Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie kolo zlewu nie może być bo nie bedzie pasowac blat chce cały a jak taka wysoka pralka bedzie wygladala???
ku... straszne to budownictwo jest mieszkania nie ustawne a łazienka i kuchnia to wołają o pomste do nieba...
klapi czy będziesz zła jeśli zgapie od ciebie Jasia? Strasznie mi sie takie cos podoba
ale imię wezme inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka1986 napisał(a):
no wlasnie kolo zlewu nie może być bo nie bedzie pasowac blat chce cały a jak taka wysoka pralka bedzie wygladala???
ku... straszne to budownictwo jest mieszkania nie ustawne a łazienka i kuchnia to wołają o pomste do nieba...

Sorry Em, ale ja nie mam w zwyczaju darowanemu koniowi w zęby patrzeć. Jak tak tam strasznie to weż kredyt i kup sobie chatę z ekstra łazienką i kuchnią, albo coś wynajmij i bul haracz jak ja 🙂 Najproścej to kupić nową pralkę a tą opchnąć. Niestety kiedyś tak po wacku budowali, u moich rodziców da pokoje to porażka, jeden klitka, a drugi dłuuugi a wąski 🤢
Monia 😘 😘 😘
Chorowitki- zdrówka!
Aniela też się wita, mówi tse=cześć, dzie= dzień dobry, dla porównania dzie= dziękuje 😁 😁 😁 płe=prosze, ale i tak najlepsza jest fafa=chrupek kukurydziany i dzisiejsza nowość ze=jeż 🙂 ładnie mówi Ania= Ań To tak żeby być w temacie. Padam na ryja- wzięłam na jutro wolne- niech Anielka ma od czasu do czasu oboje rodziców przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zeby wziasc kredyt to trzeba miec prace...i za co go spłacać a ja nie mam w naturze nabrać sobie kredytów zeby zrobić zastaw się a postaw a potem nie mieć co dziecku dać jesc ...
i to nie jest narzekanie...
tylko podziwiam tych ludzi co projektuja takie chalupy i robia w taki sposób łazienke i kuchnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przecież nikt Ci nie każe brać kredytu, pokazuję Ci inne wspaniałe możliwości, które fundują nam nasi miłościwie panujący. Kurde Em nie wydziwiaj, ciesz się że masz chatę, a nie!!! Przykro mi, że odebrałam Twoją wypowiedź jako narzekanie, bo w moim odczuciu właśnie narzekałaś, ale widocznie my Polacy juz tak mamy.
I nie wydaje mi się, że branie kredytu na mieszkanie to zastaw się a postaw się, bo w moim przypadku to będzie knieczność, bo raczej nie mogę liczyć na to, że dostanę mieszkanie z nieustawną kuchnią i równie cudowną łazienką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra proszę się przyznac kto mi buchnął pulmex baby , ja pierdziele byl i nie ma o!!!
Poki co slońce zajebiaszcze, Nadia kaszle że aż sie dławi i pluje charami z nosa mega gile lecą wstała o 5.30 poleżała do 6.30 a od 7.00 do teraz szukałam maści .............koniec poszukiwań bo się wkurwiłam na caly dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry weekendowo.
Moze juz nie długo bedzie mi sie dane witac w soboty jak mnie kolezanka zaprzegnie do roboty w weekendy. narazie odgraza sie ze ma studenciaków. a to jej wiekszosc pracowników w takim wieku, tylko my dwie 30 dziechy 🙂

Jaśka prosze zgapiać jak najbardziej. Tylko rajstope wyprac najpier a nie taka prosto z gicy 🙂

Załozyłam hani spodnie na 92 a one dobre. i nie ze ciut przy duze tylko dobre kurcze, ja nie nadązam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry, Dobry 🙂

miala byc wycieczka do Tesciowej za miasto
a tu sms, ze Kobita chora i nie jedziemy
a szkoda nawet ...
bo pogoda fajna ...
w ogrodzie by sie posiedzialo, grilka zrobilo ...
a tu dupa blada

a tak w ogole to dysk mi padl w kompie ...
i wszystkie foty ( w tym wszystkie LOlki ) poszly sie jebac
no po prostu zajebiscie
bedziemy dane odzyskiwac
ale chuj wie co z tego wyjdzie
ech ...
nie ma to jak poprzeklinac sobie z ranca 🙂

Ha rosnie jak na drozdzach
my caly czas 80/86 sporadycznie
klapi masz jakies pizamki na zbyciu ?
i za ile ?
bo poszukuje pilnie

NEW graty 1000 😎
ja to tu pierdole jak najeta ...
az wstyd pokazywac ile tych postow naskrobalam 🙂

Ps. Jacha tez zgapiamy ! ( klapi opatentuj pomysl szybko ! ) 🙂
tylko tak patrze, ktora tu poduszke by rozpruc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata to ty prym wiedziesz 🙂
Kurcze drugą nogawke wywalilam 🙂 to bym wam zrobiiła Brata bliźniaka 🙂
Piżamy chyba nie mamy bo sama zagarnelam Ha do złobka, ale moze mam na niedzwiedziej, nie ogarniam co tam jest....

Kiepsko z tymi djeciami ale na pewno uda wam sie je odzyskac!

New wiesz moze twoje słowo na wage złota.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New jak to zwykle bywa diabeł ogonem nakrył 😉

Agatta wiem co to za ból z tym dyskiem niedawno też Jacek działał bo nam poszedł ale udało się wszystko odzyskać 🤪 no i dlatego wszytsko zgrywamy raz na tydzien an dysk zewnetrzny

aha... DZIEN DOBRY

idziemy na sniadanie sprzatamy a potem na wies na wies jedziemy na grzybki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie macie z tymi grzybkami ilonka
ja uwielbiam grzyby zbierac !
sam pobyt w lesie jest cudowny ! 🙂

no wlasnie jak sie uda odzyskac te foty
to juz bede zgrywac
zeby wiecej nie popelnic tego bledu ...

klapi a gdzie te skoki beda spadochronowe ?
moze bysmy pojechali z Wami pokibicowac Brzydalowi ? 😆
a pizamki to kiedys mi pokazywalas w Babalutku takie ladne ...
jakby co to daj cynk !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas też wypady nie wypaliły, pierwsza opcja zoo z przyjaciólmi i ch dzieckiem, ale wczoraj ala z gilem wróciła ze żłoba i klops. Druga opcja wioska, bo jezcz tam anieli nie widzieli, okazało się że ciocia z wujkiem grypę mają 😞
Rajty na Jaśka mam pomarańczowe, bo kiedys mąż mi wyprał i straciły elastyczność 🤢
Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...