Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
strzałka

mnie sie w glowie kreci,chyba od kregoslupa,plecy mnie bola niemilosrnie
chlop wkurza bardzo
a najbardziej to to zejemu bzykacsie chcemnie nie, imi pierdoli ze trzeba cos z tymzrobic, wiec mu mowie zetood karmieniai czy niepamieta zeprzymajce byloto samo,a on skorotak mowisz tochyba takjest agggggggghhhhhhh, wiecie napisałamtomozetak prostoz mostu ale ogolnie mnie wkurza 😞
polkama katar chyba odzebów

bylismy wczoraj na festynie
i kolejnydowodjakiejamamduze dziecko
jej praca wisialawsrod innych prac dzeci, na tskimduymzamku zjedzala dmuchanyminakaruzelijezdzila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
za godzine do pracy

emi- a ja widzialam pogode dlugoterminowa to poza chyba 3 dniami brzydkimi bedzie lato 🙂

mlody u tesciow na dole, sam sobie poszedl i powiedzial papa 🙂

a ja na chlopa dalej wkurzona, zle mi sie zrobilo jak przyjechalam, a on czemu tak szybko, siedzial na kompie i gral a ja targalam walizki i torby na gore, wchodze a burdel z piatku jak byl tak byl, nic nie ogarnal nie mowie juz o powycieraniu kurzy, a kuzwa pol soboty sie lenil i cala niedziele

zle mi to sie wydarlam na niego i mam focha jak stad do morza, a on laskawie teraz mi smsy pisze czy sie wyspalam, niech sie wali 😜 🙂

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kahna. Ja mam w miare blisko do wrocka ale tez musze tutaj szukać. Bo wtedy to bym tylk Miska oglądała jak śpi 😞
Miś już jakis miesiac łazi sam po schodach. Nawet bramka ściągnieta. Teraz tylko czekam az się wywali pierwszy raz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha przyjechal do mnie tesc z kacperkem
looooo jak sie zdziwil ze mai nie ma i jeszcze bardziej sie zdziwil ze mam taki balagan, wiec mu powiedzialam ze wlasnie sprzatam
oczywiscie sprzatania nie przerywajac pogadalam z nim i poszli
i jak slysze teksty ze kacper nie placze jak chodzi do przedszkola to mnie krew zalewa ma 5 lat i rok juz chodzil, no i kolejny raz pytal sie mnie czy majka placze, no chyba se wydarowac nie moze ze nie

aaaaaaaaa chuj mu w dupe, juz o nim nie gadam

a tak o schodach my nigdy nie mielismy barierek i jakos poszlo 🙂 mam nadzieje ze przy poli tez bedzie spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi ale dojedziesz dzis?

maz kąpie syna, a ja pije Desperadosa 🙂

wkurw na meza sie zmniejszyl a calkiem zniknie jak mi nowy tel kupi 😉
i wlasnie sie dowiedzialam, ze chlop idzie jutro na 8 h do pracy od 14 do 22 i sie nie moge nadziwic ze bede go miec na noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...