Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej.
U dziewczyn w przedszkolu dzisiaj jest dxien dobrego jedzenia i ma przyjechac Okrasa i gotowac razem z dziecmi. Mialam nie puscic dzisiaj Kajki zeby isc z nia do lekarza ale dzisiaj jakby bylo lepiej natomias Zuzka ma rozowe gardlo i leci jej z nosa. Tak sie dlugo trzymaly pelne dwa miesiace chodza. W piatek przyjedzie pielegniarka i bedzie sprawdzac dzieciom glowy. Mam nadzieje ze wylapia kto ma wszy bo Zuzka miala jedna ale co ja sie na czesalam jej biedula plakala a potem napralam wszystkiego. Mam nadxieje ze juz nie bede musiala tego robic. Najgorsze ze zgubila sie Zuzki szczotka do wlosow. Ona daje sie tylko czesac taka z naturalnego wlosia wiec czeka mnie wycieczka do hurtowni fryzjerskiej.
Pewnie dzisiaj przyjdzie na mnie raport bo zle zrobilsm odprawe no ale to byl moj pierwszy raz 😉. Pracowalam do tej pory na urzedach gdzie byla oddzielnie ekspedycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejko

Agata sa dodatkowe rabaty potem, ale jakoś tak że musisz się w danym czasie wykorzytsać

strasznie rozbolała mnie głowa, znowu
ta pogoda
jeszcze sobie nowutkim focusem, bo oddałam auto do naprawy i z blacharni chłopcy załatwili mi takie cacuszko
lubie focusy fajnie się trzymają drogi szkoda ze już tak sliskawo jest
aaaa i łapie się na tym że parkuje i nie patzre tylko czekam aż mi zapipa, masakra jaki człowiek się slepy zorbił

nebbia jaka franca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
K jeszcze w pracy 😞

a do tego LOleczka juz zasnela
od momentu powrotu z Przedszkola gra na tablecie 🥴
jestem wyrodna Matka po prostu ...
wynudzila sie ze mna
albo bedzie chora
nie wiem
ale zawsze spi wiecej jak zanosi sie na chorobe
a jeszcze jakos chyba zbyt lekko ja ubralam dzisiaj
jutro ma byc jeszcze zimniej
no wiec czas na rajstopy
1 raz

czekam na K
z utesknieniem wielkim

nebbia Ty zawsze z "przygodami" 🙂
wspolczuje kolezanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Dzisiaj znowu naknociłam z odprawą.Tym razem wszystko zapakowałam ale miusieli czekac az skończę bo musiałam wszystko w kompie wykasowac i od początku robic odprawe.
Dzisiaj nic nie kombinowała z moją kasą tylko ja u niej rozmieniałam bo była kasą główną. Na koniec patrze ze brakuje mi 44 zł i lece do niej czy jej kasa sie zgadza, ale potem okazało się,że sprawdzałam kasę która sie składała z czesci gotówkowej i 44 zł bezgotówkowej.
Nie lubię 2 zmiany bo widze dzieci tylko przez 1,5h rano. Jak szykuje je do przedszkola i jedziemy zawieźć. Widze ze teskną za mną.
Dzisiaj uśmiałam się z Kajki bo ona chodzi po domu w takiej spodnicy do kostek. Babcia zabroniła jej ją założyc bo była juz brudna. Powiedziała jej ze połozyłam w łazience do prania. Moja mama wyszła z łazienki a wróciła to widzi Kajkę nalewającą płyn do płukania do pralki, w pralce spódnica i proszek nasypany do szufladki. Wystarczyło włączyć play i by juz się prało. Jestem dumna ze mam tak samodzielną córkę. Zreszta zauważyłam Że zuzkę uważam za bardziej dorosła niż jest a Kajkę postrzegam jako maluszka. No ale nie tak jak mój mąż bo raz nakrzyczał na zuzkę, że pozwoliła Kajce wyjść na ulicę a przeciez nie odpowiada za pilnowanie siostry. Potem Kajka spadła ze schodów a Zuza płakała, że nie zdołała jej złapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Moja majka też waży 17kg 🙂
dzisiaj badanie krwi z POlką mam nadzieje, że to rpzeżyjemy jakoś
mój tupinek nie śwaidomy
kot mnie mega wkurza codziennie wywala melko dzieciom, albo wylewa wode z utelki albo kombinuje inne akcje, wyrzuciłąm go na dwór bi chyba bym go przetrzasla tak mnei wkurwił

