakby poł mózgu mu wyparowało

karny kutas dla michałka, 🙂
robię pomidorówkę ze świeżych pomidorów, umyję podłogę , żeby mężus widział że jednak coś robię i zabiorę się wkońcu za prasowanie 🙂

fioletowa Ha boska, widizałam nawet fajne zimowce w deichmanie, te z misiem takim forma, i nawet nie drogie tylko że włanie one takie fioletowawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=zMnB-7C5GM0&feature=related oglądam z Lenką kółko graniaste a raczej tańczymy do piosenek i trafiłam na to

w sumie to przykro na to patrzeć 🤔


a tak w ogóle to witam wieczornie

u nas też foch
😠 😠 😠

no i mam nadzieję że Gu się nie rozłoży żłobkowo
bo za tydzień szczepienie
a gil już się pojawił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...