Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
Sto lat Emilko zdrowia, szczescia i znalezienia pracy i czego sobie tylko zyczysz!
a u mnie ogolnie dupiato
lecze jęczmien na lewej powiece od tygodnia, smaruje mascia ze sterydem wpuszczam krople do oczu i co mi sie wczoraj zrobilo jęczmień na prawej powiece 😠 😠 😠
kurrrrrrrrrrrrrrrde
wiec za chwile chyba oslepne calkiem 🤢
a jutro jade na wies bajer, ciekawe jak poprowadze
w pracy
dupiato
autystyk zaatakowal drugiego autystyka i pogryzl mu rękę, bo przed obiadem nie dokonczyl ukladac puzzli w swojej sali!
a ja na przerwie bylam dzis sama i prosze panstwa ja nie jestem w stanie uchronic dzieci przed agresja ja waze 60 kg a on ponad 100
porazka

no i pogoda do bani ide sie upic chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[size=4]STO LAT EMI!

u nas taka kontrolna kontrola
bo posikiwania nagminne
ujawniła jakąś mega infekcję 😞
więc to pewnie nie dolecznie
z poprzedniego razu, oszołomy 😠
i czekamy na skierowanie do szpitala na usg nerek i uk ładu moczowego
antybiotyk na 7 dni na razie
kurwa mać. o.

pogoda do dupy również.
kwitniemy w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam przegląd w Misia starych ciuchach i cały wór mi się różności nazbierał.
Teraz trzeba oddać i bedzie spokój i miejsce na nowe zbiory 😉
A to dziady Ania.
Kciuki za Matysie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Emilka dołączam się do życzeń, wszystkiego co najlepsze.
Okazało się po testach że Kajka nie jest alergikiem więc że się dusi to nie od astmy oskrzelowej. Dobrze że nie posłuchałam 2 miesiące temu alergolog i nie podawałam jej sterydów wziewnych. No i w sumie przez ten czas nie dusiła się. W takim razie jeszcze zostało sprawdzenie serca. Dwóch lekarzy słyszy u niej szmery więc duszności i częste choroby mogą być tego skutkiem. Oby nie , ale muszę sprawdzić bo już nie wiem co jej podawać jak się dusi skoro nie ma astmy.
Nowe panie Zuzki w przedszkolu twierdzą, że ona jakość szczególnie nie bije innych dzieci jak o tym mówiły poprzednie panie. Podobno zdarza się jej kogoś szturchnąć lub wyrwać zabawkę ale inne dzieci tez tak robią, więc nie jest jakąś najgorszą łobuzicą. Tylko zuzka wymyśla czasami że nie chce iść do przedszkola ale jak wraca to jest zadowolona ale mega zmęczona bo nie ma już leżakowania.
Dzisiaj po kąpieli postawiłam Kajcie na narozniku a ona podskoczyła i uderzyła mnie główką w czubek brody. Bolało mnie na zawiasach jak zamykałam ale masowałam sobie i cos sie przestawiło i teraz nie moge szeroko otwierac. Kajcia się chyba przestraszyła bo pytała czy boli głaskała po głowie, przykładała klocki do twarzy( chyba chciała ochłodzić jak ja to robię gdy naibje sobie guza) i całowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam super zielony na ścianie. Bleeeeeeee
Plus do tego równie mdły różowy. Czyli każda płytka zaklejana osobno. A fugi zostawiałaś czy jakims paskiem zaklejałaś?
Poproszę o zdjęcie 🙂
Po zakupach - bolą mnie plecy. Miś koniesznie chciał rozjechac wszystkich w biedronce wózkiem 🤢

Mąż własnie gotuje - przygotowuje farsz na krokiety z pieczarkami i serem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...