jemy śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Moja majka też waży 17kg 🙂
dzisiaj badanie krwi z POlką mam nadzieje, że to rpzeżyjemy jakoś
mój tupinek nie śwaidomy
kot mnie mega wkurza codziennie wywala melko dzieciom, albo wylewa wode z utelki albo kombinuje inne akcje, wyrzuciłąm go na dwór bi chyba bym go przetrzasla tak mnei wkurwił

jemy śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Moje od wrzesnia obie jezdza na tych siedziskach. Teraz mamy chryzler'a wiec pasy trzeba przrzpol samochodu przeciagnac to Kaja ma akurat na klatce piersiowej.
Siostra napisala do mnie z pracy ze sa promocje w smyku. Tylko ze te promocje to jak normalna cena jak w innych sklepach. My teraz jestesmy zakrecone na playmobil. Ona kupila synkowi zek a ja chcialam dom. Taki z 3 pietrami kosztuje prawie 500 zl ale bez mebli. Mniejsze sa umeblowane. Moze kupie jeden dla Zuzki a dla Kajki stadnine bo ona lubi konie. Tylko by mialy po jednym prezencie. Na razie kupilam po jednej grze ktore byly w biedronce. "Zgadnij kto" za 49,99 a w smyku w promocji 90 zl a dls Zuzki mam twister bo ma klopoty z rozpoznawaniem prawej reki od lewej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello 🙂

nie wiem ile wazy LOlka
ale na pewno nie 17 kg 🤪
myslalam, ze w Przedszkolu bedzie najnizsza,
ale nie jest
wiec spoko 🙂

skrobalysmy rano szyby w aucie,
ale fajnie bylo 🙂

moje Dziecko pierwszy raz poszlo w sukience do Przedszkola
jakis szok 🙂
bo Jagoda ( kolezanka ) powiedzial jej, ze wyglada jak chlopak 🙂
smieszne jest to, ze jak ja mialam 3 lata to tez mi tak wszyscy mowili
az poprosilam Mame zeby mi pozwolila miec kolczyki 🙂

a tak w ogole to ja wiem, ze zdarza sie, ze wyreczam LOlke
chociaz jest bardzo samodzielna
pracuje nad soba 🙂
ale jednak czesto mam odruch zeby jej pomagac albo wyreczac, ech ...
jakos nie dociera do mnie czasami, ze ma juz prawie 4 lata 🙂

no nic
praca !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W przedszkolu Zuzka jest jedną z niższych ale nie naj za to waży 20kg bo jak mam druga zmianę to np dziadek wczoraj robił pizze i ona zjada 3 kawałki. Zreszta moi rodzice maja zakodowane ze dziecko powinno cały czas jeść jak nie zje kolacji to tragedia. Natomiast Kajka jest jedną z wyższych i waży 18 kg. U nas to się zmienia bo Zuzka zawsze była ja patyczek a Kajka była tłuściutka a teraz chudnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciaki jeszcze sto razy sie pozmieniaja
moj Brat cala podstawowke byl najnizszy w klasie
a teraz ma prawie 190 🙂
ale ja akurat wolalabym zeby LOlka zawsze byla drobna i miala tak najwyzej z 170 cm
lubie takie Laski 🙂
a bedzie jak bedzie
i tyle 🙂

laptop mi karty od aparatu nie czyta
a obiecalam klientce fotki
wkurwie sie zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...