Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej. U nas dzisiaj beda goscie tzn chrzestny Zuzki. Zreszta co tydzien jestesmy albo u nich albo oni u nas za wyjatkiem gdy dzieciaki choruja.
Wczoraj byla tesciowa. Jak moj maz ja podwiozl to zobaczylam w samochodzie tescia ktory nie wysiadl i czesniej powiedzial ze nie przyjedzie. Tesciowa siedziala ju ze 4h s tu mojego meza nie ma wiec dzwonilam do niego gdzie sie podziewa( wczesniej twierdzil ze pracujei tesciowa to samo mowila). Okazalo sie ze jest z tesciem w Karczewie i wlasnie kupili samochod. Ja sie tak wkurzylam ze az mialam czerwone policzki. Wygarnelam wszystko tesciowej ze az sie poplakala. I tak nie zrozumieli mnie o co mi chodzi bo przeciez oni daja kase na samochod i nic mnie nie bedzie to kosztowac. Chyba powinnam ich calowac po stopavh za wspanialomyslnosc. Ok doceniam gest ale to nie pierwszy raz jak jestem pominieta w planach i o wszystkim dowiaduje sie ostatnia a nsjbardziej mnie zabolalo to ze mi klamia w oczy i w mawiaja ze zle widzialam albo zle slyszalam. Chcieli mi niby zrobic niespodzianke. Tylko ze co jakis czas slysze od meza ze nie mam oporu brac kasy od tesciow a chce splacac dlugi moim rodzicom ktorzy oprocz tego ze zajmuja sie dziecmi i nas karmia to pozyczaja nam kase na rachunki. Tesciowa powiedxiala ze jesli uwazam ze ona klamie to ja pewnie tez klamie. Podala przyklad ze ukrylam przed moimi rodzicami spotkanie z siostra cioteczna ktora jest zklocona z moimi rodxicami. Tylko ze ja tesciow nigdy nie oklamalam a oni juz kilka razy np ze maz musial jechac do Szczecina po wujka bo nagle sie zle poczol a tak ns prawde to bylo ich widzi mi sie bo potem wujek zostal u nas na wodke. Maz mial wypadek to zaxzwonil najpierw do ojca potem do kolegow a do mnie nie tylko sie dowiedzialam od kolegi. Ja chybs jestem tylko do opieki nad dzieckiem bo domem tez sie zle zajmjje za malo sprzatam dla meza nie gotuje. Jeszcze denerwuje mnie to ze przed ludzmi pokazuja jacy to oni sa dobrzy mowia o mnie corka przytulaja itp az sie tym brzydze bo wiem ze to sztuczne wszystko. Juz w nocy tesc dzwonil do meza ze moze dxisiaj pojedziemy nowym samochodem do Skierniewic do rodziny ich. Chyba chcial sie pochwalic ze nam go kupil. Zauwazhlam ze oni co kolwiek robia lub kupija to jest dla swojego synka a moi rodzice dla wnuczek. Teraz jestem pewnie najgorsza bo dali tylevpieniedzy a ja jeszcze bylam obrazona i przeze mnie mamusia plakala. Nigdy od nich nie rzadslam pieniedzy a jak daja to mezowi wice nawet nie mam jak im odmowic.dla nich sie liczy tylko Kasa i pochwaly a nie potrafia sie pobawic z wnucxkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozmumiem Nebbia, bo mam podobnie może az nie taki hardcore, ale rozumiem
mąz poki co mnie nie pomija
ale co do niego nie pwoiem to dostaje wkurwa
dzisiaj mi pomagał robić dziewczynom zdjecia świateczne
z jednej strony cos pomógł, a z drugiej zamiast pomagać mi świcić to pozedł myć ekspres zeby awe sobie zrobic
słąbe

agatta aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi za tydzien to my zapraszamy do nas !
nie moze byc tak, ze kazde spotkanie konczy sie u Was
chociaz fakt, ze nie musze pozniej sprzatac po naszych Potworach ma swoje zalety 🙂
( jaka gra dla Ha ? )

Sztunia zajebiscie !
ja czekam na Twoje kolejne foty z utesknieniem 🤪

my dla LOlki mamy juz od chuja prezentow pod choinke
pol szafy - serio
promocje w Tesco 🙂
jeszcze tylko piesek na smyczy w planach
i koniec

nebbia tuli tuli

a tak w ogole to
oby obiad, po ktorym leze i umieram poszedl w cycki !

LENISTWO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
a mi sie kurde zapowiada obiad ze szwagrem
grrr
ale przy okazji musze sie z nim rozmowic, bo podobno ma cos na mnie 😮 chce wiedziec co zas tam moja szwagierka na mnie naoopowiadała
macie tak, ze jak kogos widzicie to was az telepie z wkurwistosci, nie umiem tego ogarnac,
heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polka rzygnąła dwa razy, mam nadzieje ze to rtylko przez flegmę
ale laski ona rzygała na spiocha, cud że tam weszłam,
nie cierpie takich akcji
wtedy mam ochotę wsadzić dzieci do kiezeni i nie spuszczać z nich oczu
a teraz idziemy do kina
projektor popcorn i super hiper czad 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mi kiedys mlody rzygnal na spiocha i on sie wtedy nie obudzil, musialam go szybko podnosic i przechylac żeby wypluł to co ma w buzi
mlody znow spi, o co kaman??
wczoraj sam poszedl spac przed 14 nawet ręki nie potrzebował zeby zasnac, chyba go choroba wykończyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...