Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agato nie moczek tylko moczka, tradycyjna sląska potrawa wigilijna przygotowana na bazie piernika i kompotów owocowych typu śliwka, truskawka, agrest, dodaje sie takze suszone owoce- jablka, sliwki, a takze orzechy, rodzynki, mozna dodac czekolade, ja tak daje 😉
w sumie co dom to inna moczka, i co roku wychodzi i tak inna, wiec co roku jest prawie nowa 😁

makówek nie zrobilam bo mi tescie wzieli rodzynki wiec musze jutro dokupic i zrobic dopiero 😉

i jeszcze barszczyk jutro ugotuje i bede jesc tak ok. 19 jak tesc z roboty przyjdzie 🤢

ogolnie moi tescie robia z 7 potraw ja jem inne wiec co mi pasi to robie sama, a czego jeszcze nie umiem lub nie chce mi sie robic to jade do mamy i troche zabieram i pozniej mam duuuuuuzo do jedzenia 🤪

hehe tescie byli zdegustowani ze nie chce ogladac nowego auta ich "kochanego syna" a ja nie to ze nie chcialam tylko co mam zobaczyc przez szybe po 21szej jak jest ciemno na podworku??
powiedzialam, ze zobacze jak za dnia przyjedzie, a oni ale zrob nam ta przyjemnosc 😮
o co kaman??

aaaaaa i jutro zamierzam wreszcie po 3 latach 7 miesiacach od slubu powiedziec w koncu mamo i tato do tesciow, bo juz mnie to dreczy ze nie umiem sie czasem wygadac przy nich 🙂
ciekawe czy mi sie to uda 😁

dobra zmykam do chlopa 🤪

kolorowych snow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Jutro pewnie nie będę miała jak usiąść i napisać więc też chciałabym Wam życzyć wesołych, pogodny, zdrowych Świąt.
U nas jak zwykle pogniewani jedni na drugich a to wszystko przez babki.
Wczoraj babka grzebała w kanapkach mojego męża a druga się wtrąciła i pokłóciła z moim ojcem.
Natomiast dzisiaj krzyczała na zuzkę że siedzi sobie na drabinie( a ja byłam w pokoju i widziałam że tam siedzi), Kajka stanęla w jej obronie i dostała kapciem po rękach od babki.
Oszukałam męża że tylko na nią sie zamachnęła bo inaczej by pewnie coś zrobił babce a mój ojciec by stanął w obronie swojej mamusi i nastepnia kłótnia. No ale mój tata powiedział tej starej, że jak jej nie odpowiada to zeby poszła do swojego pokoju.
Moi rodzice będa na wigili sami z babkami więc nie organizują nic specjalnego. Moja siostra będzie u teściów a my tezjedziemy. Postanowilismy dac dziewczynom prezenty rano, bo są duże i nie będziemy ich wozic na drugi koniec Warszawy żeby spowrotem przywozić. Zuzka przed pójciem spac przypomiała mi od ciastku i mleku( już zjadłam i wypiłam 😉)i zapytała czy będzie też prezent od Jezusa.
Martwię się, bo siostrzeniec ma goraczkę i zaraz dziewczyny od niego złapią cos a dzisiaj kasłał na zuzkę. Tylko siostra nie martwi sie tym tak bardzo bo on nie ma drgawek gorączkowych i czasami podaja jemu przeciw goraczkowy jak ma 39 stopni. Ja jak widze, że rosnie to już podaje bo Kajka miał drgawki nawet przy 37,5, bo to zalezy nie od wysokości temp a od szybkości wzrastania.
Moja mama ma dzisiaj u rodziny a w wigilie imieniny więc pierwszy dzień świąt zawsze sa goście u nas. Nie lubię tego bo wtedy dziewczyny są nieznosne , nie chca jeść i ogólnie jest zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja W ten świąteczny dzeń
obudzlł mnie budzik bo zapomniałam wyłączyć.
Pracuje dziaj z dalnie bo mamy tylko do 12 to mi se nie oplaca jechac
plus mam tak kaszel że szklanki mi sie w kredensie trzesą
podejrzewam ze to zapalenie pluc
na dodtaek pod nosem mam mega syfa i jak wycieram nos to mnie strzasnie boli

milo mi ze obejrzlyscie filmik
taki klimat pracowo swiateczny
wszycy robmy coffeeheven 🙂
nieduzo nas co?

brzydal obiecal ze za rok wyjezdzamy w gory
konec z ze swteczna beganina
stresem
wydawanem kasy na nie wiadomo co

przynajmniej odpocznemy za te same pieniadze 🙂

ide chorowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/choinkao.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4926/choinkao.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Wesołych Świąt Brzuszki Kochane ! 🙂

LOlka czeka od rana na Mikolaja 🙂

a mnie tez cos bierze kurde ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Klapi miałam ci pisac zebyscie wyjechali za rok ale obeszło się bez mojej genialnej propozycji.
Tez bym chciała gdzies pojechac w przyszłym roku.
JA to w ramch swiat bzyknełam meża wczoraj 3 razy.
Sie zdziwił. Sama sie zdziwiłąm - czyli albo jestem w ciąży i mam jak w pierwszej albo co bardziej prawdopodobne jestem w okresie ruji 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
małżonek ma dzisiaj wyjść z pracy o 12
no i dobrze
ja też mam ochotę i sobie jeszcze go bzyknę zanim Gu z przedszkola odbierzemy 🤪
(na 13:30 idziemy z młodym do fryzjera, bo palma na głowie mocno wielkanocna 😁 😁 😁 )

Co miałam ugotować, upiec i zrobić - zrobione 😎
jeszcze tylko muszę siebie do wieczerzy przygotować
(ale nie wiem czy się opłaca przed bzykaniem; nie wiem jaką strategie przyjmiemy 😜 )

Klapi
- trzy razy oglądałam, bo nie odczytałam, że na końcu jesteś 😜
ale w końcu samodzielnie dojrzałam 😎
fajnie 🙂

Kochane,
składam Wam świąteczne życzenia
pięknych i wzruszających chwil w życiu,
wielu marzeń do spełnienia
i radości do podzielenia się nią z bliskimi 😘 😘 😘
Bardzo się cieszę że tu z Wami jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo my też się cieszymy a jeszcze bardziej jakbyś tu fotę brzuchową wstawiła

widzę że swięta zbliżają i to u niektórych kilkaktornie 🙂

ja sie nie zbliżam bo bym sie zakasłała na dobre

fryzura u hani gotowa
sukienka gotowa
preznty zapkowanr

musze sibie jeszcze zrobic
i o 14 ruszamy w maraton
zanim torzeny na wigile to w 3 miejsca musimy podjechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mi się bzykać nie chciało
aż wczoraj się skusiłam...
i nie żałuję... 😜 😉
dziś też mnie podrywa, ale ile można ☺️ 😜

my na 16 do mojej babci
szacuje dwa wielkie wory prezentów dla Ksawerego...
bo wszyscy chcą mu coś dać
a dla dorosłych po jednym prezencie

oho..
pies wrócił z wojaży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dupa.
Karpatka nie wyszła bo chciałam na szybko zrobić i wsadziłam dwie czesci ciasta za jednym razem.
A ze mój piekarnik ma humory to rezultat - Płaski zakalec. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...