Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bogusia ten ?
http://allegro.pl/koralowy-golf-sweter-warkocz-zlota-nitka-italy-i2856886445.html
juz sie skonczyl 🙂

teraz mam taki miętowy:
http://allegro.pl/mietowy-golf-sweter-warkocz-zlota-nitka-italy-i2883706068.html

a za jakis czas bedzie jeszcze bialy i bezowy
chyba
nie pamietam juz tych wszystkich kolorow :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry,

Bogusia tez bym się wkurzyla.

U nas drugi dzień ciszy.
Super święta mi się zapowiadają 🤢

Dobrze że dzieci od rana uśmiechnięte dodają energii 🙂
Liv rozgadana, a Filip idziemy dzisiaj po schodach do rodziców i pyta się
- Mamo co tak pięknie pachnie?
_ Może ktoś coś piecze albo gotuje.
- Mamo myślę że ktoś robi potrawy na Wigilię. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak Michaś.
No nie! Kurcze pieczone!
A ja chciałam koralowy.
W mietowym bym wyglądała jak pół dupy za krzaka. Nie mój kolor...
Chciałam jakis zywy kolor bo moje swetry to jakies szaro-bure.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmszę ochłonąć bo aż się zagotowałam. Zuzka się złościła,ja nie zwracałam na to uwagi i zaczęła podskakiwać. Babka siedziała obok i specjalnie podłozyła nogę nie wiem czy żeby Zuza upadła czy żeby mieć pretekst by uderzyć. Potem zaczęły się wzajemnie deptać i patrzę a babka się zamierza by uderzyć Zuzę w głowę. Tak wrzasnęłam na tą głupią starą babę, że aż zaniemówiła i tak siedziała spokojnie. Już nie będę nad nią tak skakać bo więcej jej czasu poświęcam niż dzieciom. Robię to wyłącznie dla mojej mamy pomimo że to matka ojca. Ona oszukuje i wykorzystuje dobre serce mojej mamy. Niedługo w ogóle przestanie chodzic bo tylko siedzi na kanapie u rodziców i ciąglę woła mamę to by jej coś dała to, zeby jej coś powiedziała bo jest ciekawa. Moja mama lata a przeciez babka nie ma chorych nóg a tylko głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nebbia babka powinna trafić do domu opieki albo dostać opiekunkę bądź pielęgniarkę.
Jest niebezpieczna dla sibie a zwłaszcza dla dzieci.

Agata zakupiłam sweterek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop marnotrawny wrócił.
Powiedziałam ze juz sobie kupiłam prezent gwiazdkowy 😜
Miś to wszystkie drobniaki wrzuca do skarbony.
W zasadzie to go samo wrzucanie obchodzi.
A jak tylko znajdzie gdzies jakies zagubione grosiki w domu od razu pedzi zeby wrzucić.
Narazie zbiera na rowerek ale rozetniemy skarbone dopiero jak bedzie pełna czyli pewnie za rok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
wróciłam z pracy przed 19
była wigilia
miło sympatycznie
teraz długi weekend i dopiero 2.01 już na 8h.
Narazie mi się podoba.
Papierki, porządki i jakieś pracę na komputerze
szefowa miła
rozmawiamy na wszelkie tematy nie tylko służbowe 🙂

Nebbia faktycznie strach dzieci z babcia zostawić. Nie myśleliście o jakoś domu opieki czy coś?

A gdzie Iskra i Ania i Ramka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nabbia jak czytałam posta to faktycznie myslałam o tym czemu nie ma jakiejś innej opieki
a widze że dziewczyny też temat poruszyły
ciezko mi tutaj ocenic, ale ona być moze po cześci rozbi z was służbę, po pierdnie i trza leciec bo babka schorowana...
tymbvardziej że dzieci maja z nia przechlapane

kahna widze że promieniejsz
ja ide promienic się przy zelazku z nieodzownym martini z sokiem pomaranczowymw reku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata kłócić się nie będę 😜
Ja zaczne promienieć jak wpłynie kasa za poprzednią robote i sobie meble do kuchni kupie.
Juz się nawybierałam ale jak policzyłam ze bede musiał za mebelki 3 tysiaki zapłacić to niestety wróciłam do tańszej wersji.
A mi się tak podobały http://www.brw.com.pl/pl/produkt/13951-Kuchnia+Nika+Standard+260+Tafla/11-Kuchnia/v/14351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już myśleliśmy o domu opieki. Teściowa mojej siostry ma ciotkę w takim domu i żeby były warunki dobre nie jakieś luksusy to trzeba zapłacić 1400 miesięcznie a do państwowego trudno się dostać. Ona ma tylko 880 renty, resztę musiałby tata płacić bo drugi synek nie był u niej od 3 lat a nawet nie zadzwoni, zmienił tel. I nie podał nr. Wnuczki tylko przyjeżdżały by wyciągnąć kasę ale od kwietnia nik się nie zjawił. Drugi syn ma 9 dzieci i większość dorosła. Moi rodzice wybierają się na urlop w czerwcu a ja mam się nią zajmować całą dobę. Teraz rano moja mama ją ubiera, robi kanapki, czasami karmi a potem ja ją przejmuje do 16 bo o tej wraca z pracy mama i po drodze odbiera zuzę. No ale ja nie pozwala się tak wykorzystywać jak moja mama.
Opiekunami się nie interesowaliśmy ale z drugiej strony strach wpuścić kogoś obcego do domu. Tym bardziej że babka mieszka z nami w jednym domu ale ma swoją kuchnię i pokój.
Czasami robi takie rzeczy, że nie będę tu opisywać ale co ją dotykam to mylę od razu ręce i nie korzystam z łazienki z której ona. Muszę pilno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisze z tel i czasami on zmienia mi wyrazy.
Bogusia mnie kiedyś też takie się podobały ale jaśniejsze. Wzięliśmy Nika olcha bo były tańsze. Pamiętam bo akurat z mojej 13.
Dzisiaj spotkała mnie niespodzianka bo siedzę na urlopie wychowawczym a dostałam nagrodę z pracy. Na koncie mam więcej niż ustalona była nagroda brutto. Tylko ja składałam papiery o wczasy pod gruszką więc może razem wypłacili. Ukryję to przed mężem to będę miała na dzieci a może w końcu coś kupię dla siebie do ubrania bo wstyd mi bo muszę chodzić w staromodnych czechach lub jak kurta zimowa wszystko wisi. No ale przyjemniej jest nosić rozmiar 38 niż 46.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...